Conan a mlsní zaměstnanciCONAN

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 142
94 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:1 130
Počet zobrazení:19 446

Conan O'Brien je známý tím, že občas do své show aktivně zapojí také členy štábu, kteří většinou s Conanem spolupracují už od jeho začátků u NBC. Například ve videu Conan jako superhrdina jste mohli vidět zábavného kreslíře Pierra Bernarda. Dnes uvidíte, jak se rozhodl Conan načapat své zaměstnance, kteří se e-mailem tajně domlouvali a chodili na jídlo, které do Conanovy show posílali různí partneři a zpřátelené pořady. Pozn. editora: původní video bylo staženo, tak jsem jej nahradil jediným, které jsem našel. Omlouváme se za mizernou kvalitu, ale to video za to stojí.

Přepis titulků

PŘEKLAD ZAČÍNÁ V ČASE 0:43 Do naší kanceláře chodí často nějaké to jídlo. Jiné pořady a firmy nám posílají dobroty jako dorty a sladkosti. A lidé je s radostí spořádají, jenže se málokdy dostane na všechny. Nedávno jsme zjistili, že tu máme tajný seznam e-mailových adres, kterým se určití lidé z našeho štábu upozorňují na to, že nám přišlo jídlo a mají si pro něj dojít, než se k němu dostanou ostatní. Takže jsme se rozhodli nastražit velký zmrzlinový dort, nějaké ty sušenky a košík s ovocem.

Tady mám nachystanou zprávu, jelikož jsme našli ten tajný seznam adres. A za chvíli to odešlu. Stojí tu: "Naši přátelé z televize E! nám poslali lahodný zmrzlinový dort a další dobroty. Vypadá to skvěle a jen se po tom zapráší. Konferenční místnost ve 2. patře. Hned!" Teď ten e-mail rozešlu a uvidíme, které krysy se přijdou namlsat. Chytneme je při činu. Do konferenční místnosti jsme dali skrytou kameru.

A jak vidíte, jídlo tam čeká. Bomba odjištěna. Právě jsem ten e-mail rozeslal. A teď počkáme a uvidíme, kdo přijde. Je to tu. Dobrá, takže Sharon Hardy je první. Tak jo. Co se tu děje? Co se tu děje?

- Doslechla jsem se, že je tu dort. - Ty ses doslechla o dortu? Přečetla sis to v e-mailu, který přišel všem lidem ze štábu? Ano. - Nebo... - Nebo možná jen pár lidem ze štábu. Takže se o tom dortu dozvědělo jen pár lidí. Cítila ses někdy provinile, že se o tom jídle dozvídáš dřív než ostatní? - Cítila ses provinile? - Jo, trochu jo. Zrovna jsme to tu řešili. - Řešili jste to?

- Jo. Ale stejně to dál děláte. Taky se cítíš provinile? Dřív jsem na tom seznamu nebyl a jsem rád, že už tam jsem. Takže pro tebe je hlavní, že jsi na lodi. Lidi, co se topí, ať si umřou. Dobře. Mám na vás otázku. Na dortu je napsáno: "Blahopřejí vám přátelé z televize E!" Přemýšleli jste o tom, k čemu by nám... - Ano, všem nám to bylo divný. - Co přesně? Nevěděli jsme, k čemu nám blahopřejí.

- Jo. - Napadlo nás, že se stěhujem do E!, že tam budem pracovat. Teď si pěkně koleduješ, kámo. Jasný? Asi to mělo nalákat všechny jedlíky... - Vy si říkáte jedlíci? - Jo. - Tak se jmenuje ten seznam adres. - Jedlíci? Jedlíci. - Promiň.

- Ona mě poplivala. Ona na mě plivla. Poslyš, Sharon. Ty jseš teď v takovým průšvihu. Můžu ti něco říct? Já jsem se díval. Máme tu nainstalované kamery. Tys sem přišla a rovnou ses vrhla na ten dort. Kluci to tu nesměle obcházeli, ale ty ses hned pustila do dortu. - A ty? Nepovýšil jsem tě nedávno? - Ano. - Povýšil jsem tě. - Ano. Dal jsem ti tím najevo svou náklonnost, a takhle se mi odvděčíš?

Proč nejsem na tom seznamu já? Nenapadlo vás někdy: "Hele, ten pořad se jmenuje po Conanovi, on to tady vede." "Měli bysme ho přidat na seznam." Upřímně. To mě nikdy nenapadlo. Nedošlo mi, že máš vlastní e-mailovou adresu. Ty už toho máš dost, chtěl jsem mít něco jen pro sebe.

Kteří lidi, co obvykle přiběhnou, tu dnes nejsou? Chci jména. Christian Lynch, Sarah Bruno... - Jordan by určitě přišel. - Jordan sem chodí často? - Jo. - Jo. - Máme si pro něj dojít? - Jdem pro něj! - Tak jdem. - Jordane. - Co je? Řekni mi něco o tajném jídelním seznamu? O čem to mluvíš?

Mluvím o hromadných e-mailech, které chodí pouze vybraným jedincům, aby se dozvěděli o dobrotách, co nám sem přijdou dřív než všichni ostatní. Co je na tom špatného? - Cože? - Proč to nedopřát těm nejvděčnějším? A jak určíš, kdo bude nejvděčnější? Nikdy jsem neřekl, že o tom rozhoduji. Dostal jsi dneska e-mail o tom zmrzlinovém dortu? Spousta lidí se jen ze zásady cpe a ani si jídla neváží.

Proč ho nedopřát těm, co za něj budou vděční? Bože můj! To ses dal na čtení románů od Ayn Randové? Takže si připadáte nadřazeně? Myslíte si, že jste lepší než ostatní a že si dokážete jídlo víc vychutnat? Ne. Takže ty nic necítíš. Necítíš se provinile? Ne, necítím se provinile. Proč bych měl? Kdyby sis ten e-mail přečetl, došel by sis pro dort?

Kdyby se něco slavilo, asi bych dotyčného nechtěl urazit. Ale jinak teď na dort nemám chuť. A co si dát... extra panenský olivový olej z Nappa Valley? - Proč ho máš vůbec na stole? - Dávám si sem věci, co mám rád. Vážně? To je divný. Žádný gay porno tu nevidím. Zatím.

Prý se přišli nadlábnout další lidi. Jdeme se mrknout. Co to má bejt? Jak dlouho jsi na tom seznamu? Od začátku. A nikdy tě nenapadlo, že tam chybím? Já na tebe nemyslím. Jen když jsem před kamerou. Je to seznam jedlíků, a ty nejíš.

Co to povídáte? Není to seznam jedlíků, spíš seznam tlouštíků. Blbost. Načapal jsem Sharon Hardy, ta je tenká jak tyčka. - Jak se ti dostala na tričko šlehačka? - Načapal jsem u dortu Sharon Hardy a ona se začala vymlouvat a plivla na mě šlehačku. Poprskala mě. - To není možný. - Dej si. O tohle tu přece jde, ne?

Vidíš? - Je to výborný. - Jo. No, asi už můžeme ukončit dnešní epizodu pořadu Jak načapat lidi při jedení dortu. Jaká to zbytečná ztráta času! Mějte se hezky.

Komentáře (46)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Proč se recyklují stará videa?

10

Odpovědět

Mno.
Prijde mi to jako dobry vtip. Verim tomu, ze to bylo, ostatne jako kazdy dobry for, poradne pripravene a do toho zamichano nekolik jedincu co o tom nevedeli. Klasika !!
Nevim o jake nenavisti je zde rec. Ocividne tam panuje pohoda. Kazdy vi, ze kdyz tam je kamera, tak jede show a tak si muzou rikat co je napadne. Takze SHOW.

12

Odpovědět

Titulky nefunguji.... napise to jen "Preklad zacina v case 0:43" :(

41

Odpovědět

Ahoj,
mně normálně fungují... Zkus to, prosím, ještě jednou. Případně mi pošli typ prohlížeče a operačního systému. Díky.

00

Odpovědět

A zkusil si začít v 0:43?

120

Odpovědět

nefunguje

20

Odpovědět

Už jo. ;-)

10

Odpovědět

Video opět funkční! :-)

42

Odpovědět

Nemohli byste tohle video opravit? ;)
https://youtu.be/j_pC0-Jfsq0

10

Odpovědět

Videjko nefunguje.

226

Odpovědět

Andyho som tam čakal, ale hlavne som myslel, že tam bude aj Guillermo! :D

244

Odpovědět

Andyho reakce byla tak nahraná až to bolí :D

330

Odpovědět

Conan: Jordane, řekni mi něco o tajném jídelním seznamu..
Jordan: O čem to mluvíš?
Mě rozsekalo :D

430

Odpovědět

mě přijde to video rozporuplný :-l

2110

Odpovědět

Je t ocelý nahraný. A když už si něco připravim, tak by to mohlo bejt i vtipný ne? Bohužel né u Barbara (Conana)

21113

Odpovědět

Ještě napiš deset dalších komentářů zvlášť. ;-)

236

Odpovědět

BadAss. Ty máš taky mrtě času na to si připravit komentář a stejně je každej tak trapnej, jako tenhle...

224

Odpovědět

Kokot. :)

201

Odpovědět

Nahraný, trapný

2090

Odpovědět

Sharon Hardy ... nádherná

2710

Odpovědět

Tak jsem se konečně dostal k netu a musím reagovat, jelikož to tu všichni berete nějak přehnaně vážně. :-D Tohle video nemůže vůbec ukazovat, jaká u nich na pracovišti panuje atmosféra. Pokud pracujete pro Conana a připravujete pořad, jakým je Conanova show, musíte mít nutně trochu smysl pro humor a počítat s tím, že budete občas v záběru a někdo si z vás vystřelí. Nemyslím si, že by to bylo celé zinscenované, ale třeba na tom rozhovoru s Jordanem je jasně vidět, že se takhle v reálu nechová. Buď to bylo částečně připravený, nebo prostě viděl přicházet Conana s kameramanem a naschvál to přihrál, aby nebyl ten rozhovor tak suchej. :-D Stejně tak to s gay pornem bylo čistě pro pobavení diváků. Nevím, jak můžete z tohohle videa usuzovat, že tam Conana nemá nikdo rád. Mrkněte se na dokument Can't Stop a uvidíte, že naprostá většina lidí v jeho štábu s ním zůstala od dob působení na NBC, potom s ním připravovala i to jeho turné po USA a teď s ním dělá na TBS. Kdyby ho nesnášeli, tak už se na něj dávno vykašlou a půjdou třeba k Lenovi. :-D

477

Odpovědět

Zůstali s ním, protože nikdo jinej by je nechtěl. A Conana určitě nemá nikdo rád, na to ho znám moc dobře ;-)

19136

Odpovědět

+AutoTeba asi taktiež nikto nechce čo ? :( little poor guy ... musíš sa takto navážať do druhých čo ?:( strašné ... všetci stojíme pri tebe! :-)

273

Odpovědět

+Autopromiň, jen mi vysvětli jak si to myslel s tím "na to ho znám moc dobře".
Je to snad tvuj kamarad či co? Ceklem pochybuji, že ho znáš i odjinud než z videačesky.cz

270

Odpovědět

Bughero se považuje za Conanova přítele, protože už přeložil spoustu jeho trapáren.

1985

Odpovědět

Lidi sou divný, proto je občas nechápeš... Pořád by špekulovali, co je a co není pravda na úkor toho, sli to bylo vtipný nebo ne...

240

Odpovědět

Z tohohle videa mám pocit, že na tom pracovišti nepanuje moc dobrá atmosféra. Což se ostatně projevuje i na kvalitě pořadu, kterej je pěknej šit.

19161

Odpovědět

Prdel by byla, kdyby jim po snězení oznámil, že jimtam přidal do jídla projímadlo - chtěl bych pak vidět ten jejich výraz :-D

2215

Další