Conan na dostizíchCONAN

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 142
95 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:1 130
Počet zobrazení:13 936

Tentokrát se Conan vypravil do městečka Santa Anita, které je slavné zejména kvůli své dostihové dráze. Populární moderátor si mimo jiné vyzkouší komentování závodu a ještě stihne odhalit sériového vraha.

 

Přepis titulků

Jsem tu s Trevorem Denmanem. - Rád vás poznávám. - Já vás také. Vy jste, Trevore, hlasatelem pro koňské dostihy už přes 40 let. 42 let. Teď mě naučíte, jak být dobrým dostihovým hlasatelem. Mám asi 25 minut. Podle mě to stačí na to, abych se stal mistrem v tom, co vy jste zdokonaloval 40 let. Máte tu slavnou hlášku, kterou vždycky používáte při startu.

Jak zní? Vždycky říkáme: "A už vyběhli!" - Ta je vaše. Já si vymyslím svoji. - Jo, originalita se cení. A tady jsou koníčkové! Tohle radši ne. Není to moc profesionální. - Skákal pes přes oves! - Absolutně ne! Poníci mají mejdan! Došly nám sušenky a už běží! - Ne.

- Kuřecí guláš už se vaří! Kategorické ne! - Znáte tyhle koně? Dělníka v modrém? - Jo, znám. - Je to dobrý kůň? - Jo, může vyhrát. Veřejný obhájce? - Nevyhraje, má malou šanci. - Není tak dobrý. Veřejný obhájce nikdy není dobrý právník. A tady je Soudem ustanovený průměrný obhájce! Ten je k ničemu.

- Měl bych ohlásit, když budou v publiku celebrity? - Jo. - A můžu si je vymyslet, abych rozvášnil dav? - Můžeš. Dnes tu v Santa Anitě máme skvělý den. Je tu původní posádka z Apolla 9. Dokonce i ti, kteří jsou mrtví. Dobře, závod začne asi za 33 minut. Teď jsem dostal přehled barev, které si musím pro závod zapamatovat. Dělník v modrém je červený.

Takže modrá je červená. To dává smysl. Modráte proto, že je vám zle z toho, jak někdo krvácí a krev je červená. Modrá je červená. Sarangani je modrý. Plyn Sarin je smrtící. Jakmile začnete umírat, zmodráte. Sarangani. Uličník je žlutý. Uličník. Ulič... Jdete do uličky...

jdete se do uličky vymočit. Moč je žlutá. Uličník. Drtič kloubů je oranžový. Drtič kloubů. Klouby. Když sníte hodně Cheetos, zabarví se vám od nich klouby do oranžova. Drtič kloubů je oranžový. Je tu problém. Řekli mi, že když koně běží blízko u sebe, není vidět na jejich barvy a pak musíte sledovat barvy, které na sobě mají žokejové. Sarangani.

Jeho žokej bude v bílé se zeleným válečným ptákem. Bude ho mít na zádech. To je nechutné! Sarangani má rád zelené ptáky. - Chodíte sem často? - Jen málokdy vynechám. Chodí sem často nějaké celebrity? A jaké? - Mohl byste sem pozvat Jimmyho "Klobouka". - Jimmyho "Klobouka"? Něco vám povím. Jakýkoli chlápek s přezdívkou má pravděpodobně zbraň. Když vám někdo řekne, že musíte poznat jeho kámoše Jimmyho "Klobouka", znamená to, že za šest hodin budete nacpaná v kufru jeho auta.

Je to sázkař. - Ne, není to gambler... - Támhle zrovna jde. Zdravím, Jimmy! Jimmy "Klobouku"! Můj bože, podívejte se... Víte, kam zrovna jde? Jde pohřbít nějaké tělo, na které zapomněl. Dobře, teď bude Trevor hlasatelem pro první závod. A já pro druhý. A už vyběhli v perfektním startu! Městská kráska nabírá rychlost, stejně tak i Kmenový déšť a útočí na ně Bílá fošna.

A už je dohání! Nakonec vyhrává Martin Garcia! - To bylo neuvěřitelné! - Je to snadné. To nezvládnu. Zaprvé, vy ne... - Vy říkáte i barvy oblečení žokejů. - Ano. Ty já neznám. Trevor mi mimo záznam řekl, že nebudu závod komentovat jenom na trati, ale že to jde... kam? Jde to do celé Ameriky. Do Jižní Ameriky. Určitě to taky půjde do Anglie.

Tam vás všichni uslyší. Pak taky do Francie a do většiny západní Evropy. To mi nikdo neřekl. A teď nekecám. Právě jsem si ublinknul do pusy. Závod brzy začne. Sledujeme, jak koně míří ke startovací bráně. Na koních samozřejmě sedí žokejové a ne naopak. Všichni už jsou v té bílé věci, o které mi bylo řečeno, že je to brána.

Jen menší připomínka, že Conan běží v jedenáct hodin na TBS. Je to hodnotný hodinový televizní pořad. A jdou na to! Koně odstartovali a palačinky jsou na plotně! Vepředu máme... vypadá to na Dělníka v modrém. Má silný... Je to Dělník v modrém, ale také vypadá jako... Zatím odvádí skvělou práci! Je tam spousta koní.

S tímhle dalekohledem vidím prdlačku. Vidím Dělníka v modrém. Vidím jak Dělníka v modrém pronásleduje kupa koní. Všichni koně vypadají stejně, když se v nich moc nevyznáte. Rychle se dotahují! Jo, závod je v plném proudu. Zadky žokejů jsou zvednuté. Tak totiž žokejové na koních jezdí. Zadky vzhůru, chlapci, tak se to dělá. Zadky vzhůru! A jdeme na poslední zatáčku!

Poslední zatáčka! Vypadá to na vzrušující závod. Podle mě je vepředu Dělník v modrém. Pokud se pletu, tak se omlouvám. Není to moje vina, tohle běžně nedělám. A je to tady! Vypadá to na vzrušující závod. Drtič kloubů. Někdo mi právě řekl, že je to Drtič kloubů a... Dělník v modrém. Dělník v modrém a Drtič kloubů! Dělník v modrém a Drtič kloubů! Kdo to bude? Dělní...

Drtič kloubů! Vypadá to, že těsně zvítězí Drtič kloubů! Můj ty Tondo kolenatej! Běžte do kuchyně, oloupejte cibuli a udělejte si fajitas! Protože k vám na návštěvu jede babička! Do toho, Ameriko! A je to! A je to! - Vidíte? Já... - Musíme odsud rychle zmizet! IDIOT ZNIČIL KOŇSKÝ DOSTIH Překlad: Jackolo www.videacesky.cz

Komentáře (26)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět


Odpovědět

Koňan O'Brien !

430

Odpovědět

to mi připomíná, jak dostihy vnímaj japonští vývojáři her http://www.youtube.com/watch?v=sdmsRcsl_xA

253

Odpovědět

Už je to trapný jak jsou Conanovy videa čím dál tím lepší a lepší :D 10*

btw: Jackolo, jak dlouho ti trvá přeložit takovýhle díl a dát dokupy finální verzi? Jenom by mě zajímalo kolik času průměrně obětuješ, aby jsi nás potěšil. Díky :)

792

Odpovědět

To je od videa k videu. Většinou to záleží na délce a na tom, jak moc se tam mluví a na metaforách, odkazech na cizí kulturu atd. Podobná videa jako jsou tahle mi trvají tak cca 2 hodiny se vším všudy. Pokud je to ale hodně náročné na vyhledávání odkazů a vymýšlení přirovnání atd., tak se to protahuje. Většinou je nejnáročnější právě Conan a Whose Line, protože překládat srandu není žádná sranda :D

2300

Odpovědět

+JackoloKaždopádně díky za tvůj čas, protože Videačesky si už bez "KONÁNA" nedokážu představit :D

1310

Odpovědět

Peckoidni :)))

111

Odpovědět

To mi připomímá moje návštěvy dostihů... V jednom závodě si střihli sólo Plukovník a Generál... komentátor měl taky celkem dobré hlášky o 'bitevním poli', navíc byl jedním z dalších koní Mírová Dohoda... "Dámy a pánové, vpředu se stále drží Plukovník a Generál, zdá se, že Generál má přeci jen navíc, ale jsme teprve za polovinou dostihu, všechno se může ještě změnit. Vážení diváci, Plukovník a Generál, vypadá to na bitvu o první místo, je to nelítostný boj... Jen je škoda, že Mírová Dohoda nevypadá, že v poslední fázi závodu mohla dotáhnout a průběh boje ovlivnit a může zato Její veličenstvo, které blokuje postup Mírové Dohody..." :D

931

Odpovědět

a chlápek vedle mě to okomentoval, že neví jistě zda se dívá na dostihy, nebo má přednášku z válečné strategie

731

Odpovědět

Z toho brečim :'D

20

Odpovědět

Používateľ, ktorý odovzdal toto video, ho nesprístupnil vo vašej krajine. :(
nemohli by ste dávať sem radšej videá z tej jeho stránky? Alebo aspoň link, nech to tam nehľadám rok.

07

Odpovědět

To je debil :D Miluju ho :D

182

Odpovědět

On je proste pán :)

82

Odpovědět

Zdar, šlo by niečo preložiť z conanovho komentovania wow arena Tournamentu na blizzcone 2013? http://www.youtube.com/watch?v=1DanNsdRn6o Určite by to dobre zapadlo do clueless gamera:D

150

Odpovědět

Chodil bych se dívat na jakoukoliv kokotinu, být to komentované tímhle stylem :D

631

Odpovědět

Jen Conan muze udelat takovou ptakovinu aby mu to proslo :D

1080

Odpovědět

Nejspíš to sem nepatří, ale nedávno jsem narazil na nové díly seriálu, kde byla jedna z postav absolutne šílená, psycho a měla šílené očí. Sice nám lezla neskutečně na nervy, ale řekl bych, že to byl důvod proč jsme se u toho všichni tak moc bavili. Ano jedná se o seriál Psycho girlfriend (Pošahaná přítelkyně), podle mě jeden z nejlepších seriálů, který zde byl překládán. Jen jsem se chtěl zeptat, jestli nemáte v plánu ho znova překládat. :)

Jinak Conan genialní jak jinak :D!

218

Odpovědět

Poradím Ti...vpravo nahoře klikni na "Vzkazy a požadavky" ;-)

141

Odpovědět

+danny-vTak to mě nenapadlo, dík, nejspíš to udělám.
Takhle aspoň uvidím, jestli o to má zájem víc lidí. :D

57

Odpovědět

+danny-vPoradím ti. Neponižuj se spamováním.

118

Odpovědět

Hlavně že zadky jsou nahoře :D Pěkný

610

Další