Conan O'Brien roznáší čínské jídloCONAN

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 142
95 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:1 403
Počet zobrazení:14 279

Dnes jsem pro naše talk show okénko připravil místo rozhovoru jedno video z Conanovy show. Ta se nedávno dočasně přesunula z Los Angeles do New Yorku, ze kterého se vysílalo několik epizod, a Conan si při té příležitosti zkusil zahrát na poslíčka, který roznáší jídlo pro zákazníky čínské restaurace. Jak to dopadlo, můžete vidět právě teď.

Přepis titulků

Rád bych něco řekl. Už jsem vyprávěl o tom, jak mi New York chyběl, ale tento týden chci složit poklonu věcem, které jsou na New Yorku nejlepší a kterých si nesmírně vážím. Jednou z nejúžasnějších věcí je to, že stačí zvednout telefon a objednat si čínské jídlo, které vám doručí do pěti minut. Kdykoliv, kdekoliv! To se nevidí nikd jinde na světě, ale tady to jde!

Takže... Před pár dny... Před pár dny jsem si řekl, že by bylo fajn, kdybych si vyzkoušel roznášet čínské jídlo. Jen abych věděl, co to obnáší. Podívejte se. - Zdravíčko. Jak se máte? - Ahoj. Zdravím! - Hurá! - Má dcera vás zbožňuje. - Vaše dcera mě zbožňuje?

- Ano. - A kdepak je? - Pojďte sem... - Chci pro vás dneska pracovat. Co mám dělat? - Mám moc práce. Dobře. Nemáte čas. Budu se snažit! Dám do toho všechno. Tady to žije! To jsou mí kámoši. Vepředu Charlie, pak Shawn, Patrick... Tady je Seamus. A až budu mít objednávku, tak vám řeknu, ano?

Dobře, počkám u kasy, a až to budete mít, vyrazím. - Dobře, dobře. - Klídek. Všechno bude dobrý. Všechno bude dobrý. - Vy se nezatavíte, co? Šup, šup, šup. - Šup, šup, šup. Přesně. Tamhle ti dva se ulejvaj. Ano, tady King Wok. Copak to bude? Cože? To nevím. Máme tu... Máme tu rýži?

Máme ji? Jak se jmenujete? Já jsem Conan... O'Brien. Ano, ano. Přesně ten. To je pro mě? Musím běžet. Mám tady zásilku. Položím to a vaše objednávka nebude vyřízena. - Kdepak to je? - Hu-Hu-Hudson. - Hudson. - Jdem na to! Jdem na to!

Ať si se mnou plácne. Ať si se mnou plácne. Ať si se mnou plácne! Plácni si se mnou. Ať si se mnou plácne! Ať... Tady! Chci, aby si se mnou plácla. Ne, ona. Jo! - Zdravím, rád vás vidím.

- Nápodobně. - Kde je Hudson Street? - Tamhle tudy. - Tudy. Mám to! Už vidím budovu 315. Nesu čínské jídlo. Je tohle 315 Hudson? Je to ještě teplý. Musím jí to předat. - Musíte počkat, než přijde. - Jo, počkám. Musí přijít.

Musí přijít. To je v pořádku. Až mě uvidí, bude nadšená. Věřte mi. Já to s lidma umím. Obzvlášť se ženama. Ano, čínské jídlo. Nechci, aby mě točili. Dělá to 15,65 dolarů. Kde je ten, co to roznáší? Vy to nejste. - Já roznáším. - Neroznášíte. - Odneste si to.

- Já vážně roznáším. - Nechci to. - King Wok. Dívejte. Je to od King Wok. Tohle se stává každýmu, kdo roznáší čínský jídlo? Dáte si? Je to dobrota od King Wok. Vezmete si to zadarmo? Dobrá. Chci jenom obejmout. Díky. Panebože!

Co to je? To se moc nepovedlo. Ta paní si nechtěla vzít jídlo. Odmítla se se mnou bavit. A pak mě polili kafem. No... takhle mě asi vítají zpátky v New Yorku. Narazili jsme na menší problém. Malý zádrhel...

v kancelářské budově. Jo! Mám novou objednávku. Jdem na to! Kde je West Broadway? Kde je Broadway?! Kde je West Broadway? - Tamhle. - Tamhle? Pár křupavejch věcí jim chybět nebude. - Zdravím. - Hola! Como esta!

Hledám... West Broadway? Jistě. To je pár bloků tímhle směrem. - Jste moc krásná. - Děkuju. Ahoj, já jsem Conan. - Rád vás poznávám. - Nápodobně. - Jak se daří? - Dobře. - Co tady děláte? Roznášel jsem jídlo, ale...

teď jsem potkal vás a všechno je jinak. - Nemáte chuť na čínu? - Ne, už tu něco mám. Piju maté. Je to jako argentinský zelený čaj. Chcete? Ano, moc rád. Vy se mi snad zdáte. Pijte... Ne, ne, ne, ne! Brčkem. - Mám to pít brkčem? - Jo. - Není to marihuana? - To teda není. Je to jako...

- argentinské kafe. - To je výborný! Moc rád jsem vás poznal. Musím za vámi vylézt. - Ahoj! - Panebože. Zatím se mějte. Kudy teď? Tudy. Půjdu tudy. Nejspíš jdu špatným směrem.

V tom čaji asi něco bylo. V tom čaji asi něco bylo. V tom čaji asi něco bylo. Není to marihuana? To je výborný! - Zdravím. - Jak je, Conane? Zdravím UPS. Dáte si polívku? Ještě lžíce.

Přeju dobrou chuť. Jdeme tudy. Chcete nějaký žebírka? Ty žebírka jsou zbytečně těžký, takže vám je radši dám. Mám problém, protože jsem rozdal... skoro všechno čínský jídlo. Nemůžu najít čínskou restauraci, ale objevil jsem jednu thajskou. Dejte mi tři polívky nebo něco jinýho, co je dobrý. Jenom nechci mít průšvih.

Hraje tu dobrá hudba. Nemůžeme ji mít ve videu. Je moc drahá. Takže jsem zvědavej, jakou písničku pustěj na pozadí. Protože tu hraje známá píseň Michaela Jacksona, ze který byste byli vythrillerovaný. Nemůžem si ji dovolit. Děkuju mockrát. Děkuju vám. Haló? Zdravím.

Vydržte, jsem Conan O'Brien. - Jsem Conan O'Brien. - Je tady Conan O'Brien! Takhle jste moc milej. - A v televizi tak nevypadám? - Ne, ne... Rozdal jsem vaše jídlo a pak jsem to chtěl napravit. Tak vám místo něj nesu thajskou polévku, která stála víc. - Můžeme dovnitř? - Pojďte. - Ona je z Thajska! - Vy jste z Thajska? - Ano, je. - Přines jsem vám thajskou polívku! Hurá!

- Moc rád jsem vás poznal, dámy. - Děkujeme. Dneska jste mi pořádně spravily náladu, a to je na New Yorku nejlepší. Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz

Komentáře (45)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

tohle sem prve viděl jako první od Conana.

00

Odpovědět

Než donese jídlo tak ho sežere, a koupí jiné... :D :D :D Super roznáška kterou by si každý přál. :D

00

Odpovědět

nejde prehrat

00

Odpovědět

Opraveno:)

00

Odpovědět

Conan je skvělej a New York jakbysmet. ´:)

210

Odpovědět

Borec:D

220

Odpovědět

to je borec :)

190

Odpovědět

Jéééééé...bughero si zase koupil nějakou edici DVD....

199

Odpovědět

Já si nemůžu pomoct, tohle je to nejvtipnější co sem v poslední době viděl... Miluju Conana :D

190

Odpovědět

Conan je boží:D

200

Odpovědět

Conan je proste trieda :D

180

Odpovědět

miluju a miluju a miluju a miluju <3

200

Odpovědět

Kamón... Na začátku... "New Yourku"?? :D

180

Odpovědět

Dobrá scénka. Dejte sem i jak vozil lidi po New Yorku. Myslím, že to bylo ve středeční epizodě zpátky v New Yorku.

180

Odpovědět

6:48 , týpek vzadu.. to se ty scénky potom dělaj jednoduše

180

Odpovědět

scénky jsou vzdycky vynikající a rozhovory taky ale je z nic hodne videt ze ozhovory si hodne pripravují.. I když j***t :D hlavně že je to vtipné:D

180

Další