Conan O'Brien řídí rikšu v New YorkuCONAN

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 142
95 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:1 133
Počet zobrazení:10 694

Video Conan roznáší čínské jídlo u vás vyvolalo veskrze pozitivní ohlasy, a proto jsem si pro vás dnes připravil překlad dalšího skeče, který Conan natočil během svého působení v New Yorku. Tentokrát si vyzkoušel, jaké to je řídit v americké metropoli rikšu a prodírat se hustou dopravou.

Přepis titulků

V New Yorku se rozhodně nevyhnete rikšám. Jsou na každém rohu. A turisti se v nich rádi vozí. Během posledních pár let jich hodně přibylo a jsou všude. Chtěl jsem zjistit, jaké to je řídit rikšu v New Yorku. Vzal jsem s sebou štáb a tady je výsledek. - Tohle je Heidi a její rikša. Je to tak? - Přesně tak. Jaká jsou základní pravidla, když chci být vozka? Řidič.

- Za prvé: nikoho nepřejet. - Nikoho nepřejet, dobře. - Dodržovat předpisy. - Dodržovat předpisy. Být milý. To se uvidí. To není moc příjemný. Zní to, jako by se blížil nějakej klaun. Který turisti jsou hloupý? Po kterejch bych měl jít? Nejspíš Holanďani.

Ti řeknou: "Já bych se chtěl jen trochu projet." A můžete je pěkně natáhnout, že jo? - Do určité míry. - Myslíte, že to na mě bude příliš? Já to zvládám ve 48 letech. Zvládnete to. Dobře, mně je 27, takže to bude brnkačka. Zdravíčko, nechcete svézt? Dámy, chcete se projet? Jak se vám líbí projížďka? Je skvělá!

Jak vypadá můj zadek? - Dost dobře. - Fakt dobře? - Nejradši bych tě plácla. Abys trochu přidal. Jen mi dejte. Nařežte mi. Nařežte mi. Nařežte mi! Nařežte mi!

Máte nějakou rodinu? Jak na tom jste? - Jo, máme rodiny. - Já mám manžela a dvě děti. Nebude manžel naštvanej, až uvidí, že jste mě plácala po zadku? - Ne, bude se mu to líbit. - Bude na mě pyšnej. - Tak on bude pyšnej... - Mám ho zrovna na drátě. - Jak se jmenuje? - Chris. Čau, Chrisi, Maria mě plácá po zadku. Říkala, že je vdaná, tak jsem se jí ptal, jestli se nebude manžel zlobit.

- Prej mu to nevadí. - Vídíš? Takže mě nevnímáte jako sexuálního soka. - Jak se tam vzadu máte? - Dobře. - Co psi? Jsou spokojený? - Jo, líbí se jim to. Máme oranžovou, ale jdu do toho! Vydržte. Málem mě zabili. Ahoj!

Jak se vede? Ve Finsku jsem hvězda! Chcete se svézt? Naskočte si. Dobrá. Jmenuju se Conan a budu váš průvodce. Napravo vidíte Central Park. Je plnej stromů...

a moči. Támhle je Přírodovědné muzeum. Co dalšího bych vám pověděl? Primátor Bloomberg je travestita. Mezi lidma se to moc neví. Támhle bydlí milenec mý manželky. Myslí si, že o něm nevím, ale doneslo se to ke mně. Nesnáším ho. - Chcete svézt? - Jo, pojedu na 103. ulici. - 103.

ulice? - Jo, tamhle tudy. Jsem Nikola. Neměl jste proslov na mé promoci? - Kde to bylo? - Na Stuyvesantu. Jo, to jsem já. Mluvil jsem na tvý promoci. A teď dělám pro změnu tohle. Je to smutný. Byl jsem inspirativní řečník a teď jezdím s rikšou. Nasedni. - Jak dlouho už takhle jezdíte? - Dělám to už asi třetí rok. - Páni.

- Jo, měl jsem jeden pořad, ale pak to nějak krachlo a... motal jsem se po městě... Ve Finsku jsem hvězda. Čau! Velká finská hvězda. - Kam že to jedeme? - Na 103. ulici. - Až na 103.? To je dost daleko, Nikolo. Dost daleko. Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz

Komentáře (40)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Tyjo, nedávno jsem se z nudy projížděla po New Yorku ( s pomocí Street view, jak jinak :DD) a úplně náhodou jsem se ocitla v místě, kde Conan těm turistům říkal : "Over here is the Central Park... it's filled of trees,...and urine." , bylo mi to nějaký povědomý, tak jsem si hned musela najít tohle video a ujistit se :DD A fakt že jo :DDD

241

Odpovědět

Video opět funkční.

180

Odpovědět

Borec:D 10

181

Odpovědět

To asdfghaj - A na to si přišel jak prosím tě,kdybys to aspoň uměl napsat správně idiote.....

180

Odpovědět

Škoda, že tam nebyl pes Triumph :3

181

Odpovědět

Conan je nejlepší!!

180

Odpovědět

Jeho rozhovory moc nemusím,ale toto je super :D..Jako kdyby to byl úplně někdo jiný

1824

Odpovědět

dokonalost:D

180

Odpovědět

je to fetak

1847

Odpovědět

Nejdřív jsem v Conana vůbec nevěřil, ale pár měsíců se na něj pořád těším!

190

Odpovědět

Dlouho, dlouho, opravdu hodně dlouho jsem Conanovi přicházela na chuť, teď je mým nejoblíbenějším. :)

180

Odpovědět

Je naprosto dokonalý:D

180

Odpovědět

Ten konec byl nejlepší :)

180

Odpovědět

Prosím, přeložte vše co od něj existuje. Jeho humor je naprosto smrtící!!! :-)

180

Odpovědět

z těch amerických talkshow mám tuto nejradši :)

181

Další