Triumph na Wall Street

Thumbnail play icon
90 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:681
Počet zobrazení:8 892

Někteří z vás si jistě vzpomenou na Triumpha, psího maňáska, který si přišel udělat legraci z fanoušků na premiéře nového dílu Star Wars. Když se nedávno Conan O'Brien přesunul se svojí novou show do New Yorku, aby zavzpomínal na časy dávno minulé, povolal zpět i Triumpha. Ten se tentokrát vydal na Wall Street, aby zjistil, proti čemu se vlastně protestuje, jak se k manifestacím staví burzovní makléři... a ještě pokadil pár lidí.

Přepis titulků

Překlad: Brousitch www.videacesky.cz Obrovskou senzací New Yorku je právě probíhající protest na Wall Street. Chtěl jsem protestující navštívit, ale bohužel jsem neměl čas. Takže jsme tam místo toho vyslali důvěryhodného zpravodaje, který provedl důkladný průzkum. Byl to starý známý Triumph, the Insult Comic Dog. Tady to je. Okupace Wall Street. Stojíme zde v parku Východní infekce, na rohu ulice Bolí to, když čůrám, se skupinou lidí, kteří protestují proti dlouhotrvající a nepotrestané hamižnosti amerických korporací.

A jak můžete sami vidět, mnoho z nich také protestuje proti dlouhotrvajícím hygienickým návykům. Tento protest je historickým milníkem. V sázce je spousta klíčových bodů a přesto vám mainstreamová média ukáží jen tohohle týpka. To já ale neudělám. Já vám toho týpka ukážu a rovnou si z něj udělám legraci. Musíme zamezit zneužívání naší planety na úkor zájmu velkých firem, je to tak?

Díky, jsem v tom s tebou, kámo. Moc ses mi líbil ve Vřískotech. Dělám si srandu. Takovou masku jsem měl při sexu s Jiřinou Bohdalovou. Vím, že je to důležitý a chci, aby ses taky vyjádřil. Co je tvým cílem, kromě zvýšení počtu rozinek v Milánský směsi? Koukněte na tyhle děcka. Jste svoji? Kde vás oddali? V cirkuse? Teď jsme v kruhu bubeníku. Je to velmi vzrušující, mluvím tu totiž s Gabrielem z kruhu bubeníků.

Jaký by ten protest byl bez bubnů, kromě toho, že by byl snesitelný? Nabídnu ti pár alternativ k bubenickému kruhu, pokud se rozhodneš přestat otravovat lidi. Například během Arabského jara vytvořili v Tunisku saxofónový obdélník. Během pochodu za občanská práva v 60. letech se zformoval piánový rovnoběžník. A tohle bylo v Kentu. Triangl z trianglů. Můžeš mi pomáhat s mými vtipy. Co ty na to? Povězte mi, pane, jaký je váš cíl, kromě snížení ceny Scoobyho cereálií? Jde ti to dobře.

Ten vtip nevyzněl tak zle. Ve zkratce tvrdíš, že vláda skrývá lék na rakovinu. Od kdy? Od 40. let. Sepsal 50 případů v knize a léčil to pomocí diety. Bojuj dál. Rodiče musí být určitě rádi, že tu s tebou nejsou ostatní sourozenci. Co se stane, až dorazí policie? Krev tu určitě poteče proudem. Nebo ještě hůř pro tebe, tu poteče obyčejná voda. Je to prča, protože jseš špinavej. Jestli jim to chcete vrátit, tak to musíte umět s pepřákem.

Tajemství spočívá v nemrkání. Číhněte. Pokračuj. Vidíte? Nic. Setkal se tu někdo z vás s pepřákem? Aby taky ne. Děláš si ze mě srandu? Ty že ses nikdy nesetkal s pepřákem? Vždyť tak končí každý tvoje rande. Tak pozná, že rande skončilo. Tohle je perfektní. Je hluboce zamyšlen. Nebude mít ani tucha, že na něj kadím.

Jednu věc dlouho okupovat nebudeš... Vagínu. Ani ťuk. Nic jím nepronikne. Je obklopen unikátním značkovým H&M zenem. Mám otázečku. Už je vzhůru. Díkybohu se vzbudil. Můžeš mi teď říct, kde je nejbližší cukrárna? Teď se hlásím z Wall Street, rodiště americké ekonomiky a domova více než 90 % lidí, kteří si koupili film Riziko na DVD.

Tohle je Bluetooth McGee, vynikající burzovní makléř. Jen vtipkuju. Nepřišel jsem tě pokadit. Na to si platíš ruské šlapky. Vy máte taky problémy, to každý ví. Potřebuješ jen vlastní transparent. "Zaveďte Wi-Fi do limuzín." Co tenhle? "Vyrobte Porsche, které nemá pneumatiky Pirelli."

"Pak už mám jen jachtu." Máte chviličku, abych se na vás vykadil? ...vykadit. Nemůžu je přemluvit k rozhovoru. Počkat... Mám nápad. Tady Geraldo Rivera z Fox News. Jsem na vaší straně! Nebojte se! - Chceš si promluvit s Geraldem? - Jasně. Jak se máš? Ti protestující jsou pěkně ufňukaní, co?

Cožpak nevědí, že je jejich vzdělání financováno tvými úniky na daních? Nebudu tě zdržovat. Jseš dobrej chlapík. Radši pospíchej zpátky, abys dostal bonus za včasný návrat z oběda. Pověz mi, co si myslíš o tom: "My jsme těch 99 procent." - Rozumíš tomu? - Vůbec. Co je vlastně těch 99 procent, kromě podílu karamelu v tvé dietě? Tady Geraldo Rivera z Fox News. Proč je ten býk zabarikádován? Proč nemá veřejnost přístup k býkovi?

Prosím. Potřebuji mít přístup k jeho varlatům. Prosím, jsem Geraldo Rivera. Jen jedno přičichnutí. - Hej, Geraldo. - Podívejme na to! - Hledám burzovní makléře. - My jsme jedni z nich. My vládneme těm 99 procentům. To k nim asi nemáte žádnou úctu. Podívejte na něj!

- Já jsem viceprezident. - Vy jste ti dobří. Ano, vy vytváříte pracovní místa. Většina z nich zahrnuje vaši ejakulaci na masážní stolek, ale pořád je to práce. Poslední otázka. Jak se vám v noci spí? Nemám teď na mysli svědomí... Je to vůbec možné se vším tím kokainem v těle? Ty jseš dobrej chlápek. Pojď se vyfotit. Přesně tak.

Vyplázni ten jazyk k nebi. Stupidní pokřiky! Pryč s nima! Žádná spravedlnost, žádný mír! Chaz Bono je honimír! Vidíte? To už by šlo. Jedno procento musí platit! Lassie jsem včera slušně zklátil!

Hazí na Citibank dopisy ve formě vlaštovek. Pokud jde o efektivitu, stojí ten protest někde mezi pochodem za lidská práva a Týmem Coco. Tohle je ubohý. Zvedněte to! Tohle vám pomůže! Už to skoro je! Teď můžeme začít protestovat! Byli jsme zbaveni hlasovacího práva. Citibank je skvělá instituce... tak akorát na to vysrat se na ní. Můžu to říct, protože jsem na TBS.

Vy jste z Japonska? Užíváte si dovču? Jděte se určitě podívat na "Mamma Mia". Triumph, the Insult Comic Dog! Překlad: Brousitch www.videacesky.cz

Komentáře (52)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

dokonale :)

00

Odpovědět

Jenom taková drobnost a když tak mě opravte....v čase 6:01 říká diet podle mě ve smyslu strava,né dieata.Děkuji za opravu nebo případné vysvětlení. :)

251

Odpovědět

Tak takhle dobře jsem se už dlouho nezasmál! Geniální :-)

220

Odpovědět

Mně osobně se ten styl vtipu líbí. Ono zas být úplně vážně na škodu není. A jak jsme sami mohli vidět, někteří účastníci si z toho p***l dělali taky.
Nicméně stojím za myšlenkami hnutí Occupy Wall Street, každý, kdo se problematikou dnešní doby zabývá, a čte nezávislé zdroje, dojde k tomu, že kapitalismus je mršina, která požírá sama sebe. Nemusíte se dívat nikam do zahraničí, stačí se podívat na naší politickou scénu a sérii privatizací, plus způsob privatizací. Nechápu, proč do toho montuje někdo konspirační teorie, kapitalismus takhle prostě funguje, žádný prostor na humanitu,m sounáležitost a respekt. Nejvýkonnější kapitalismus je v Číně, aka jinak lidská práva jsou tu na obtíž. Zkuste trochu času zainvestovat do své ekonomické informovanosti. Tohle dílko je sice jen další snahou o zdiskreditování vyrovnání lidských poměrů, ale sakra zábavné :)
Shrnutí: Ok, film je cynický, dělá si p***l z vážných věcí, ale je sakra zábavný :) Skvělý vtípek o tom, jak může pomlouvat korporace, jelikož je z TBS a ne ze stanice Fox...rozhodně skouknu další díly :)

184

Odpovědět

prej vyplázni jazyk do vzduchu a pak jak tam pridali ty kou*le no já nemohl :D

200

Odpovědět

To je geniální!:D Myslel jsem, že na star wars to mít nebude, ale fakt super!:D

201

Odpovědět

Ok, takže mám jeden normální komentář - Tohle je ku*evsky dobrá sranda! Jen houšť a větší kapky s Insult Dogem. Ten týpek je génius (ale nechtěl bych mít jeho mikrofon u pusy)

191

Odpovědět

Jakýkoliv komentář, který bude následovat po tomhle a bude se týkat konspiračních teorií apod., budu mazat. Nijak to s tématem výše uvedeného "komediálního a cíleně vtipného skeče" nesouvisí a akorát odrazujete ostatní návštěvníky od toho, aby přímo na něj reagovali. Ohledně konspiračních teorií můžete diskutovat u videí Odhalení hudebního průmyslu nebo na fóru videacesky.cz, kam můžete pohodlně vkládat odkazy, obrázky a texty podporující vaše tvrzení.

181

Odpovědět

Auto - dostali jsme se k tomu určitou dikuzí. Promiň, ale podle mě tu od toho ta možnost komentářů je. Napsat: "Hahaha, super video, bomba MOOOC." je celkem zbytečné, když tam máš pod videem ty super hvězdičky. (i když proti tomu nic nemám, taky jsem občas z nějakého videa tak nadšený)
Taky se nepokládám za odporníka a ani tu nejsem proto, abych ostatní přesvědčoval o své pravdě. Jsem tu proto, abych slyšel tu jejich a podle toho se zamyslel nad tou svojí. Někteří lidi mají potřebu přemýšlet nad věcma, které ostatní nezajímá. Kdyby tomu tak nebylo, tak jsou lidi někde jinde...
Jinak my tu žádnej flame nevedli, dokud ses neozval. Pokud tě to tak uráži, tak se obrať na adminy. Jestli ti dají za pravdu, tak to samozřejmě budu respekrovat. V opačným případě bych rád pokračoval.

192

Odpovědět

Radiaw, Karlja: Myslete si o sobě klidně jací jste odborníci, jste mi u p****e, ale podle mě takováhle diskuze semka nepatří... nepotřebuju číst konspirační srance pod každým videem který se jen trochu dotýká USA. Tohle video se ale té problematiky netýká ani trochu, takže nechápu proč tady flamujete a píšete off topic.

183

Odpovědět

Pro ty, co jsou až mimořádně skeptičtí vůči konspiračním teoriím: Jen si vzpomeňte na Lusitanii, Pearl Harbor, Zátoku sviní, Tongkinský incident, teď WTC, vše prostě po čase vyplouvá na povrch. To, že na válkách už od Napoleona profitují Rothschildi je obecně známý fakt, nebo třeba taková vykutálená rodinka J.D. Rockefellera profitovala na zyklonu b prostřednictvím firmy IG Farben. Po finančních krizích vyvolaných většinou stažením likvidity z trhu, nebo jinou příčinou (hypotéky, CDO) nadchází většinou válka. 1929, 70. léta, dot com bubble, teď rok 2007 a já se právě bojím, na co bude západní svět útočit teď. Čekají nás nesmírné politické a sociální změny, to je jisté.

188

Odpovědět

Nejhorší je když se k tématu vyjádří někdo, kdo o tom nemá ani tucha, nikdy si nic nepřečetl, neviděl a celkově se o situaci nezajímal. Pak tu začne vyrukovat s tím jaký sme všichni dementi, takový lidi by zasloužili proplesk z leva i z prava..

181

Odpovědět

SN1P3R - Správně ! Zpřetrhejme řetězy korporačního otroctví ! Zítra jdeme řvát před ČNB. Určitě to něco změní.

184

Odpovědět

Auto - vážně jsi právě napsal, že diskutující lidi jsou kreténi? Když se o to nezajímáš, tak to číst nemusíš. Stejně tak to nemusíš takhle komentovat. Třeba se nad tím zamyslíš a opravíš se. Jinak ti asi budu muset s tím kreténismem dát za pravdu...

181

Odpovědět

Jasně no :D Policajti na povel (údajně) Americké federální vlády zmlátili pár protestantů, pak pár stovkám lidí hrkne, jdou si zařvat na wallstreet, kde s tím nemá nikdo nic společného, mocná to logika...
A že bojují i za mě? Pokud je to tak, mám jenom jedno: "Běžte domů (pokud nějaký máte) a dejte pokoj."
Dodatek: Broakeři jsou normální lidi, není to žádný elitní klub do kterého se musíte narodit, můžete jím být i vy. Neplánují svrhnutí světových vlád, nechtějí zničit ekonomiku... Dělají jenom to co všichni ostatní, vydělávají peníze. To, že je celý burzovní systém takový jaký je, není jejich chyba.

195

Další