Triumph vyráží za maskoty na Times SquareCONAN

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 142
89 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:574
Počet zobrazení:8 707

Urážejícího psa jménem Triumph jste u nás na webu mohli už dvakrát vidět. Jde o maňáska, který je už několik let "příležitostnou" součástí Conanova pořadu. Dabuje a ovládá ho bavič Robert Smigel a vyznačuje se především tím, že do každého šije a zastává heslo: "Co na srdci, to na jazyku." V dnešním a zároveň nejnovějším videu zavítá Triumph na známé newyorské náměstí Times Square, které se jen hemží lidmi převlečenými za postavy z filmů a seriálů pro děti. Poznámka: Pouliční umělci, kteří se převlékají za tyto postavy, mají v New Yorku opravdu špatnou pověst, protože často turisty obtěžují a dělají problémy, které musí řešit policie. Nedávno dokonce vznikla organizace New York Artists United, která se snaží sdružovat bezproblémové umělce, vylepšit jim pověst a ukázat, že nepatří do stejného pytle jako zmiňování průšviháři a zločinci. Více informací najdete zde.

Přepis titulků

Stojím v samotném centru New Yorku, na pomezí Sedmé Avenue a zánětu spojivek, na náměstí Times Square, které bylo kdysi epicentrem druhořadých zločinců, a nyní je epicentrem druhořadých zločinců přestrojených za Elma. Lidé jim prý křivdí. Ti nejhorší maskoti obtěžují turisty, mlátí policajty a strkají do dětí, zatímco ti nejlepší mlátí turisty, strkají do policajtů a obtěžují děti. Pojďme s nimi hodit řeč. Nazdar, Kitty!

Jak se vede? Ty se mnou nechceš mluvit? Neboj, vím, že ty si tu vyděláváš poctivou prací. Doprovázíš obchodníky z Asie až na hotel, viď? A tady máme Super Maria! Ano, slavný Super Mario z Donkey Kongu, viď? Ano. Mám takovej dojem, žes v životě přeskočil tak maximálně turniket v metru. Ten tvůj kostým mě prásknul přes nos.

Zapáchá. Radši si tu svou číču vyper. Po tomhle vtípku jsem musel zmizet ze záběru. Woody, tady Mike Wallace z pořadu 60 Minutes... Woody. Neutíkej, Woody! Znám všechny tvý hlášky! "Ruce vzhůru!" "Tohle město není pro nás dva dost veliký!" "Jsem duševně chorý, turisté, buďte na pozoru!"

"Z tohohle kostýmu Woodyho táhne průjem a špačky od cigaret!" To je Spider-Man. Podívejte, dívejte na ten kostým! Jseš úplně jako opravdickej Spider-Man. Akorát že tvý pavoučí smysly rozhodí spíš štěnice v posteli. Spider-Mane, nezapomeň na jedno důležité pravidlo: "S velkou mocí přichází velká ledvinka." Čumte na to. Spider-Man, Spider-Man, tahle vypadám po pařbě.

Superman je tu. Muž z oceli v celé své kráse! Supermane, ty jseš ale švihák. - Jak jdou dneska kšefty? - Celkem dobře. Jak jdou-- Ptám se tady Supermana, jak jdou kšefty. Hele, z čeho máš větší strach? Z kryptonitu, nebo z toho, že tě v těchhle hadrech uviděj bejvalý spolužáci ze střední?

Stojím tu s Mickey Mousem. Cože, Mickey? Proč kouř? Proč ten kouř? - Proč mám doutník? - Jo. Mluví jako retard. Nezapomeňte, že jsme v New Yorku. 180centimetrová myš je až čtvrtým největším hlodavcem v týhle čtvrti. Neskutečné!

Stále v roli! Má skvělý kostým i gestikulaci. Jenom kdyby se naučil anglicky. Zazpíváme si Mickeyho znělku! Jestlis ji teda někdy slyšel. M-I-C... Co dělá na tvým kostýmu skrvna od spermatu? K-E-Y... Proč si nenajdeš trochu míň ponižující zaměstnání? M-O-U... Nemáš páru, co to tady zpívám!

- Tu máš, milá Svobodo, pět babek. - Pět babek. - Ano. - Díky. Svoboda má svou cenu, na to nezapomínejte. Ta cena je pět babek! Přesně tak. Svoboda stojí míň než vyhonění. Co ty jseš za mupeta? Keksík?

Haló? Asi bude spíš Dementík. No to se podívejme, našel jsem Batmana! Každý z herců, který ztvárnil Batmana, dodal té postavě něco trochu jiného. Ale tys mu jako první dodal hepatitidu! Ty jseš antisemitistickej Elmo? Ne? Dobře, nejseš. Tak jseš Elmo, co dal ránu fízlovi?

Ne, takže jseš jenom sexuální násilník Elmo. Ježišmarja! Ježiši! Mimoň, mimoň... Pod tímhle kostýmem se ukrývá Nicolas Cage. Ten kejvne na všechno. Dívejte, jak se mu tam Minnie cpe. Dívejte, jak se cpe. Určitě tě oškube! Vidíš?

Teď musíš dát něco Minnie. Minnie chce svůj podíl. Myši maj pod palcem tuhle stranu ulice. Tamhle tomu rohu šéfuje Elmo. A mimoň je jenom mimoň. Zdravíme Jaye Lena. Jayi, jak se vede? Já myslel, že ti to moderování hodilo pěknej balík. Nechápu to! Ty tady žebráš?

Dobře, Jayi, bůh ti žehnej. Do zapomnění a ještě dál! Vidím ti kozu, kotě! Panebože! Dorazila Lindsay Lohan. Lindsay. Lindsay! No to mě po*er! Tak jo.

Někteří maskoti se mnou mluvili, ale jiní se mi vyhýbali obloukem, takže musím začít operovat v přestrojení. Budu se vydávat za Elma a zjistím, jak to tady ti pochybní maskoti vlastně vedou. Jsem Elmo! U mě jste v bezpečí. Já vás ochráním. Je to tu samej vyvrhel. Funguje to na jedničku.

Nikdo mě nepoznal. Jsem Elmo! Jsem Elmo. Navalte prachy! Půjdu se jim taky nas*at do fotky, ať viděj, jaký to je. Elmo, ty papa! Ne! Oba jsme Elmové! Dívejte! Dva Elmové! Super. Elmo chce své dýško!

Byli jsme tu dva. Dva Elmové! Dva Elmové, do pytle! Máte hnusný děcko. Prober se, vole! Já tě proplesknu... svou falešnou rukou. Ne!

To si ještě odskáčeš! Odkrouhnu tě! Já tě fakt odkrouhnu! Jen počkej. Hej, tahle ulice teď patří mně, vole. Jsem tvůj šéf. - Nechceš píchnout? - Píchnout? - Jo. Zaškolím tě.

- Vezmu si tě do parády, vole. - Tak jo. Co takhle fotku, na který čucháš Spider-Manovi k zadku? - Ne. - Tak mně. - Můžeš si čichnout k mýmu zadku. - Ať si čichne on! - Dobře, není problém. - Tak jo. Šup. Tak pojď sem. Neříkal jsem ti to? Chceš se přidat?

Keksíku, jdeš s náma? Keksík je na palubě! Co máme dělat? - Chci, abys... - Co? ...mu strčil ruku do ledvinky a Keksík tě zezadu ojel. Tak jo. Otevři ji. Tak fajn, máš to? Vyfoceno? - 40 babek. - Tady jsou. Vidíš?

Takhle se to dělá. Musí to mít šťávu. Co dál? Ó, kohopak to tady máme? Minnie. To je fajn. Tak jo, konečně jsme kompletní. Jakou chcete vidět pozici? Pořiďte si jedinečnou fotografii! Co byste rádi viděli? Jdu na to. Pořádně to vyfoť. Do toho. Jo!

Ještě, jo! No jo! Chceš si čuchnout? Za pět dolarů si můžete čuchnout k doutníku! Pět dolarů za jedno přičuchnutí. Takhle smrdí Minnieina zadnice. To byla síla. - Vedl si dobře. - Pěkně si vydělal. - To teda jo. Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz

Komentáře (9)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

jeden z najväčších masakrov aké som kedy videl... 100bodov

00

Odpovědět

Prosím přelož tento díl conana https://www.youtube.com/watch?v=33zPlnhymCU

90

Odpovědět

Ja neviem ako Vy, no ja som tu od smiechu plakal a kričal na pol paneláku :D Strašne milujem tento typ humoru, vyrástol som na tom...Bomba video :D

727

Odpovědět

Tak nevím, díly s Conanem mám rád, ale při sledování tohohle jsem jen čekal, kdy přijde něco, čemu bych se zasmál a ono nic.. Nejsem proti žádnému humoru, když je vtip dobrý, je mi jedno koho urazí, ale tady v 9 minutách mě pobavil jen úvod, batman a Jay Leno.. za mě 4/10 :)

2462

Odpovědět

Ten konec byl geniální :D

Ale zajímalo by mě ani jeden z nich s ním na začátku nepromluvil to mu fakt nerozumněli nebo nechtěli vypadnout z role? :D Doufám že to druhý.

472

Odpovědět

Tihle lidi co si koupí kostým za pár dolarů a pak jen celý den postávaj jsou největší špíny. Doslova, většinou bezdomáci, fetky a holky co ze sebe kostým strhnout a večer jdou postávat do jiný části města. Chlápek co čichal k Triumphovu doutníku má teď pravděpodobně ebolu, aids a celou abecedu žloutenky.

2236

Odpovědět

úplný absolvent zdrávky :D

430

Odpovědět

+GikyTak znám svoje kolegy...

132

Odpovědět

To je moc :D

663