Pes Triumph na předávání Zlatých obojkůCONAN

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 142
86 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:207
Počet zobrazení:8 531

Dnešní video nebude patřit Conanovi, ale známému maňáskovi, který nejde pro nadávku daleko. Tentokrát se pes Triumph vydal na předávání Zlatých obojků – prestižních cen pro psy, kteří podali v nejrůznějších filmech a seriálech takřka "nadlidské" herecké výkony.

Přepis titulků

Když už jsme u těch Oscarů, vím o ceně, která je ještě prestižnější. Opravdu. Mluvím o předávání Zlatých obojků. Tato cena je celkem nová a uděluje se za herecké výkony psů ve filmech a televizních pořadech. Martin Scorcese měl vztek, že pes z filmu Hugo a jeho velký objev jménem Blackie nebyl původně vůbec nominován. Proto založil velkou online kampaň. My ale víme o ještě větší křivdě.

V kategorii televizních pořadů totiž opomněli našeho dobrého přítele Triumpha, urážejícího psa. Jo. Díky, moc si vážíme vašeho šokujícího rozladění. Triumph se tím naštěstí nenechal odradit a vydal se podívat na letošní udílení Zlatých obojků, které se odehrálo před pár dny, a měl s sebou štáb. Tady je jeho reportáž.

Hlásím se vám z hotelu Hyatt Century Plaza, kde právě klesáme na zcela nové dno pomyslné nádoby totální ztráty času. Ano, jsme na udílení Zlatých obojků. Každá celebrita, která je vám naprosto ukradená, se promenáduje na zdejším koberci. Přišly všechny hollywoodské hvězdy, co nemají do čeho píchnout. - Je tahle čubka nominovaná? - Ano. - To je Sophia Loren.

- Počkat, nemá plastiku? Vždyť má tady dole dobrejch šestnáct bradavek. Mám tu její fotku z doby před zákrokem. - Vážně? - Jo, tady je. Musím uznat, že doktor podal heroický výkon. To je ono, dívejte na to! Tenhle koberec už jsem prošmejdil. Chápete? Tak jo...

Hej! Nominovaná feno! Jestli jseš děvka, zavrť ocasem! Já to věděl! Děvky. Všechny zdejší feny jsou děvky. Proč mi ta čubka skáče do řeči? Tak to vidíte. Nejdřív mě nenominujou, a pak mě vykážou z červenýho koberce. Toho budou litovat! Bez spravedlnosti ani bobek!

Bez spravedlnosti ani bobek! Dva, tři, čtyři, pět – pokálím vám celej svět. Dva, tři, čtyři, pět – pokálím vám celej svět. To není vše. Jestli za rok zas utřu... Jestli za rok zas utřu... ...penis si o vás otřu. ...penis si o vás otřu!

Od tebe to zní ku*evsky šáhle. Tohle je psí záležitost. Triumphe, letos tě porota opomněla. Proč jsi tady? Je to hanba! Víš, co mě míchne nejvíc? Že toho týpka z Wilfreda v klidu nominujou za to, že vypadá jako vlhkej sen Marka Wahlberga. Kam až zajdou příště? Budou nominovat maňáska? To by ti hrálo do karet.

- Já nejsem maňásek. - Promiň. Kdybych byl... Kdybych byl maňásek, nebyl bych anatomicky přesnej. Co myslíš, že je tohle? Mně nic nechybí. - Podívej se zblízka! - Já vidím. Dobře. Zasloužím si to nejen za pořad Conana O'Donnella. - Hrál jsem i ve Stromu života. - Opravdu? Jo, jen mě nikdo neviděl.

Byl jsem tam s Bradem Pittem. To je ono, to je ono, ještě! - Už ses bavil s Blackiem? - Jo, jasně. Teplej jak kamna. Blackie je pes, do zadku mu rychle vlez. O tohle všechno jsem přišel. Dívej, co jim dávaj. Tohle si odnesou domů. Sáhni tam pořádně.

Já z toho nemůžu. Podložku na čůrání s ksichtem Michaela Vicka. Nikdy nezapomeneme! Nikdy! - Kdo je tohle? - Lambchop. - A koho hraje? - Yakulta v seriálu Suburgatory. No jistě, Suburgatory! Nic proti, ale ač mám hrozně citlivý uši, o tomhle seriálu slyším prvně.

Čuchá ti někdy pod culík v naději, že tam najde kaďák? - Udělej mi radost. - Dobře. Paráda, smrdíš jak sekretářka. - To je pes z Real Housewives. - Jo, Gigolo. Hrozný zvíře. Víš o tom, že má na Twitteru 50 000 sledujících? Jo, je z toho štěstím bez sebe. - Fakt je to pes? - Jo. Jseš si jistá?

Přijde mi, že jeho mámu musela zbouchnout banda Ewoků. - Ale dnes večer vyhrál. - No jo, to se hned pozná. Nadšenějšího psa jsem v životě neviděl. Vyhraje bezcennou cetku, a ještě musí bejt narvanej v miniaturním kvádru. Je to vrchol jeho kariéry. - Určitě. - Podívej, jakou má radost. Dejchá vůbec? Neumřel, že ne?

To je ono. Vstávej, Gigolo! Neumírej nám! A Zlatý obojek vyhrává... Brigitte za roli Stelly v seriálu Taková moderní rodinka. Blahopřeju ti. - Máte radost? - Ano, máme obrovskou radost! Chci se zeptat... Brigitte! Copak si ujíždíš na dominanci?

Koukej se vrátit! Jaký to je spolupracovat se Sofií Vergarou a těma dvěma obříma pelíškama, který schovává v halence? Brigitte! Hej! Nech toho! Jen jsem si dělal srandu z jejích koz. Tebe neurážím. Vím, že jseš děvka, ale to je teď jedno. Koukej mě vrátit! Tak jo.

Víš, co ti řeknu? Kupodivu mě to celkem rajcuje. To asi sama vidíš. Fakticky. Tomu říkám parádní výhled. No jo! No jo! Nikam nechoď a když tak se trošičku přikrč. Pojď o fous níž. Radši mě už přestaň napínat, čubko. Triumph se s vámi loučí.

Conane, musím uznat, že jsem se spletl. Zlatý obojek je ideální anketa... pokud si chci nechat srát na hlavu. Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz

Komentáře (4)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

konečně to Triumphovi taky někdo nandal :D

30

Odpovědět

Máte v plánu příště přeložit třeba toto? https://www.youtube.com/watch?v=6jn8Ji0g5Rs

Je tam krásná Wonder Woman a ten trenér je nějaký Ruda z České republiky. Mohlo by to být zajímavé. :)

10

Odpovědět

Já toho "psa" prostě žeru :D :D :D :D

70

Odpovědět

2:12 jak nevěděla :D

41