Ryan Gosling u Conana O'Briena

Thumbnail play icon
90 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:550
Počet zobrazení:6 979

Tentokrát jsem si pro vás v rámci talk show okénka připravil vydatný 12minutový rozhovor s hvězdou filmu Drive - Ryanem Goslingem. Jedná se o vůbec první rozhovor s Ryanem na našich stránkách, takže doufám, že potěší všechny jeho fanoušky (a hlavně fanynky), kteří si o něj psali. Mluvit se bude samozřejmě o jeho úspěšném filmu, ale také o bundách a Disneyworldu.

Komentáře (26)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

4:18 - Není to spíš periferie?

190

Odpovědět

Děkuju on je skvělej!!!

190

Odpovědět

Moc děkuji za tenhle rozhovor a ten s Gerardem Butlerem:-) Chtěla jsem je mít přeložené a mám je. Samozřejmě že jste to nepřeložili kvůli mně, ale ty rozhovory jsou super.:) DÍKY.

190

Odpovědět

Prelozte jeste tento rozhovor, hodne vtipny :) http://www.youtube.com/watch?v=4plEJMopitg

190

Odpovědět

Dr.Z: Ano, opraveno. A příště to jde napsat normálně. ;-)

191

Odpovědět

"SPĚJÍ na palandách." WTF? Snad SPÍ, ne?
http://prirucka.ujc.cas.cz/?slovo=sp%C3%A1t&Hledej=Hledej

1815

Odpovědět

MMM meles hovna ... Conan je nejlepší ... Už bylo načase ho sem znovu dát !!! ;)) 10/10

202

Odpovědět

Crazy Stupid Love je výbornej film a Gosling v něm exceluje. Ikdyž je pravda, že jak už řeklo i víc lidí(nemyslím tady), tak tím přeameričtěným koncem to trochu pokazili. Mám na mysli ten proslov přes lidma ze školy.

192

Odpovědět

Krutej oblek !!

190

Odpovědět

Drive, Crazy, Stupid, Love, Zápisník jedné lásky
Ale já si ho pamatuju ještě jako mladýho Herkulese. :D No jo, oba už stárnem. :(

190

Odpovědět

Proč to musí bejt zrovna Conan?...
Gosling by měl na to udělat dobrej rozhovor u kohokoli jinýho, jen tady se pořád producíruje Conan se svym egem, žádnym talentem a ochočenym publikem. Např. vtip s Disneym je nejlepší částí rozhovoru (a stejně ho Conan zabije).
Jinak Drive se nesnaží bejt nějak hluboký, spíš jde o atmosféru. A je to precizní dobrej film ve stylu, kterej tu dlouho nebyl.

1926

Odpovědět

to BugHer0: uplne souhlasim, ale nahodou je hodne zajimavych adeptu na funny comedy:).. nevim proc, ale cim dal tim vice si zamilovavam blockbustery potahle romanticko dramatickym a komedialnim kabatem :)

190

Odpovědět

Pro mě Ryan navždy zůstane vysněným sympaťákem z The Notebook (Zápisník jedné lásky), ale v posledních letech se mu hodně daří a příčku nasadil vysoko, ještě se o něm dost uslyší. Je na dobré cestě, tohohle herce mám opravdu ráda. Film Drive je tak moc dobrý. )) Rozhovor pobavil, moc děkuji za příspěvek s Ryanem! ))

190

Odpovědět

Nikterak "kulervoucí" rozhovor, ale to mi vůbec nevadí, protože jsem velký fanoušek Ryana. Jasně, Drive naprosto parádní film, Crazy,Stupid Love - povedená komedie, ale mně se také velmi líbil ve slaďáku Note book a v Hranici života (Stay) ještě s McGregorem a vůbec i ty novější filmy, např. jako Den zrady, jsou hodně dobré. Tak snad v tom bude pokračovat :)

190

Odpovědět

Nemik: Crazy, Stupid, Love je podle mě jedna z nejlepších komedií za posledních pár let. ;-)

212

Další