Jack Black zpívá ústřední píseň filmu JumanjiCONAN

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 142
83 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:161
Počet zobrazení:11 128

Spousta lidí se bála, že nová verze oblíbeného filmu Jumanji bude propadák. Podle recenzí a hodnocení diváků to ale vypadá, že to nakonec nedopadlo vůbec zle... Jedním z herců účinkujících v novém snímku Jumanji: Vítejte v džungli! je i Jack Black, který nedávno u Conana představil ústřední píseň filmu, kterou složil spolu s Nickem Jonasem.

Přepis titulků

Jumanji je výborný film. Navíc moc vtipný, se skvělým obsazením. - Hraje tam s tebou i Nick Jonas. - Jo. A prý jste spolu složili píseň. Dva hudební géniové dali hlavy dohromady. Jak to dopadlo? Jen jsme na placu trochu zabíjeli čas. Řekli jsme si, že by bylo super přijít s nějakou ústřední písní. Že by to byl nářez.

Tak jsme ji složili. Ve filmu ji nakonec nepoužili, ale my jsme si ji stejně nahráli. - Nahráli jste ji, i když ji nechtěli? - Jo. Jen tak ze srandy, jak rádi říkáme. A o čem se v ní zpívá? Je možný, že jsem po tom nástupu pořád ještě udejchanej? - Jdu na to. - Jo, jo. Jumanji...

Hned ji zazpívám, ale až na tebe ukážu, musíš zašeptat: "Jumanji." - Do tohohle mikrofonu? - Jo. Budeš si muset dlouho počkat. Změním tóninu. Jumanji... To je džungle uvnitř tvé duše. Někde tam hluboko v nitru, na konci divočiny.

Jumanji... Tvým jediným cílem je přežít to. Zasuň diamant a vyslov to kouzelné slůvko. - Jumanji! - Jumanji... - Jumanji! - Jumanji... - Jumanji! - Jumanji... Jumanji! Jo!

To bylo skvělý! Vyslov to kouzelné slůvko. To je celý. Asi jsem to měl utnout... Bylo to skvělý. Nepochybuj o sobě. Ti producenti jsou volové. - Jak to, že ji tam nedali? - Měla hrát... na začátku i na konci filmu.

Ten film ještě nevyšel, takže je pořád čas. Jestli ji chcete nacpat na závěr závěrečných titulků... Jo, těším se na to. Pořád je čas. Je teprv čtvrtek, takže se to dá... Nebo do bonusů na DVD. Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz

Komentáře (10)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

jumanji je super

10

Odpovědět

tak jestli dela takovojehle humor i ve filmu, tak na to s radosti nepujdu

26

Odpovědět

Ten at radsi uz nezpiva. V tenacious D se to jeste dalo, ale zaplapambu, ze aspon producenti jsou soudni a poslali ho s tim d******e. Takovej brak. Nicmene, jako herec porad jeste ujde.

134

Odpovědět

ass.ass.in: Jo Jack měl kdysi styl, teď už jen vypadá jako obyčejný tatíkovský domácí kutil :) :(

33

Odpovědět

Souhlas. Pořád vzpomínám na Tenacious.

72

Odpovědět

+OtrokJojo, a ty jeho filmy, Králové rocku, Škola rocku, ...

62

Odpovědět

Jumanji jsem viděla dneska a dobrý. Jack je tak výborný.

110

Odpovědět

já jsem viděl Jumanji před lety a jsem rád, že si to stále nachází nové fanoušky, je to super film. Robin je super.

144

Odpovědět

+DinoCop -hadam, ze toto asi nebude stejne Jumanji ale :D

20

Odpovědět

Chybí mi to, jak nosil dlouhý vlasy :D

91