Jordanova rozlučka se svobodouCONAN

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 142
92 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:797
Počet zobrazení:14 460

Jordan se bude ženit, ale nechce kolem toho dělat zbytečný poprask, a tak se rozhodl, že nechce ani žádnou divokou rozlučku se svobodou. Jelikož je ale Conan ale Jordanův dobrý přítel, rozhodl se vzít to do vlastních rukou a uspořádat pořádnou rozlučku se svobodou...

Přepis titulků

- Jordane! - Ano? - Rád tě vidím. - Nápodobně. - Postav se. - Dobře. Doslechl jsem se, že prý nestojíš o rozlučku se svobodou. Ano, rozhodl jsem se jí záměrně vyhnout. Proč? Dřívější způsob její oslavy mi byl sympatický, avšak s dnešní podobou rozlučky se svobodu se příliš neztotožňuji.

Jaký dřívější způsob? Rozlučka se svobodou se slavila už ve starověké Spartě. - Pár set let před Kristem. - Co to tu sakra meleš? Prej starověká Sparta. To sis to někde hledal? Prostě to vím. - Takže prostě rozlučku nechceš. - Přesně tak. Dobře. - Máš nějaké kamarády?

- Ano. Nekecáš? Nikdy jsem tě s nikým neviděl. - Buď upřímnej. Máš kamarády? - Ano. - Rychle jednoho z nich jmenuj. - Ty. Ne. Ne. Ne. Dneska bude sranda, protože jsem se rozhodl, že si rozlučku se svobodou zasloužíš. Překvápko.

Máš z toho radost? Je mi to lhostejné. Nevím co čekat. - Nemám rád ztrapňování. - Neboj se. Proč si myslíš, že tě ztrapním? Jenom chci, abys na vlastní kůži zažil rozlučku se svobodou. - Chceš rozlučku se svobodou? - Ano. Vážně ji chceš? Řekni do kamery, že se na ni moc těšíš. Mám říct, že se těším na rozlučku se svobodou.

Jdeme na to. Dáš si něco k pití? Dal bych si perlivou vodu s vysokým obsahem minerálů. Chutná mi Ferrarelle, protože je jako jedna z mála vod sycená přírodně. Mou nejoblíbenější značkou minerální vody je Gerolsteiner. Má neskutečně vysoký obsah minerálů... ...pomáhá tomu i extrémní sycenost oxidem uhličitým. Ale její textura je v přímém kontrastu s celkovým množstvím minerálů. Dneska je tvůj den.

Chci ti udělat radost. Přineste to. Tohle je speciální stroj na Jägermeistera. Jäger, Jäger, Jäger, Jäger! Jäger! Co se děje? Je ti něco? - Jäger, Jäger! - Proč bych to měl řvát? Jäger! Prostě to udělej. Jäger, Jäger, Jäger, Jäger! - Takhle si zábavu nepředstavuji. - Mě to celkem bavilo. Takhle dobře jsem se s tebou nikdy předtím nebavil.

Další. Další! Jo! Tady ho máme! DJ Christian to rozjede! Do toho! Pouští digitální hudbu. Já osobně preferuji nekomprimovanou digitální hudbu… Pořádně! Třeba WAV nebo AIFF. Problém je, že hudba ve formátu AAC může mít variabilní datový tok 256 kbps.

I tak preferuji nekomprimovanou hudbu, protože... Pojďme zvednout laťku ještě výš. Jelikož nemáš žádný kámoše, sehnal jsem ti exkluzivně pro tuhle rozlučku kamaráda Nicka. Jo! - Nick! - Napij se! - Pij!

Pij! Pij! Pij! Pij! - Pij! Pij! Pij! Pij! Pij! - Pij! Pij! Pij! Pij! Pij... - Pij! Pij! Pij! Pij! Pij... Srkni, srkni, srkni! Pojďme předstírat, že se znáte už pěknou řádku let. - Vzpomínáš si, jak ostatní Jordanovi říkali? - Kolík! - Cože? - Vážně. - Kolík! - Kolík. Má ho v kalhotách! - Hej, kámo.

- Kámo! Nejlepší rozlučka se svobodou! - Jo! - Tys tu plechovku prokousnul! Rozjedem to! Jedem! Típni to. My se tu snažíme... Jägera sis sotva loknul, doutník jsi bleskurychle zahodil, na svýho nejlepšího kámoše jenom vejráš, vůbec nepaříš...

Stojíš tu jak zkamenělej. Tohle má bejt rozlučka se svobodou! Asi je načase zvednout laťku. Zvednout laťku! Abigail je bezpochyby atraktivní žena, nicméně mě vzhledem k okolnostem nechává chladným. Takže seženeme Jordanovi něco atraktivnějšího. Tak... - Snažil jsem se... - Vážím si toho. ...ti připravit skvělou rozlučku se svobodou.

Ten chlap mi před obličejem mával varlaty. Jak se ti to líbilo tentokrát? To se povedlo, že jo? BLAHOPŘEJEME, JORDANE! To byl dárek ode mě.

Komentáře (30)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Joradna plně chápu a Conana je mi celkem líto...

1322

Odpovědět

1) Jägermeister je pěkná s****a, chutná jak Mucosolvan
2) K čemu mu byl v puse nezapálenej doutník?
3) Striptérka vůbec neuměla lapdance, takhle skákat na klíně je o zlomení péra
4) Striptér byl taky amatér, kopnul ho do hlavy

Sečteno podrženo, vůbec se Jordanovi nedivím, že z toho byl tak nadšenej

4685

Odpovědět

Za to že mu jeho jedinej kámoš sežene kurvu a chlast by měl být rád ne ? :D

2510

Odpovědět

Ani mu nešlo o to aby byl Jordan šťastný, ale o to aby se sám Conan pobavil na jeho účet :-O

PS: Tak nemáš pít Jägera když má 20°C

103

Odpovědět

Našla som zaujímavú fotku :D Jordan a Conan pred 20 rokmi :D
https://twitter.com/jordanschlansky/status/613395114623238145

660

Odpovědět

Conan vypadá furt stejně, ale na Jordanovi změna vidět je.

230

Odpovědět

Tak to bylo kruté :-D opravdu kruté :-D

32

Odpovědět

Tady už šlo dost vidět že to Jordan jenom hraje...přišlo mi to divný.

707

Odpovědět

Aktivní blbec — ten je horší než třídní nepřítel :-) ... a Connan to umí opravdu pěkně zahrát. Ovšem na Jordanova Spocka je krátkej :-D

180

Odpovědět

Šotek: Opravte si v popisku videa dvě "ale" viz "Jelikož je ale Conan ale Jordanův dobrý přítel"...

00

Odpovědět

Neptejte se mě jak jsem na to přišel :D
Za holka se jmenuje/říká si Ann gotti. A bohužel, na tomhle videu vypadá nejlíp, co kdy asi bude vypadat :D

261

Odpovědět

Tipuju, že na hodině náboženství to nebylo :D

280

Odpovědět

Pravděpodobně první striptérka, kterou si hodili do daňově uznatelných nákladů :D.

1430

Odpovědět

:D :D :D hej asi nejlepší díl s Jordanem :D

Jedna perla za druhou a nejednu laťku mi zvedla Abigail the sexy dancer ;)

303

Odpovědět

A chválím, máme nazpět smajlíky :)

190

Odpovědět

Konečně dobré video, jinak to tu podle mě už několik měsíců jde od 10 k 5.....

2010

Odpovědět

Ten Conanov face keď vytiahla kozy :D

890

Odpovědět

I Nick vypadal zaskočeně :D

330

Odpovědět

Jordan by měl mít vlastní pořad :D

743

Odpovědět

Jordan by tupě zíral do kamery jenom....proto je rád,že má " kamaráda " Conana,který mu pomůže přimět mluvit :D

213

Odpovědět

+5825Nebo něco ve stylu že by mu kdokoliv donesl předmět a on o něm půl hodiny vyprávěl informace :D

340

Odpovědět

+5825Zíral do kamery? To by byl jako hypno žába z Futuramy :D

450

Odpovědět

Skvělýýýýýýý a Jordan opět nezklamal :D :D :D Video s Conanem tu nebylo docela dlouho a hlavně už jsem neviděl hrát nějakou gamesku takže napravit! :D

253

Odpovědět

Videa s Conanem tu jsou pravidelně každé úterý, tak nevím... :-D

283

Odpovědět

+BugHer0Mááálooo..... :D :D :D

744

Odpovědět

Videa s Jordanem Schlanskym je to nejlepsi na tomhle webu :-D Zaslouzil by si nejakyho oscara za ty jeho herecky (ne)vykony :-D

1474

Další