Channing Tatum a Jamie Foxx u Jimmyho Kimmela

Thumbnail play icon
91 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:598
Počet zobrazení:10 742
Channing Tatum je údajně nejvíce sexy mužem planety, který pobláznil miliony žen po celém světě ve svém striptýzovém filmu Bez kalhot. Jamie Foxx je nový Nespoustaný Django, zatraceně vtipný chlapík a výborný pianista s Oscarem. Když tihle dva přijdou v dobré náladě do uvolněné po-oscarové show Jimmyho Kimmela, rozvypráví se o velikosti svých přirození, Oscarových večírcích a Channingově  úžasně inspirativním jméně, tak během chytlavého hitu rozparádí celou ženskou část publika. Tohle si rozhodně nenechte ujít!

Přepis titulků

Jsme zpátky živě z Hollywoodu. Minulý rok byl pro naše hosty velmi úspěšný. Jejich filmy 21 Jump Street, Nespoutaný Django a Bez kalhot byly jedny z nejpopulárnějších. Probojovali se přes ošidné davy Hollywood Boulevardu, aby tady mohli být. Jejich akční thriller Útok na Bílý dům má premiéru 28. června. Přivítejte Channinga Tatuma a Jamieho Foxxe! Jen klid, vy zvířata! - Trochu vypouštíte? - To bylo tak srandovní. Jak se máte, kluci?

Díky, že jste přišli. Vím, že jste kvůli tomu museli oželet guvernérův ples. - Guvernérův ples? - Jo, guvernérův ples. Nezájem? Užili jste si předávání? Byla to zábava? Popravdě si z toho moc nepamatuju. Spíš jsem se snažil nezlomit Charlize Theron. - Charlize Theron bys zlomit neměl. - To číslo se vám ale povedlo. - Jak to funguje? Jak těhotná je tvá žena? - Hodně těhotná. A ty jí řekneš, že musíš jít nacvičovat tango nebo cos to s Charlize tančil? Ona mi vlastně udělala několik poznámek, protože je skutečná tanečnice. To bylo vlastně poprvé, co jsem s někým tančil před publikem a nebyla to moje žena.

- A oblečený. - Ano, to je pravda. - Ale docela se to povedlo, nemyslíš? - Bylo to zvláštní mít oblek. - Je to tak nepříjemný, že jo? - Vůbec jsem nevěděl co s oblekem dělat. Když jsme u nahoty, Jamie, tohle je pro mě velká záhada. V Djangovi, byl umělej nebo jen gigantickej? Jen gigantickej. Vypusťte psy! Ještě jsem chtěl říct, že ten striptýz, který si udělal během In Memoriam části, byl vážně decentní.

- Takže jsi viděl Bez kalhot? - Jo, viděl. Přišlo mi to vážně dobrý, oba dva tvoje filmy, 21 Jump Street taky. Je škoda, že jsou to takový snobové a neocenili vás dva. Šílenej svět. Fakt magořina. Opravdová magořina. Taková malá magořina. Kdo z vás dostal Oscara za Raye? Zapomněl jsem to. Na tom jsem vážně makal.

Jamie, tvůj děkovný proslov... Tvůj herecký výkon byl skvělý, ale možná ho předčil tvůj děkovný proslov na Oscarech. Ten moment byl úžasnej. Moje babička zemřela rok před tím, do všeho jsme dali spoustu práce, aby to vyšlo. Ten večer mě to přemohlo, ale můžete si všimnout, že tam bylo takový malý... jak to říct. Můj statut záletníka byl pořád netknutej. - Protože jsem... - Tak, jak by to babička chtěla. Můj statut záletníka byl netknutej, protože jsem trochu oťukával Halle Berry.

Projevily se všechny emoce a já říkal: "Halle, dávej bacha, holka." Je to ohromná zábava. Nevím, jak jsi to měl ty, ale je úžasný být v publiku a vidět všechny svoje oblíbený herce zblízka. Seděl jsem vedle Tommyho Lee Jonese a hrozně se mi chtělo říct: "Uprchlíkovo jméno je Dr. Richard Kimble. Najděte ho." - Strašně moc jsem to chtěl říct. - Určitě to rád slýchá. - Od tebe by to ale vzal. Vedle koho jsi seděl ty? - Já Meryl Streep neimitoval, na to jsem byl moc nervózní. To by nebyl dobrej nápad, ale jí by to asi nevadilo.

Pořád se smála a byla vážně úžasná. Potom mě popoháněla na pódium. Mazej tam, divochu. Půjdete ještě na nějakou oscarovou párty nebo tímhle končíte? To nevím, mám těhotnou ženu, takže uvidíme, co udělá těhotné tlačítko. Existuje těhotné tlačítko, a to když se spustí, tak se jde domů. Jamie, co ty? Zapracuješ dneska na nějakém těhotenství? - Dupni dvakrát pro "ano". - Radši budu opatrný. Překlad: Brousitch www.videacesky.cz

Komentáře (11)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

test
test
test

00

Odpovědět

Tohle video mě hodně potěšilo, mám ráda oba dva!!! :)

240

Odpovědět

Myslím, že se na Bez kalhot přece jen podívám...:D

242

Odpovědět

Jamie je neskutečnej umělec. Multitalentový čávo :-)

251

Odpovědět

Lannister? :D

223

Odpovědět

uaaaaaaaaaaa, uaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaa uaaaaaaaaaa

No velmi duchaplne obecenstvo :)

231

Odpovědět

Jamie Foxx je hodně talentovaný člověk.

222

Odpovědět

Jamie je krutej týpek! :D super díl!

211

Odpovědět

Ten krik a jasot v pozadí je neznesiteľný..., ale inak pekný diel. :)

251

Odpovědět

Jako Jaimie i Channing to rozjeli skvělě a musím říct, že Jamie umí perfektně zpívat :D

242

Odpovědět

Tak to vůbec nebylo sehraný.Jamie a Channing jsou sice sympatičtí,ale přišlo mi to takový formální.Improvizace u Craiga je daleko vtipnější a kdyby tam byly tihle hosti tak by to byla bomba. :-)

2128