Channingovat tvůj Tatum

Thumbnail play icon
76 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:577
Počet zobrazení:8 582

Některým z vás možná unikl rozhovor Channinga Tatuma a Jamieho Foxxe u Jimmyho Kimmela, který se zvrhl v oslavnou píseň na Channingovo magické jméno. Tehdy se slíbilo, že vznikne plnohodnotná verze. A co se slíbí, to se má splnit. Tady je tedy oslavná óda, se kterou vypomohly Olivia Munn, Gabourey Sidibe nebo Miley Cyrus jako křoví. Objeví se i Matt Damon? Sami uvidíte. Pokud by dámám vadily titulky, můžou si je vypnout v pravém horním rohu.

Přepis titulků

Překlad: Brousitch www.videacesky.cz Že jsem samá potíž, to je jí známo, naše láska je jedno velký drámo. Do mýho mikrofonu zpívá dlouze, protože můj mikrák je plnej kouzel. Že jsem samá potíž, to je jí známo, naše láska je jedno velký drámo. Do mýho mikrofonu zpívá dlouze, protože můj mikrák je plnej kouzel. Hej CT, tady JFoxx. Potkal jsem v baru jednu kost. Mrkni, jak jsem na to šel. Vidím pěknou holku, jak usrkává svůj drink, zadívám se jí do očí, pak si naše sklenky ťuknou a já vím, že chci Channingovat její Tatum.

Čubky! Když se plácáte ve vodě a asi se utopíte, Channing vám hodí jeho nudli a ještě vás hodí do klidu a co pak? Pak Channinguje váš Tatum.

4 Chainz! Koukneme, jestli se najde holka, která to umí rozbalit. Když jí pak sundáte lodičky, uvidíte tetování a jste to vy. Chce Channingovat na vašem Tatumu. Že jsem samá potíž, to je jí známo, naše láska je jedno velký drámo. Do mýho mikrofonu zpívá dlouze, protože můj mikrák je plnej kouzel. Že jsem samá potíž, to je jí známo, naše láska je jedno velký drámo.

Do mýho mikrofonu zpívá dlouze, protože můj mikrák je plnej kouzel. Moje máma mě učila chemii, různý vědy a tak dál. Jednou jsme udělali sopku a sledovali její erupci. Díky, mámo. Chci Channingovat na tvým Tatumu. Co? - Ty prase. Nemůžeš Channingovat mámu. - To je tvoje máma, vole. Nejsem si moc jistej, o čem ta píseň vůbec je.

Fajn, Jimmy, hned ti to vysvětlím. Jasnačka? Jasnačka. Channing Tatum má teď mikrák, vím, že jste trochu zmatený. Budeme zpívat moje jméno, dělat erotický narážky. Jestli budete Channingovat, tak berte na vědomí, že za Channingováním Tatumů stojí narozený děti. Respektujte jméno, co mi máma dala a nebuďte hlupáci, jděte na Channingování chytře a taky pokračujte ve studiu.

Pořád nevím, o co jde, ale rapování je to dobrý. Uviděl jsem Miley Cyrus zavalenou automatem, rychle ho radši zvedl, než jí rozdrtí slezinu. Díky, kámo, právě jsi Channingoval po celým mým Tatumu. Po celým... mým Tatumu. Nejlepší. Channing je nejlepší.

- CT, já ti říkal, že je tvoje jméno magický. - Nejdřív jsem ti nevěřil, ale asi máš pravdu. Říkal jsem ti tohle? - Umím lítat. - Cože? Mrkni. Channing je nejlepší. Překlad: Brousitch www.videacesky.cz

Komentáře (15)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět


Odpovědět

Já to pořád nechápu, co je to Channingovat? A Tatum? Postrádá to pointum a tím zaniká i vtip. Zprvu jsem měl dojem, že Channing zeměněn za Cumming a Tatum jako narážka na svou chloubu, zřejmě v kalhotách, nebo taky své ego.

1952

Odpovědět

koukni se na video, ktere autor doporucil shlednout ;)

206

Odpovědět

A teď vážně... kdo je ten Chaning?

1931

Odpovědět

Dokoukal jsem do konce jen abych viděl jestli tam bud Matt Damon.

233

Odpovědět

Byl, ale bez narážky, škoda. :(

00

Odpovědět

Recesia je fajn, ale pôvodný sound s pianom bol o moc lepší.

260

Odpovědět

Jo, Channing a Jamie si z toho dělaj alepoň p***l, smutný je že většina ostatních zpěváků mají v klipech podobný kýčovitý sračky a myslej to smrtelně vážně.

261

Odpovědět

není to ani vtipny...ani chytlavý...se docela divím tomu hodnocení

1841

Odpovědět

anglické titulky by se nenašli ?

1813

Odpovědět

3:19 Matt Damon :D

ale nápad parádní :D obvzlášť když tělo furt vidím sdílené holkama na fejzbuku :)

207

Odpovědět

To rapovani si mohli odpustit. Kdyby to dali u piana jako predtim, bylo by to stokrat lepsi. A tu tlustou negricu tam taky davat nemuseli.
btw: z Miley vyrostla dobra cubicka, ale ty vlasy jsou otresny

1847

Odpovědět

ta dama co si opisal bola nominovana na oscara

230

Odpovědět

hele, django u moře...

253

Odpovědět

I wanna unchain your Djangoooo.....You perv!

232