Pomsta Jimmymu KimmeloviJimmy Kimmel Live!

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 32
93 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:963
Počet zobrazení:17 445

Poté, co se před pár lety Jimmy Kimmel s Mattem Damonem rozloučil, aniž by ho ve své show nechal cokoliv říct, začalo období, během nějž se tihle dva neustále popichovali, do čehož se později zapojila i Kimmelova přítelkyně, Sarah Silverman, která s Damonem připravila Jimmymu vskutku originální dárek k narozeninám. Aktualizace: Podívejte se i na následnou Kimmelovu odpověď.

Přepis titulků

Překlad: Malkivian www.videacesky.cz Ahoj, Jimmy. To jsem já. Jsem v... hotelu. Jsem na cestách už tak dlouho, že ani nevím, v jakém městě zrovna jsem. Každopádně, hodně jsem na tebe myslela. A... musím ti něco říct. Ani nevím, proč jsem ti to ještě neřekla, ale je to důležité.

Vždyť už jsme spolu byli tak dlouho. Přes pět let. A pořád jsem ti to neřekla, a to není správné, takže... Takže, tady to je. Š*ustám s Mattem Damonem. Š*ustá s Mattem Damonem. Mrzí mě to, ale je to tak. Š*ustám s Mattem Damonem.

Š*ustá s Mattem Damonem. Ani si nepředstavuji, že jsi to ty. Š*ustám s Mattem Damonem. V posteli, na podlaze, na ručníku u dveří, ve vířivce, v autě, opřená o minibar. Š*ustám s Mattem Damonem. Š*ustá s Mattem Damonem. Zatímco piješ dietní Snapple. Řekla jsem, že š*ustám s Mattem Damonem.

Řekla, že š*ustá s Mattem Damonem. Hej, Kimmele, jak se ti líbí tyhle jablíčka? Chápeš... mluvím o jejích prsou. Jo. Je to vtipný. Jime, neber si to špatně. Vzpomínej na to hezké, co jsme prožili. Jako tehdy, když jsme jeli rybařit, a chytili jsme spoustu ryb a ty jsi pak do těch ryb nazvracel.

Ťuk, ťuk! Kdo mi to klepe na dveře? Já š*ustám... Já š*ustám koho? Já š*ustám Matta Damona. Ona š*ustá Matta Damona. Š-*-U-S-T-A-T Matta D-A-M-O-N-A Matta D-A-M-O-N-A Š*ustám s Mattem Damonem!

Š*ustá s Mattem Damonem! A ty víš, že nelžu. Řekla jsem, že š*ustám s Mattem Damonem. Š*ustá s Mattem Damonem. Zeptej se Pata O'Briana z Insideru. Insider potvrzuje, že opravdu š*ustá s Mattem Damonem. Minulé týden, když jsme hráli scrabble online, š*ustala jsem Matta Damona.

Vzpomínáš, jak jsi jako šašek dělal svou show a pak i tu Regise a Kelly? Tehdy rozhodně š*ustala s Mattem Damonem. Když jsem ti řekla, že š*ustám s Mattem Damonem, š*ustala jsem s ním. V posteli, na podlaze, na ručníku u dveří, ve vířivce, v autě, opřená o minibar. Š*ustá s Mattem Damonem. Š*ustám s Mattem Damonem. - Š*ustá s Mattem Damonem. - Damonem. No, to je všechno.

- Myslím, že jsem se vyjádřila jasně. - Přímo skvěle. Ušlo to. Bylo to zatraceně dobrý. Každopádně... zažili jsme spolu úžasné chvíle, Jime. Doufám, že nebudeš naštvaný a zůstaneme přáteli... přátelím se se všemi bývalými. Pokud ti něco není jasné, potřeboval bys něco probrat, prosím, prosím, ozvi se mé agentce Amy Zvi na BNCPR.

- Tak se měj... - Víš co? Tady tě zastavím. Jimmy, došel nám čas. Promiň. Ty seš tak zlej! Teď polož tu kytaru a pojď š*ustat Matta Damona. Tak jo. Měj se, Jimmy.

Komentáře (33)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Jako asi dobrý, ale s tou cenzurou se to nedá poslouchat...

110

Odpovědět

z toho pípání už mi píská v uších :/

50

Odpovědět

nevydržalo :D

200

Odpovědět

Opět opraveno, tak uvidíme, jak dlouho to vydrží teď.

191

Odpovědět

mg vsetky videa vam nejdou...

181

Odpovědět

scr00chy:Nesouhlasím!!!

180

Odpovědět

Video opět funkční...

191

Odpovědět

mohli jste to přeložit celé, super reakce Kimma :)
http://www.youtube.com/watch?v=eSfoF6MhgLA&feature=relmfu

180

Odpovědět

Ahoj :) koukala sem se na tohle na youtube a na to video proc se jakoby pohadali :D .....a tady po tom videu Jimmy natocil taky jedno s Benem Afleckem :) tak kdybyste to mohly dyztak prelozit :) dekuju moc :) http://www.youtube.com/watch?v=TwIyLHsk2h4

200

Odpovědět

EPIC!!!!!!

181

Odpovědět

Stanley...On the bed, on the floor, on a towel by the door, in the tub, in the car, up against the mini-bar...

240

Odpovědět

Nevíte někdo jak sou tam ty slova anglicky? Jak M. Damon zpívá to: V posteli, na podlaze, na ručníku u dveří, ve vířivce, v autě, opřená o minibar...
Neruzomim tomu ve vířivce a tomu opřená o... Díky...

182

Odpovědět

to druhý je lepší....ale stejne to nemá chybu...:D xD

180

Odpovědět

xD tak z tohole nemůžu xD :D

180

Odpovědět

twl!! ... tak to je neskutečný .. :DD

180

Další