Klub krásných mužů

Thumbnail play icon
94 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:2 355
Počet zobrazení:24 022

Aby ženám a dívkám, které navštěvují náš web, nebylo líto, že se zde každý den objevuje půvabná Felicia Day, přeložil jsem nejenom pro ně scénku, ve které učinkují nejznámější hollywoodští krasavci (např. Patrick Dempsey, Josh Hartnett, Matthew McConaughey a další). Zasedání vede Jimmy Kimmel a písničku zazpívá i Lenny Kravitz. V komentářích můžete diskutovat, kdo vám v klubu chyběl nebo koho byste vyhodili.

Přepis titulků

Tento večer... Tento oscarový večer, při kterém nejenže je krása viditelná, ale je taktéž analyzována a ohodnocována. Módní experti rozhodují, kdo byl nejlépe oblečen. Rozhoduje se, kdo byl a nebyl sexy. A proto jsem osobně rád, že mohu být součástí organizace, která podporuje krásné lidi, jako jsem já. Páni!

Jsi krásný. Jsi perfektní. Jsi neuvěřitelný. Jsi jeden zatraceně fešnej parchant. Dobrá práce, mami. Úžasné. To je něco, ku*va. Zasedání klubu krásných mužů…

se tímto zahajuje. První věc v pořadí, kterou se budeme zabývat, se týká Patricka. Kolik jsme vydělali tím mytím aut? 75 milionů dolarů. Opravdu? - Skvělé. To je skvělé.- Já vím. Gillesi, dobrý nápad s tím mytím nahoře bez. Svléknutím trika nic nezkazíte.

Jak jsme na tom s "Krásou pro bezdomovce"? Clooney si to vzal na starost. Jasně, že si to vzal Clooney. Stingu, kde je Downey? Omlouvám se, Jimmy. Zakoukal jsem se do vlastních očí. Dobře. Noví uchazeči. Máme tu děcka ze Stmívání. Taylor Lautner a Robert Pattinson.

Hlasování zdvižením krásné ruky. Kdo je pro? Krásní. Kdo je proti? Já nevím. Tu krásu tam ještě nevidím. Budu to muset zamítnout. Nejsou krásní. Pouze roztomilí. Na roztomilosti je něco špatného?

Máme stanoveny limity. Díky tobě je tu roztomilosti dost. Je nejlepší. Liev Schreiber. Hlasování zdvižením krásné ruky. Počkejte chvíli. Pořádně nevidím. Podej mu to. Víš Tede, kdybys tu byl někdy osobně, namísto chatování na AIMu, tohle bychom nemuseli dělat.

Ticho, Kimmele. Hodnotím krásu. V pořádku. Jsem připraven. Děkuji. Hlasování zdvižením krásné ruky. Krásný. Kdo je proti?

Já nevím. Jeho vousy jsou nějaké načervenalé. Cože? Zamítnuto. Proč vůbec hlasujeme? Nějaké starší záležitosti? Žádné starší záležitosti. Promiňte. Nedostal jsem odpověď na mou žádost o změnu jména.

Změnu na co? Krasevec Hawke. Schváleno. Jsem Krasevec Hawke. Nějaké nové záležitosti? - Žádné nové záležitosti...- Já bych rád podal návrh. Matthew má slovo. Rád bych navrhl volbu nového...

předsedy. Návrh zamítnut. Proč byl návrh zamítnut? Protože máme nejlepšího předsedu na světě. Mě. Možná bys neměl být předseda, proto jsem vznesl ten návrh. Možná bys ani neměl být v klubu, Jimmy. Co prosím?

Podle mě chce říct, že my všichni jsme museli být do klubu zvoleni,jen ty ne. Podle tebe? Ty nevíš, co tím chce říct. Tohle tím nemyslel. Ne, fakt jsem to tak myslel. Co kdybychom volili, zda jsi nebo nejsi krásný? Děkuji. Podporuji ten návrh. Vždyť už se volilo.

Amerika volila. Možná jste slyšeli o časopisu nazvaném "Nejvíc sexy muži planety." O tom vím až moc dobře. Ve kterém je o mně třístránkový článek. To byl nepochybně vtip. - Ty jsi vtip.- Ty jsi vtip. - Ty jsi vtip.- Alespoň jsem zábavný vtip. Vidíte, proto jsem nechtěl v klubu žádné cizince.

- Le fromage est trés bon ici (Sýr je tu velmi dobrý).- Přesně tak. Kimmele, ty nejsi krásný. Nejsi pitomec? Děkuji, Johne. Já jsem krásný. Vždyť tu mám jedno z nejlepších těl. Opravdu? Jo, opravdu. Vždyť nosí stahovací pás.

To teda nenosím. Vážně? Co je tohle? Stahovací pás. Zasra*ej stahovací pás. To jsou moje supermanské punčochy. Bojuji v nich proti zločinu. Teď když znáte mojí tajnou identitu, životy nás všech jsou v ohrožení.

Dobrá práce. Hodně štěstí při snaze zůstat naživu. Jsi tlustý. Ty jsi tlustý. Já jsem krásný. Jsem o moc krásnější než většina z vás. Co třeba Romo? Podívejte se na jeho uši.

Že jo? Vždyť si ani nemůže dát kšilt dopředu. Útěr. Kvůli těm jeho obrovským uším. Koukněte na Keitha. Ten má vlasy jako ženská. No táák. Já jsem krásný. Klidně se někoho zeptejte. TD. Pojď sem.

Podívejte se. Taye je krásný, že jo? Vypadáme úplně stejně. Usměj se. - Naprosto stejně.- Naprosto ne.. - Naprosto stejně. Můžeš si jít sednout. Všichni v této místnosti kromě tebe si myslí, že nejsi krásný. Já myslím, že jsi sakra krásný. Díky, Lenny Kravitzi.

No tak, Lenny. Vidíte? Myslím si, že se nám Lenny snaží říct, že krása nepochází odsud. Krása pochází odsud. Ano, mám nějaké nedokonalosti. Mám nedokonalosti! Třeba moje oči jsou moc pronikavé.

Moje oči jsou moc pronikavé! Možná je moje pokožka moc hebká a jemná. Moje pokožka je moc hebká! A možná mám také prsa jako čtrnáctiletá holka. Poddajná prsa čtrnáctileté holky! To ale nic neznamená. Důležité je, že jsem krásný uvnitř. Uvnitř!

Na tom záleží. Fyzická krása, tvář. Krásná tvář! Koukněte na Stinga. Koukněte na Stinga! Věřím, že děti jsou naše budoucnost. - Já věřím, že... - Lenny, prosím. Snažím se tu mluvit. Mohl bys přestat?

Chtěl jsem ti jen pomoct, podrazáckej šmejde. Já vím, ale už to stačilo. Pánové, já jsem krásný. A jsem zatraceně hrdý na to, že mohu být předsedou klubu krásných mužů. Teď... a navždy. Souhlas zdvižením krásné ruky. Bene, řekni něco.

Kdo je proti? Proti. Proti. Tak takhle to je. Dobrá. Odejdu. S hlavou krásně vztyčenou. A s těmahle pizzama.

Nedělej to. Ještě než odejdu, rád bych vám, pánové, sdělil jednu myšlenku. Je z mé oblíbené knihy "Žijte po svém" od Dr. Phila McGrawa. Dr. Phil nás učí, že... Promiň Kimmele, ale už nemáme čas. Krása! Vzbuď se.

Co je? Co se stalo? Měl jsem zlý sen. Jaký? Byli jsme spolu v nějakém klubu a... byl tam i Matthew McConaughey, který na mě byl moc zlý. A ty jsi řekl, že nejsem krásný. No tak. Vždyť víš, že si myslím, že jsi krásný.

Jsi můj krasavec. Jsi můj krasaveček. Jsi můj velký krasavec. Jsi velký tatínkův krasavec. To stačí, Bene. Začíná to bejt divný. Má prsa... jako čtrnáctiletá...

holka. Překlad: Brousitchwww.videacesky.cz

Komentáře (119)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

posunuté titulky

10

Odpovědět

Robert Downey Jr., Ian Somerhalder, Jensen Ackles, Wentworth Miller... kde jsou, že tam chybí?! :D

350

Odpovědět

Chybí krásný Robert Downey Jr. :) ten by zapadl :)

302

Odpovědět

Ten čo je po Jimmyho pravej ruke nie je herec zo seriálu CHUCK? ten čo je "roztomilý" :D

194

Odpovědět

John Krasinski :)

20

Odpovědět

Novej tip, teda staronovej...:D..TOM WELLING

190

Odpovědět

Líbil by se mi tam i Paul Newman a Robert Redford ;)

213

Odpovědět

A kdeee je Brad Pitt???? :D

209

Odpovědět

V klubu jsem chyběl já :D

2311

Odpovědět

prestante tomu Deppovi ku*vit to prijmeni :D

231

Odpovědět

2:30 fakt není Hugh Grant? Tomu se mi nechce věřit....

1819

Odpovědět

Johnny Deep, Orlando Bloom... To jsou fiflenky pro 13ti lety holcicky. Myslim ze tohle byl solidni vyber i kdyz clooney tam chybel.

2119

Odpovědět

:D len prečo tam nikde nisom ja :D

214

Odpovědět

no prostě Lenny... ;) jééé!

181

Odpovědět

:D :D výýýbornýý! btw těch chybějících v klubu by bylo jeste pomerne dost ;)

211

Odpovědět

Souhlasim s tim ze tam chybi Neil Patrick Harris...because he is Awesome :D

244

Další