Batman vs. Superman vs. KimmelJimmy Kimmel Live!

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 32
94 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:922
Počet zobrazení:17 397

Marketéři filmu Batman vs. Superman se přiučili od Deadpoola, nebo celou estrádu opět spískal Jimmy Kimmel? Ať je to jak chce, scénka rozhodně stojí za to. I am Batman!

Přepis titulků

Mimochodem, film už jsem viděl a je skvělý... Dětmi a lidmi, kteří vyrostli na komiksech souboj Batmana se Supermanem trochu otřese. Obrátí naruby všechno, čemu jste věřili. - Přesně to jsme chtěli. - Nechci toho moc prozradit, ale chtěl bych říct, že v tom filmu hraju a... A ty jsi v něm skvělý a Henry jako Superman taky... a mně to taky hodně šlo a jsem z toho nadšený.

Je to má první role ve velkém filmu. - Byl jsi dobrý. - Děkuju. Jedna z věcí během natáčení, protože jsem taky režisér, tak vím... - Rád bych roli v tvém dalším filmu. - Promluvíme si o tom... Ale jedna z věcí, se kterou se setkáš, jsou velice těžké kreativní volby. Je tam jedna věc, která je moc dobrá a další, co je moc moc dobrá, - že ve filmu nemůžou být obě. - Jasně, jako ty a Matt dnes večer, jeden z vás musel odejít, což bylo nešťastné.

Filmaři udělali stejné rozhodnutí s tvou rolí ve snímku... Byla to těžká volba. Film byl dlouhý jako kráva a víš jak. To, cos natočil, bylo prostě moc dobrý, a tak si říkali... nemůže tam být jen takovou chvilku, když je tak dobrej. Diváci by říkali: "Bude tam ještě?! Chceme ho ještě vidět!" Když je tak dobrý, nemůže být na plátně jen chvíli. Takže to raději celé vystřihli! - To je vtip, že?

- Ne. - Co že vystřihli? Já... -Vystřihli... - Nevím co říct... - Bylo to tak dobrý, až moc dobrý, ale tak krátký a tak dobrý, jako podívat se do Slunce! - Ne ta moje část. - Tvoje část. Byla jako dar... - Jak to myslíš, že to vystřihli? - Není to v sestřihu, který uvidí většina lidí. Kdyby ses vloupal do laborky, tak bys viděl tu verzi s tvou verzí. Musím se vloupat do laborky? Víš jak občas vydají DVD verzi, a pak další a další a další...

A jsou tam různé bonusové klipy? Tak tam by, eventuálně... - To je v pohodě... - Hele, jen to bude chtít čas. - Můžu si zavolat? - Jasně, do toho. - Takže to nikdo neuvidí? - Věděl jsem, že nebudeš věřit, jak moc jsi byl dobrý. - Chtěl jsem, abys viděl, jak jsi úžasný, tak jsem to vzal s sebou. - Vážně? - Takže to můžeme ukázat divákům? - Jasně že můžeš. - To je bezva, tak víc lidí uvidí tohle a ne ten blbý film. - To máš asi pravdu. Představujeme bonusovou scénu z filmu Batman vs.

Superman: Úsvit spravedlnosti. V hlavní roli já! Pane Wayne? Jsem Clark Kent z Daily Planet. Co si myslíte o tom netopýrovi z Gothamu? Tenhle Batman si myslí, že stojí nad zákonem. - Vy u nás ve městě nejste dlouho, že? - Dalo by se říct. - V Gothamu děláme věci trochu jinak. - Opravdu? - Vás já znám. - To si nemyslím. - Omluvte nás.

- Lidi vám neříkají, že vypadáte jako Superman? Ne, to se mi ještě nestalo. - Jak jsem říkal, pane Wayne, lidé v Gothamu se musí naučit... - Vy jste Superman! Nevyfotil byste nás? To si musím dát na Instagram. Díky. Má žena je vaše fanynka. Jak se říká tomu, když se něčí žena chce vyspat s někým slavným? - Pro mou jste to vy. - Bezva. - Řekněte sýr. - Moment. Dejte ten mobil zpátky. Vy jste Batman!

Mám tady Batmana a Supermana! - Nejspíš jste si mě s někým spletl. - Nene, koukejte na to! - Hele, vysmahni. - To je paráda! - Vedli jsme tu rozhovor. - To jsem si neuvědomil. Bacha, všichni, vedou tady rozhovor a nechcou, aby je prudili obyčejní lidi. Nechám vás být. Díky. A já vám řeknu, že lidé z Metropolis by neměli věřit mimozemšťanovi... - se silou, která může vyhladit celou civilizaci... - Jo, Batman a Superman. Mydlej se tady.

Vůbec nevim, co se děje. Zavolám ti zpátky. Čau, Periscope! Hlásí se Jim s Batmanem a Sup- - Zavři hubu, nebo tě vyhodím z téhle planety. - A já ti urvu péro. Hoši! Bruce Wayne potkává Clarka Kenta! To se mi líbí, rád seznamuju lidi. - Superman, Batman. - Cože? To není Batman, má pěkný oblek. Batman má takový plášť. A tohle není Superman, ten má dobrý zrak, nenosí brýle. Předvedu ti to. Proboha! Připadám si jako idiot, jasně, že je to on. Jo, chápu proč se tak cítíš, já ho poznal během dvou vteřin.

Celý život se snažím zabít novináře... Pokračujte. Líbí se mi váš sloupek. Hele, mrkejte na to. Batman. Batman! Je to tak. Jsem Batman. - Vy nejste Batman. - Jsem LEGO Batman. - Na LEGO Batmana není nikdo zvědavej. - Zeptejte se vašich dětí. Neboj, pořád jsme nepostradatelní. Každopádně to berte jako varování. Přestaňte, nebo vás k tomu donutím. To si zkus.

Hej, hej, hej, můžu prosit o pozornost? Napřed poděkujte dýdžejovi, kterej to tu celou noc roztáčí, on ví, o co jde. A pak bych chtěl přivítat své speciální hosty, Batmana a Supermana! Jdem na to, znáte ten song! Podržíš mi to? Dík. Hej, pane, jste v pořádku? Jste na Marsu.

Proboha. To si děláte prdel? - Ježiši... - Kimmel... - To jsme tady sami? - Jo. - Co tady tak děláš? - Kromě pěstování hovnobrambor? Nic moc. Ale když jsi teď tady, můžeme si udělat talk show. Ty budeš moderátor a já tvůj host. Každou noc. Jo... Ne, ne, to si nechám ujít. Ale díky. A gratuluju, žes nevyhrál Oscara.

Teď půjdu támhle umřít. Rád jsem tě viděl. Koupil jsem nám ZOO! Tak, to by bylo. Ben Affleck, vážení. Překlad: hAnko www.videacesky.cz

Komentáře (32)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

nejlepsi verze tohohle filmu

10

Odpovědět

kam zmizlo to video s jimem carrey ??

00

Odpovědět

Zdravím, jen jsem chtěl říct, že "eventually" v čestině znamená "nakonec" a ne "eventuelně". Zhruba ve 2:30

23

Odpovědět

Prosím vás, co je to za song, jak zpívá ten Kimmel? :-D Dík.

00

Odpovědět

Odpovědět

Kimmel topornej, ale myšlenka suprová. Viděl jsem to bez toho fantastickýho (ač nacvičenýho) rozhovoru před tim, takže díky.. Já Batfleckovi vždycky věřil!

145

Odpovědět

Dobrá sranda. Trochu jsem ale dostal obavu z Afflecka, jeho neschopnost udržet pokrface, když Kimmel dělá koniny je skoro k smutku.

119

Odpovědět

Tak teda Willem Arnettem si mě to získalo. Strašně kvalitní marketing, snad podobně jako Deadpool dostojí svému hypeu a bude to nářez.

233

Odpovědět

To byla bomba.... skvělý, skvělý, skvělý! :)

262

Odpovědět

"Hey, hey. Fuck off."

=D kdyby to Batsy říkal Supovi ve filmu.

142

Odpovědět

To se asi stane..... jenom v DVD a Blu-ray edici, ty mají být Rková

10

Odpovědět

Potvrdil někdo že je to opravdu Batman "vs" Superman? Na plakátě je jen "v", nikoli "vs"...

228

Odpovědět

"V" je to samý jako "vs".

281

Odpovědět

Anglický název je s "v", český s "vs.". U nás se na rozdíl od angličtiny zkratka "v" pro versus nepoužívá, ze zřejmých důvodů.

190

Odpovědět

Škoda že chybí ten začátek jak mu leze z břicha :D

270

Odpovědět

Myslíte, že to opravdu vystřihli?

3227

Odpovědět

Tak samozřejmě, ale o to nejde.
Je tu jinej problém, chápu, že hollywood sehnal prachy na poslání Matta Damona na Mars od NASA, aby tam natočil film, věděli, že ten film vydělá, ale kde na to vzal Kimmel kvůli klipu?

1812

Odpovědět

+sverdysPočkat počkat... já si myslím, že to měl být původně crossover a že se teda Kimmel pak svezl s Mattem zpátky na Zem, ne?

671

Odpovědět

+sverdysNASA spíš nechala Damona tam, proč se s ním vracet když už jim ty peníze vydělal přeci

382

Odpovědět

+sverdysdospejte

393

Odpovědět

pobavilo :), už se těším na film

2621

Odpovědět

Kurva, to jsme na facebooku, že nemůžete psát "To mě pobavilo."? Nebo máte tak zajímavej život, že nemáte na pár slov navíc čas? :D

2764

Odpovědět

+smazanowow...

311

Odpovědět


Odpovědět

+smazanohodně pobavilo

173

Odpovědět

+smazanoTomu stěží rozumíš? Celkem mě zaráží, jak příspěvek: "pobavilo, už se těším na film" může mít stejně disliků jako liků, co vám vadí lidi? Něco je s váma asi velmi špatně

156

Odpovědět

+smazanoLoL I mean WTF...

61

Odpovědět

+smazanoTy musis byt velmi oblibeny :D

20

Odpovědět

S tím Mattem mě to teda dostalo :D

776

Odpovědět

spor mezi Kimmlem a Damonem se už táhne nějakej ten pátek https://www.youtube.com/watch?v=N3l4rPJ1ibI&list=PLMTD6EGE7l6N-vqDLeVFMTgMfNlYbtWuv

44

Odpovědět

+Onbagržádný spor...jsou přátelé a pro každého z nich je to reklama, hlavně umí s tím pobavit :D
https://www.youtube.com/watch?v=P9z89hwcAsY&index=2&list=PLMTD6EGE7l6N-vqDLeVFMTgMfNlYbtWuv

220

Odpovědět

Asi najlepšia vec, akú tu od Kimmela bola.

938

Další