Jimmy Kimmel vrací úderJimmy Kimmel Live!

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 32
95 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:1 611
Počet zobrazení:24 390

V době, kdy se Matt Damon pomstil Jimmy Kimmelovi videem se Sarah Silverman asi nikdo netušil, jak dokonalou odplatu si pro oba Jimmy připraví. A už vůbec nikoho nenapadlo, že mu s ní pomůže půlka Hollywoodu.

 

Přepis titulků

Pro ty, co náš pořad nesledují pravidelně... Takže nejspíš všichni, co se teď dívají. Máme takovou tradici. Neustále odkládám návštěvu Matta Damona. Poděkuju hostům a řeknu: "Omlouvám se Mattu Damonovi, nevyzbyl nám čas." Je to vtip, nebo jsem si to aspoň myslel. Než jsem se ve formě hudebního videa dozvěděl, že moje přítelkyně Sarah Silverman měla záměrně sex s Mattem Damonem. Podívejte se.

Š*ustám s Mattem Damonem. Š*ustá s Mattem Damonem. Mrzí mě to, ale je to tak. Š*ustám s Mattem Damonem. Š*ustá s Mattem Damonem. Ani si nepředstavuji, že jsi to ty. Š*ustám s Mattem Damonem. V posteli, na podlaze, na ručníku u dveří, ve vířivce, v autě, opřená o minibar.

Š*ustám s Mattem Damonem. Š*ustá s Mattem Damonem. No... To je... Přes 8 milionů lidí to vidělo jen na abc.com a YouTube. Je to populárnější než ten tlusťoch se světelným mečem. Netřeba dodávat, že jsem byl ponížen. Byl jsem naštvaný.

A já si jen tak něco líbit nenechám. Tak jsem v mojí jeskyni zosnoval pomstu. Tady Cleto moc dobře ví, že když mi vezmete něco, co mám rád, vezmu něco já vám. A to jsem taky udělal. Matte, Sarah, tohle je pro vás. Ahoj, Sarah. Už je to docela dlouho. Hádám, že jsi měla... napilno s Mattem Damonem. Já měl taky napilno. Přemýšlel jsem o nás...

...a o tobě a o něm. JSEM BLBKA! A mám z vás radost, opravdu. MÁM PENIS Koneckonců, je to nejvíc sexy muž. BLBEC, KRETÉN, DĚVKA, ZMETEK Taky jsem si našel někoho docela sexy. Nevím, jestli jsi to slyšela, ale... - Š*ustám s Benem Affleckem. - Š*ustá s Benem Affleckem. Zatímco si s Mattem vyměňujete sliny. Řekl jsem, že š*ustám s Benem Affleckem.

Řekl, že š*ustá s Benem Affleckem. Hej, Sarah, má větší prsa. - Ale ne chlupatější, že ne? - Ne. Pardon... Je tu někdo, kdo... š*ustá s Benem Affleckem? Já! Já s ním š*ustám! Skvěle, tady to podepište.

Díky. Gratulace k š*ustání Bena Afflecka. Co jste si přál? Když jsme spolu, cítíme hluboko uvnitř ten pocit, jako by nám v zadku poletovalo milion motýlů. Miluji důlek na tvé bradě a vidím diamanty v tvých očích. Když s tebou, Benem Affleckem š*ustám, mám pocit, že můžu lítat. A nepřestaneme spolu š*ustat nehledě na to, jak se o to ostatní budou snažit.

- Nemůžou tomu zabránit. - Nemůžou tomu zabránit. Nerozdělíte je. Nezabráníte tomuhle románku. Protože oni rádi Š-*-U-S-T-A-J-Í. Tohle není jen poblouznění. Š*ustá našeho kamaráda Bena. A tak všichni... všichni doufáme, že Matt pochopí. Š*ustá s Benem. Š*ustá s Benem Affleckem.

Jo, Jimmy š*ustá Bena Afflecka, jako kdyby byli ve vězení. Š*ustá s Benem... Ben Affleck je jeho člověk. Vydrží to celou z*urvenou noc i den. Zeptejte se Hueyho. Fajn, já se zeptám. Huey, viděls je vůbec š*ustat? Ano, viděl jsem je š*ustat. Seděli přitom na záchodě. Š*ustá s Benem.

Š*ustá s Benem Affleckem. Š*ustá s Benem. Š*ustá s Benem. Š*ustá s Benem Affleckem. Jimmy š*ustá Bena Afflecka, jako kdyby byli ve vězení. Š*ustá s Benem. Ben Affleck je jeho člověk. Š*ustají ve všech pozicích, zeptejte se Dona Cheadla!

Š*ustá s Benem. Š*ustá s Benem Affleckem. ZATRUB, JESTLI Š*USTÁŠ S BENEM AFFLECKEM. Jimmy š*ustá Bena Afflecka, jako kdyby byli ve vězení. Jako ve vězení. Š*ustá s Benem. Š*ustá s Benem Affleckem.

Jo, š*ustá. Jimmy š*ustá Bena Afflecka, jako kdyby byli ve vězení. Š*ustá s Benem. Ben Affleck je jeho člověk. Sladce se milují. Ben s Jimmym. To bylo ku*evsky dobrý. Věnováno památce Normana Mailera

Komentáře (68)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

to pipani je na k***t. a pulka tech lidi tam uz je mrtva :(

52

Odpovědět


Odpovědět

chodte do p**e s tou cenzurou

73

Odpovědět

Ty vole to mě dostalo a něj byla Cameron

11

Odpovědět

Cameron Diaz možná neumí zpívat, ale ta její (zakostičkovaná) znaková řeč nemá chybu. :D

430

Odpovědět

tak tohle by snad bylo ještě horší, než kdyby si to rozdával s Angelinou Jolie :D

1923

Odpovědět

Toto je naprostá paráda

332

Odpovědět

joan jett?

261

Odpovědět

Nejlepší pomsta vůbec !!

271

Odpovědět

Harrison Ford!

320

Odpovědět


Odpovědět

to z******? pípání je fakt k posrání

370

Odpovědět

tohle je bomba, jak se dokážou ti nejlepší z holywoodu nadchnout i pro takovou hovadinu :D

410

Odpovědět

Docela dobrý :lol:
ale sere mě to pípání

260

Odpovědět

Nevíte jestli se to dá stáhnout na iTunes? :)

180

Další