Film: Film 2

Thumbnail play icon
80 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:667
Počet zobrazení:10 791
Minulý rok zasáhl Jimmy Kimmel celosvětovou kinematografii bombastickým spektáklem Film: Film. A jelikož je každý hollywoodský úspěch doprovázen sequelem, tady tedy je!

Přepis titulků

Minulý rok jsme po Oscarech ukázali trailer na nejlepší nikdy nenatočený film s názvem Film: Film. Bylo to velice populární, na YouTube to vidělo skoro 40 milionů lidí. A když v Hollywoodu uspějete, neexistuje nic smysluplnějšího, než svůj úspěch znehodnotit pokračováním. Přináším vám proto světovou premiéru traileru na Film: Film 2. Překlad: Brousitch www.videacesky.cz Mysleli jsme si, že jsou naše životy normální. Mysleli jsme si, že je náš svět v bezpečí.

Ale poté přišli oni. Sexy upíři. Sexy zombíci, sexy mumie... a sexy leprikóni. Ochutnej duhu. Chci vám dýchat na vaše tváře! Když je naše planeta zpustošena chtíčem... Pane, zaútočili na nás!

...pouze jediný muž stojí mezi námi a kompletním vyhlazením. - Kdo zaútočil? - Všechno. Vím, že bych měl utíkat, ale jsou tak boží! Vezměte si mě! Náctileté holky a jejich divné mámy nemají šanci. Svolej tým. V hlavní roli Gerald Butler jako muž zoufale hledající svoji dceru. Kde je moje dcera?

Hned mi to řekni, nebo si tě najdu a donutím tě... Tak už nic. Dobře. Čau, mami. Bryan Cranston jako brilantní bezruký koncertní pianista. A John Krasinski jako hrdina zrozený z tragédie, který je svědkem vraždy svých rodičů, zatímco mu vylijí kyselinu do obličeje a ještě ho kousne radioaktivní kreveta.

Tu noc jsem přísahal pomstu. Té noci jsem se stal... Kreveťákem. Zavolej prezidentce. - Paní prezidentko, máte telefon. - Kdo to je? - Jimmy Kimmel. - Kimmel? Asi má moc práce. Šéfuje zemi a tak... Když se svět zmítá v chaosu... Pro ty, kteří si nás právě naladili, všichni zemřeme.

Napište nám vaše názory na soudný den na @wolfblitzer #sexpokalypsa. Rádi si je přečteme. ...jen jeden muž ho může sjednotit. Tohle je nejlepší tým, jak byl kdy dán dohromady. Z lidí, kteří nebyli ve filmu nikdy pohromadě. Jako jsi ty, inspirativní učiteli z chudé veřejné školy. Nikdy to s těma děckama nevzdám. Budeš se muset víc snažit.

A ty, chytrolínko, která se po odložení brýlí stane supersexy. A vy, podivná dvojčata posedlá Satanem. A ty, magický robote, který ukáže rodině právý význam Vánoc. Skutečné dary máme v srdcích. Nebo ty, počítačový sysle namluvený černochem, jehož repliky psal běloch. Si piš, kámo. Kdo se chce svézt na skateboardu? Kdo je připraven?

Tak jim jděte nakopat ty jejich sexy zrůdný zadky! Inspiruješ mě! Je čas na kreveťákování. Buďte svědky velkolepé bitvy... Stát! Nebojujte. Milujte. To je Bruno Mars.

Bejby, je to láska, co sdílíme... Čus. ...s temným koncem. Jsou moc sexy! Jsou prostě moc sexy, Jimmy! Když je všechna naděje ztracena, přichází laciný pokus o získání ceny Akademie se Salmou Hayek Noc možná nepřežijeme. a Salmou Hayek.

Jediná noc nám postačí. Tak moc se miluju. Plus revoluční ukázka technologie motion capture s Mattem Damonem pojídajícím sendvič. Chcete sendvič? Fajn. Velký sendvič. Větší sendvič? Rychleji. Dělám to správně?

Uděláte z toho čurá*a. Velký pé*o. Zasra*ej Kimmel. Jediné, co nás může zachránit, je adaptace broadwayského muzikálu. Přesexujte je, přesexujte je, jak jen to jde. Přesexujte je jako muži. Breakdance muzikálu. Sexy lidi totiž nejlépe porazíte s pomocí sexy lidí.

Vypusťte Tatuma! Letos v Den stromů buďte svědky neuvěřitelného příběhu... Opatrně. ...založeného na tweetu Garyho Buseyho... Opatrně! ...a nejprodávanější deskové hře. Teď! Jenga!

Film: Film 2 Zítra tu budeme mít speciální film o filmu pro filmové nadšence. Překlad: Brousitch www.videacesky.cz

Komentáře (28)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Titulky nesedia !!! tak ako aj u prvej verzie

140

Odpovědět

Jsem jediný člověk, který měl titulky posunuté asi o půlminutu?
Jako bych viděla všechny americké filmy v jedné ukázce.

130

Odpovědět

Nechápu kolik celebrit dokáže překecat na takovou sračku.

01

Odpovědět

Film: Film 2 je výtečný, ale obávám se, že Film: Film 3 si již nedrží vytříbené umělecké kvality, jemné finesy v kompozici a intelektuální dějové zvraty podbarvené promyšlenými dialogy jako jeho předchůdci. Mimo jiné bude muset čelit tvrdé hollywoodské konkurenci a ta se nenechá jistě zahanbit. Bude to doslova Soboj titánů (remake).

211

Odpovědět

Release the Tatum tohle me dostalo :-D

201

Odpovědět

Suhlas, Tatum najlepsi for....potom ešte Butler a pianista :D

221

Odpovědět

5:45 Salma Hayek ma nejak moc chlupaty ruce,ne? :)

193

Odpovědět

Odpovědět

komentáře na csfd mi mluví z duše

200

Odpovědět

Chastain je zatraceně sexy...

180

Odpovědět

Osobně jsem se u toho ani jednou nezasmál. První parodie mi přišla docela slušná, ale tohle bylo fakt slabý. Když už tam sežene tolik hvězd, tak to mohlo mít aspoň nějakej větší smysl a údernost. :-)

2211

Odpovědět

nahodou... pianista byl skvelej(pripomnelo mi to skec z family guy) a Matt Damon taky, jako vzdy :D

191

Odpovědět

No sice to nemá hvězdní obsazení jako první díl, ani to není tak vtipné jako první díl, ale i tak jsem se solidně pobavil :D Kimmel v podobných srandičkách prostě vládne :D

192

Odpovědět

Já jsem se teda hodně pobavil :D

181

Odpovědět

Já na to chci do kina !!! Jednička byla super, Black Hitler je nejlepší antihrdina co znám :D

180

Odpovědět

Jsem moc vděčný, že tam zase nenasr*li tématiku s nacisty jako minule.
Jinak docela povedená parodie

1811

Odpovědět

ach bože, John Krasinski :D

182

Odpovědět

Část s Mattem nezklamala, vynikající :D Konečně pořádnej film, měli by to natočit. :))))

192

Odpovědět

Vážně? To vás na celém videu nejvíc upoutala zrovna tahle scéna? Mějte soudnost, lidi, byla tam hromada inteligentnějších a vtipnějších okamžiků.

1829

Odpovědět

+JA proč ne? Každý jsme hold jiný! A mimochodem nepsal jsem, že mě zaujala nejvíc, jenom jsem očekával scénu s Mattem a poukázal na to, že mě nezklamala.

181
Další