Guillermo na Oscarech 2017Jimmy Kimmel Live!

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 32
94 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:185
Počet zobrazení:8 599
Pravá ruka Jimmyho Kimmela, Guillermo, se vydává na červený koberec, aby vyzpovídal slavné osobnosti a možná je i trochu opil.

Přepis titulků

- Bavil ses včera dobře, Guillermo? - Ano, skvěle. - Do kolika jsi tam včera byl? - Do půlnoci. To ujde. Každý rok, když jsou hvězdy na červeném koberci, Guillermo je tam. A prý od tebe teď všichni chtějí tequilu. - Všichni milují tequilu. - Mluvil jsem se Scarlett Johansson. A ona, jak je skvělé, žes tam byl, žes měl tequilu. Přijdeš mi jako bernardýn se soudkem rumu na krku. Hvězdy se včera procházely Hollywoodem a náš Guillermo tam byl, aby je opil.

A tohle natočil na oscarovém červeném koberci. Ahoj, tady Guillermo. Budu tu mluvit se slavnými lidmi. Jako třeba s ním. - Tvůj šéf je vevnitř a ty tady. - Ahoj. Vaše jméno, pane? Jsem ten chlap, co chodí do vaší show, a tuhle jsme se viděli na tvých narozkách. Pamatuju si tě. Chci se tě zeptat. Co bys vzkázal haterům? Chcete tu být, co?

Jsi letos nominovaný? Ne. Jsem v nominovaném filmu Hacksaw Ridge. A režisér s Andrewem Garfieldem také. Budeš se příští rok víc snažit? - Abych byl nominovaný? - Jo. - Budu se víc snažit. - Jo. Snažím se, ale stydím se. Dost dní jsem zaspal, ale příště to dám. - Příští rok?

- Určitě. - Ahoj. Jak se máte? - Víš, kdo jsem? Řekneš moje jméno správně? Bob Iger. Slušné. Můžeš tu pracovat další rok. Fajn. Uděláte pro mě něco? Jistě. Nebo možná. Jestli uvidíte Jimmyho Kimmela, tak musí podepsat papíry, abych dostal zaplaceno. Já to udělám. - Můžu?

- Ano, podepište. Dělám přesčasy v neděli. Je to tam. Přesčasy, bejby. Chtěla bys štěstíčko? - Ano, prosím. - Dobře. Lidem se přirozeně líbíš. Páni. Já bych řekl, že je to tak. - Mají opravdu pravdu. - Mně se také přirozeně líbíš. Moc děkuju.

Halle Berry! Miluju tě! Páni! No ty krávo! Je nejlepší! Páni! - Máš žízeň? - Žízeň? - Rád bych tequilu. - Jo? Tak jo. Tady. - Podrž.

- To je psaníčko. - Psaníčko. - To je. Ne, uděláš tohle. Tohle. A pak tohle. A pak takhle. Nejdřív si čichnu. Jak jsi věděl, co chci? Super. - To je tequila? - Uvnitř. Zkus to. Moc si toho vážím.

- Díky. - Já díky. Jsi namol? Trošičku. Ne, díky. Líbí se mi tvůj styl. Mně tvůj taky. Měli bychom se políbit. - Cože?

- Měli bychom se políbit. Měli bychom se políbit? Já a ty? S*át na to. Takhle už mě dlouho nikdo nepolíbil. - Děkuju. - Děkuju. To je ten nejlepší den. - Jaký je Matt Damon? - Fantastický. - Ne, je hrozný. - Ne, je to skvělý člověk. Je to hrozný parchant.

Je k ničemu. Tohle se Jimmymu jednou vrátí a bude toho litovat. - Ne, je na nic. - Je... Nevím, o co ti jde. Mám rád Matta Damona. Hej, Casey! Casey, pojď sem! Casey, pojď sem! Casey, počkej! Casey! Nařiď mu, ať sem nakluše! Jsi režisér! Řekni mu, ať přijde! Pojď sem.

Vidíš? Neposlouchá. Jsi tu kvůli něčemu? - Abych viděl Jimmyho? - Já nevím. - Nevím, jaký správný důvod by byl. - Nevím. Jsem tu, abych podpořil Jimmyho. Prý je nervózní. Díky moc. - Čau, kámo. - Mám tě rád. Matt Damon je naprd. - Jaký je nejlepší snímek roku? - Moonlight. Ne, tohle je nejlepší snímek roku.

To je nejlepší snímek roku. Je mi tam fajn. Dvě minuty do začátku. Doufám ve velkou slavnou celebritu. Ahoj, Matte. Můžeš uhnout? Musím mluvit s Andrewem Garfieldem. Musím mluvit s dobrými herci. Že mě nepřekvapuje, že tu jsi... Promiň. Došel nám čas. Zpátky k tobě, Jimmy. Překlad: Karolína I.

www.videacesky.cz

Komentáře (1)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

1:20 ...just shy... skoro určitě znamená "ale těsně" (mi to nevyšlo), namísto "stydím se"

00