Snědl jsem svým dětem halloweenské sladkostiJimmy Kimmel Live!

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 32
95 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:2 083
Počet zobrazení:30 154

Možná víte, že v Americe je každý rok 31. října Halloween, něco jako naše dušičky. Hlavní na tomto svátku je, že děti chodí koledovat v převlecích (podobně jako chodí děti u nás o Velikonocích). A Jimmy Kimmel vyzval rodiče, aby si ze svých dětí udělali menší žert a řekli jim, že snědli všechny jejich vykoledované sladkosti. A na reakce dětí už se musíte podívat. Poznámka:

Košíčky plněné burákovým máslem jsou velmi oblíbené sladkosti v Americe. Nejznámější dělá firma Reese's. Jsou strašně dobré a takhle vypadají.

Přepis titulků

Ještě něco, v pondělí večer jsem vyzval americké rodiče. Poprosil jsem rodiče, aby předstírali, že snědli všechny halloweenské sladkosti svých dětí. A aby to nahráli na video a dali na YouTube pod názvem "Jimmy Kimmele, řekl jsem svým dětem, že jsem jim snědl hallowenské sladkosti". Hodně lidí to udělalo a asi jsem neočekával tolik breku.

Myslel jsem si, že děti budou prostě naštvané, ale skoro všechny začnou brečet. Máme to, co máme, a těm dětem, jejichž slzy budou zvěčněny v televizi, se předem omlouvám. Řeknu ti, co se stalo s tvými sladkostmi. Všechny jsem je snědla. Tvoje taky, Alane. S maminkou jsme včera v noci všechno snědli, když jsi spala.

Snědla jsem včera všechny tvoje halloweenské dobroty. Tati, kde máme sladkosti? - Jaké sladkosti? - Tati! Snědla jsem všechny tvoje sladkosti. Ne! Je mi to moc líto. A mám tě. Táta nesnědl všechny tvoje sladkosti. Napálila jsem tě.

Je mi to strašně líto, Rachel, ale snědla jsem všechny tvoje sladkosti. Kolik že toho bylo? Rachel, je mi to líto, ale víš, jak sladkosti miluju! Máš mě pořád ráda? Snědla jsem všechny sladkosti. Co? Mikeu, je mi to fakt líto, ale jsem těhotná a občas dostanu strašný hlad. Tak jsem všechno snědla.

Ale nesnědla jsi všechny sladkosti. Jak je, Jimmy? - Můžu už si sníst sladkosti? - Já ti je včera večer snědla. Vzala jsem si je do práce. Co? Proč bys to dělala? Proč?! Včera jsem trochu ponocovali a snědli jsme vaše sladkosti. - Je to v pořádku? - Ne! - Proč? Ne!

Nanny, uklidni se. Tati, jsi ošklivý! Snědla jsem vaše sladkosti, už žádné nezbyly. Co? Ty jsi je snědla? Co to má bejt? Mami! Nemyslíte, že jste měli dost sladkostí včera? Ne, kousl jsem si maximálně tak jednou, děláš si srandu?

Mohla ses nás aspoň zeptat. Dobře ti tak, teď tě akorát bude bolet břicho. Neměla bys jíst tolik sladkostí. Mami, to byly dva. Dva co? Dva pytle sladkostí. Dva plus dva se rovná pěti. Ne, to se rovná čtyřem. Ale byl jsi blízko, Jakeu.

Viděla jsi, kolik jsem toho měl? Obešel jsem fakt hodně domů. Já vím, snědla jsem všechno a bylo to dobrý, hlavně košíčky plněné burákovým máslem. Ty podlá mámo! Děkuji všem podlým maminkám a tatínkům. Děti jsou dosti labilní. Překlad: miki www.VideaČesky.cz

Komentáře (177)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Titulky jdou o pár vteřin dopředu. Nešlo by to opravit? Je to škoda, tohle video pobaví i po stopadesáté :)

20

Odpovědět

da se to nejak stahnout?

220

Odpovědět

Asi jenom z youtube a to bude bez místních titulků.

210

Odpovědět

Ty poslední sou nejlepší :D Doufám, že tě bude bolet břicho!

470

Odpovědět

Ti poslední dva jsou nejlepší...hlavně ten starší, jasnej Sheldon Cooper za mlada :D

744

Odpovědět

Teď je mi jich líto, ale ten borec, co v tom videu dostal tu růžovou mikinu, by měl jít někam na převýchovu. Tohle se mi moc nelíbí. Jak tu někdo psal o reakci rodičů, jo, výchova o vás neco řekne. Ale zase ti poslední dva jsou mazaní :D Mně se líbí, že jsou docela racionální :D chovají se dospěle...

300

Odpovědět

Tip pro překlad:
Děti, které dostaly příšerné dárky
- http://www.stream.cz/vtipky-srandicky/642011-deti-ktere-dostaly-priserne-darky
"Jimmy
Kimmel opět vyzval rodiče, aby natočili své děti. Tentokrát při tom, jak děti dostávájí hrozné dárky."

231

Odpovědět

barchettka: Kdyby někdo dospělému vydělávajícímu člověku řekl, že mu ukradl výplatu a on se rozbrečel, že přijde o dům, smál bych se taky, zvlášť pokud by to byl vtip, ale rozhodně nejvíc se směji tvému komentáři, zvlášť když si představím, že opravdu existuješ a myslíš to vážně, jo jo největší vtipálek je stejně Bůh :D

213

Odpovědět

:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D::D:D::D
kruty video

221

Odpovědět

Tak po prve - Halloween ma velmi daleko od dusiciek. Po druhe - neviem, do akych kostymov sa prezliekaju deti v Cechach a na Slovensku, ktore idu sibat a polievat cez Velku noc. A po tretie - americke deti nechodia "koledovat".

196

Odpovědět

Pepa: Tvl ty si fakt kkt!!:D

191

Odpovědět

Parchanti jedni rozežraní americký. A to nám sem teď cpou tu jejich výchovu a to děsný amícký chvání. Dřív nevychování. Aby naše děti byly tak rozežraný a tlustý jako ty jejich. Fůůůůj!

1940

Odpovědět

OMG, srovnávat sladkosti s výplatou mi příjde fakt dost hloupý. I děti se musí naučit chápat srandu a umět se srovnat s tím, že si z nich sem tam někdo vystřelí. To jim dá do života mnohem víc, než když je budou jejich úzkoprsí rodiče chránit i před neškodnou srandou.

231

Odpovědět

Copak vy si neuvědomujete, že pro děti znamenají sladkosti, které si samy vydělaly, všechno co mají a co si zaslouží?
Komu přijde vtipný pláč?
Kdybyste dospělému vydělávajícímu člověku řekli, že jste mu ukradli výplatu a on se rozbrečel, že přijde o dům, smáli byste se taky??
Kdybyste mu řekli, že přišel na auto, na které si šetřil měsíce??
Děti nejsou idioti! Mají city stejně jako vy a ani jediné dítě na světě si nezaslouží plakat jen kvůli pobavení svých rodičů, natož pak nějakých cizích lidí.
Reakce dětí byly kopie, jak by reagovali jejich rodiče.

2264

Odpovědět

Ti poslední dva to mi připomínají dvojku jako Alan a Charlie z dva a půl chlapa :D

231

Odpovědět

ten na 2:19 by zasloužil pěknou dávku rodičovské výchovy, jestli víte co tím myslím...

212

Další