Pošesté jsem svým dětem snědl halloweenské sladkostiJimmy Kimmel Live!

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 32
85 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:136
Počet zobrazení:14 057

Jak už to bývá zvykem, Jimmy Kimmel i letos nabádal rodiče, ať svým dětem řeknou, že jim snědli všechny sladkosti, které si vykoledovaly o Halloweenu (letos s menším zpožděním na naší straně). Jaké budou reakce? Kdo bude brečet, kdo se bude vztekat a kdo to vezme s nadhledem? 

Přepis titulků

Už pošesté jste dětem řekli, že jste jim snědli halloweenské sladkosti. Včera večer jsme byli dlouho vzhůru, koukali jsme se na film a snědli jsme všechny tvé sladkosti. Vstávej. Koukni se tam ještě jednou. Všechno je to pryč. Snědla jsem vám všechny halloweenské sladkosti. Už nic nezbylo.

Co se stalo? - Co? - Moje sladkosti jsou pryč! Všechny jsem je snědl! - Snědla jsem ti všechny halloweenské sladkosti. - Cože? Ne! Snědl jsem ti všechny halloweenské sladkosti. Děláš si legraci. Ne, všechny jsem je snědl. Ne!

- Všechny jsem je snědl. - Ne! - Ale jo. - Ne! Nesnáším tě! Snědls všechny naše sladkosti! Hrozně jsme se kvůli nim nadřeli! Chodili jsme celé hodiny! Taky jsem nějaké snědla. Chtěla jsem ti dát vědět, že jsem ti snědla všechny sladkosti. Všechny tvé halloweenské sladkosti.

Neplakej. Nepláču, akorát mi slzí oči. Nebuď smutná. - Nejsem. - Promiň, že jsem to všechno snědla. Akorát mi slzí oči. Snědla jsem všechny halloweenské sladkosti. Holky, moc mě to mrzí. Nemám tě ráda!

Už nás nemáš ráda? - Mrzí mě to. - To nevadí. Máš mě pořád ráda? Jasně. Snědli jsme vám všechny halloweenské sladkosti. Všechny jsou pryč. Moc nás to mrzí. - Zlobíš se na nás? - Ne. Co kdybych si zítra...

vzala tašku a zajdem si pro další? - Odpouštíš nám? - Jo. Byly to moc dobré sladkosti. Určitě byly moc dobré... Snědli jsme vám všechny halloweenské sladkosti. Až příště půjdeme koledovat, tak to nedělej, jo? Nebo ti budu muset naplácat na zadek, zavřít tě do pokoje a nechat tě tam. Jimmy Kimmel nás navedl.

Nemám ho ráda, měli byste ho zavřít do vězení. Po kostele jsem měl hrozný hlad. A snědl jsem vám všechny sladkosti. Ty idiote! Proč jsi to všechno snědl? Měl jsem hlad, musel jsem do práce a měl jsem hlad. Je nám to líto, zlobíš se? Nechci se na tebe koukat.

- Nechceš se na mě koukat? - Ne. - Víš co? - Nechci se na tebe koukat! - Dělám si legraci. - Nechci se na tebe koukat! Byla to jen legrace, nesnědli jsme to. - Nechci se na tebe koukat! - Dobře. Co to má ku*va být? Takhle mluvit nemůžeš. Včera večer jsem ti snědla všechny halloweenské sladkosti.

To máš od Jimmyho Kimmela! Ne, není, fakt jsem ho snědla. Někde jsi ho schovala, viděl jsem to na YouTube. Všechno jsem to snědla. - Děláš si legraci? - Ne, všechno jsem to snědla. No, nezlobím se. Nemám radost, ale... Stejně tě mám ráda.

- Nemáš radost, ale pořád mě máš ráda? - Jasně. Tohle bylo nové vydání sněděných sladkostí. Díky rodičům, omlouvám se dětem. Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (12)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

:DDD tohle mě pokaždé dostane :D můžete prosím přeložit tohle video? nebo jiné z téhle show? https://www.youtube.com/watch?v=VSYjs5RnlRo

00

Odpovědět

Rád se dívám, jak ty malé svině trpí.

114

Odpovědět

Moje oblibene kazdorocni antikoncepcni video :D

112

Odpovědět

téměř dokonalý test rozmazlenosti

docela dobře se tím odhalí přímo i povaha člověka - dítěte, v mnohých je nemalá agresivita,...

413

Odpovědět

Sú to malé deti, majú priority trochu inde ... Pre nich sú tie sladkosti vzácne, kedže aby ich dostali behali celú noc ... Keby to natáčali u nás s Veľkonočnými zajacmi, čo chlapci dostali tiež by veľa z nich plakalo a nadávalo
.... Ale je to vtipné ako sa hnevajú :D aj keď niektoré reakcie sú podľa mňa trochu moc hrané

190

Odpovědět

+H....ano, priority mají jiné, to je právě ONO (1. signální je tím vyšší a rozptýlenější, čím je člověk starší a tím těžší je odhalit a průhledně zkoumat reakce, pokud daný člověk v dospělosti není tak jednoduchý jako právě dítě), ale reakce (vnitřní, resp. vnější) je +- stejná (typologie osobnosti), priority se mění s věkem a zkušenosti (resp. pro děti zejména rodina = rodičovská výchova - proto test rozmazlenosti)...

53

Odpovědět

Skeč "řekni své partnerce/manželce, že se s ní rozcházíš" by byl pak dokonalý test lásky, pochopení a odpouštění?

Já třeba dětem nelžu, ani z legrace. Nemám zapotřebí v nich vyvolávat takovouhle emoční reakci. Jak potom mají věřit svému nejbližšímu jakoukoli další větu?

152

Odpovědět

+WolfikTak nějak, spíš než test rozmazlenosti je to test nihilismu.

81

Odpovědět

+Wolfiknelze zobecňovat!!, tj. pochybuji, že by test o rozchodu fungoval...trošku absurdní příklad - předmětem, osobou i závažností

já rovněž nemám vůbec žádnou potřebu dětem lhát...a co má lež za důsledky, není předmětem videa, tudíž ani mého komentáře...dedukci nechápu, tudíž nevím, proč je mi podsouváno, lžete dětem - nikde jsem nepsal testujte nebo něco podobného...

11

Odpovědět

+WolfikTak jsem to zkusil. Řekl jsem : "Zlato, musíme se rozejít.". Se stoickým klidem odvětila: "Kufr máš sbalený u dveří. Vezmi sebou odpadky."
Myslím, že test dopadl na výbornou ...

90

Odpovědět

Děti mám sice nejraději smažené s pořádnou porcí hranolek.. ale uznávám že mě tohle pokaždé rozesměje :D

494