Podeváté jsem svým dětem snědl halloweenské sladkostiJimmy Kimmel Live!

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 32
81 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:63
Počet zobrazení:5 703

O letošním Halloweenu se budou muset mnohé americké děti obejít bez tradičního koledování kvůli pandemii koronaviru. My vás ale i tak neochudíme o tradiční výzvu Jimmyho Kimmela, který každoročně nabádá rodiče, aby předstírali, že svým dětem všechny jejich vykoledované sladkosti snědli. Jak na tyto nepříjemné zprávy reagovaly děti o loňském Halloweenu?

Přepis titulků

Dobře, teď přijde něco, na co se spousta lidí těší celý rok. Naše oblíbená každoroční tradice Snědl jsem svým dětem halloweenské sladkosti. Děláme ji už podeváté. Slyšel jsem, že z mnoha dětí, které jsme takhle poprvé zklamali v roce 2011, teď vyrostli hodně zklamaní dospěláci. A chtěl bych něco říct těm, co si myslí, že to dělám, protože rád trápím děti. Tak to není. Miluju děti. Nejenže miluju děti, ale napsal jsem a ilustroval i dětskou knihu Vážná husa.

Není to vtip. Vychází 3. prosince. Už ji můžete objednávat. Všechny vydělané peníze půjdou do dětských nemocnic v L.A. i jinde v USA. Tak si ji prosím kupte. Vypadá takhle. Vážná husa. A nezapomeňte na to během příštích 5 minut, až uvidíte slzy zklamaných dětí v novém vydání „Hej, Jimmy Kimmele, snědl jsem svým dětem halloweenské sladkosti.“ Snědl jsem všechny vaše halloweenské sladkosti.

Omlouvám se. Je to v pohodě? Ne! Ani náhodou! - Víte co? - Víte co? - Byl to jen vtip. Tohle je vůbec ten nejhorší Halloween kvůli vám, tupým blbým lidem!

Mamka měla velký hlad. Snědla jsem ti všechny sladkosti. Zavolám policii. Proč? Proč? Nenávidíme tě! Už s tebou nechceme žít!

Ach můj bože. Proč jsi je snědla? Snědla jsem je všechny. Proč? Snědla jsem všechny, protože jsem měla hlad. Dělám si srandu. Cos udělala s těmahle mýma sladkostma? Vůbec ti nerozumím.

Mamka a taťka snědli všechny vaše sladkosti. Nevadí to? Snědli jsme ti všechny sladkosti. Odpustíš mi to? Jo, ale už to znova nedělej. Bude ti z nich zle. A budeš je muset všechny vykakat. Řeknu to na tebe, vážně. To není fér!

Julianno! To bylo od tebe pěkně sprostý. Zítra sním já všechny tvoje věci. Opravdu. A nedám ti žádný dobroty. Jen mák. Je to od tebe fakt sprostý. Ale měla jsem hrozný hlad.

No tak máš sníst nějakou zeleninu, ne sladkosti. Sakra! Jdi. Hned. Běž. Sněz zeleninu. Vidíš, co jí děláš? Omluv se. Včera večer jsem dostal hlad a snědl ti všechny sladkosti. - Máš radost, že jsme ty sladkosti nesnědli?

- Trochu. Ale mám tě radši než sladkosti. Vrátíš mi aspoň kyblík? Chceš ten prázdnej kyblík? Tohle se nedělá. Dobře, vážně mě to mrzí. Jsem na tebe naštvanej. Jsem na tebe fakt naštvanej, mami. - Řekla jsem, že mě to mrzí.

- To je dobrý. Dobře, tak děkuju. Mám tě ráda. Já tebe taky. Mackenzie, Jimmy Kimmel mě k tomu navedl. Ne, díky. Jimmy Kimmel chtěl, abych tě oklamala. A to je kdo? To je Jimmy Pickle.

Nezlob se na mámu. Může za to Jimmy Pickle. Je to jeho vina. Jestli někdy potkám Jimmyho Kimmela, tak mu dám pěstí. Proč? Zaslouží si to. Co když to dneska zopakuju? Tak ho praštím do pindíka. …moje sladkosti.

Když… Máš pusu plnou sladkostí. A naříkáš kvůli dalším sladkostem. Půjdu… Přestaň. Nejdřív sněz, co máš v puse. Není ti rozumět. Takže co? Všechno jsem snědl. Je to pryč.

Všechno je pryč. Všechno snědl. Jaký z toho máš pocit? Kokoti. Řekl „piškoty“, jasný? Dobře. Omlouvám se, děti. A díky všem rodičům, kteří se zúčastnili, obzvlášť těm, kteří video natočili horizontálně.

Tady v televizi to vážně oceňujeme. Překlad: marysol www.videacesky.cz

Komentáře (9)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Půlka z nich by měla místo sladkostí nasadit sport. Nejhorší je, že ty vyžrané děcka jsou už i u nás.

11

Odpovědět

Já ani ty děti, to za humorné nepovažujeme. Zkuste se zamyslet. Ty děti mluví logicky. Nejsou ani hloupě infatilní jako ti dospělí, co se tomu smějí. Pořad kdy oberu člověka peníze a jídlo a budu se v televizi smát, jak pláče a smutní....je prostě debilní a tečka.

51

Odpovědět

Souhlasím! Myslím si, že mě doma slušně vychovali. Kdyby za mnou někdo přišel a řekl, že mi něco snědl, vzal, půjčil si, a následně se za to omluvil - odpuštěno. Ale. Kdyby za mnou přišel někdo a místo omluvy se mi ještě vysmál do obličeje, oh boi, běsnil bych.

00

Odpovědět

Jsi idiot, příště zkus myslet...

00

Odpovědět

Některým tučnějším dětem by to reálné snězení sladkostí rodiči jenom prospělo. V jejich také pravděpodobně tučnějších rodičích se to ztratí líp :-D

51

Odpovědět

Ten posledný blonďatý krpec vážne povedal dickheads?

00

Odpovědět

Povedal „fuck it“, poupravila jsem to kvůli tomu, že Jimmy posléze říká „he said chocolate“, aby byla zachována podobnost slov i vulgarita. Ke slovům jako nas*at mě žádný podobně znějící vhodný ekvivalent nenapadl

90

Odpovědět

+marysolekvivalent k "n****t"... a cooo, "mlsat"? :D Jen si dělám srandu, slovní hříčku jste vyřešila s elegancí.

10

Odpovědět

..smutný

54