Posedmé jsem svým dětem snědl halloweenské sladkostiJimmy Kimmel Live!

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 32
75 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:79
Počet zobrazení:6 126

Oblíbená halloweenská tradice je zpět! Jimmy Kimmel každoročně nabádá rodiče, aby svým dětem řekli, že jim snědli všechny sladkosti, které si vykoledovaly o Halloweenu. Jak nepříjemnou zprávu děti přijmou tentokrát?

Přepis titulků

Máme pro vás nějaké to halloweenské koledování. Každý rok Jimmy nabádá rodiče, aby svým dětem řekli, že snědli všechny jejich halloweenské sladkosti. A zlí rodičové ani tento rok nezklamali. Už posedmé jsme tedy dětem řekli, že jsme snědli všechny jejich halloweenské sladkosti. #SMUTNÉ - Víte, jak jsme včera byli koledovat? - Jo. - Tak hádejte co.

- Co? Máma a táta dostali hlad, a tak jsme to všechno snědli. Máma to všechno snědla. Ne! Vyplivni to. Vyplivni to z bříška. Snědla jsem všechny tvé sladkosti. Byly tam M&Mka, Reese's... Přestaň mi říkat, co tam bylo! A ten velkej sáček, který ti dal ten hasič, jsem taky snědla.

Ne! Včera večer táta snědl všechny tvé sladkosti. Slyšelas mě? Nelíbí se mi, že jsi to všechno snědl. - Mrzí mě to. - Jsi sobec. Jsi takový sobec. Měla jsem velký hlad. Musíš si dávat větší oběd.

Snědli jsme všechny tvé sladkosti. To je v pohodě. To je dobrý. Můžete si dělat, co chcete. Moc mě to mrzí. Mám ti sehnat další? Omlouvám se, snědla jsem tvé sladkosti, všechny jsou fuč. Jo, a proto už tě nemám rád. Snědla jsem vám všechny sladkosti.

Chci další sladkosti v tom kýblu, a to hned. Promiň, kámo. Nejsou pryč. Všechny jsou pryč. Včera večer jsem snědla všechny tvé sladkosti. - To je v pohodě. Odpouštím ti. - Opravdu? Tak moment... Počkejte...

Co? Myslím, že si ze mě chcete vystřelit. Nechceme. Jimmy Kimmel mi řekl, abych to udělala. Proč? To nevím, chtěl, abych si z tebe vystřelila. No, tak... Já...

Já ho zmlátím. Zmlátíš Jimmyho Kimmela? Jo! Všechno jsem to snědla. Mrzí mě to. *****! To neříkej. Překlad: marysol www.videacesky.cz

Komentáře (14)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Proč mi to letos připadá ještě víc nahrané než předešlé ročníky...

10

Odpovědět

Chce se mi to napsat každý rok pod každé video. Myslím si, že reakce dětí se hodně odvíjí nejen od jejich aktuálního věku a stylu výchovy a od toho, jestli jsou, nebo nejsou vychováváni jako rozmazlení spratci, jak je pak v diskuzi na Y každý nazývá, ale i od toho, jak jim to rodiče řeknou. Všimněte si, že někdy přijdou a řeknou: "Moc se omlouvám, měl(a) jsem hlad, všechno jsem snědl(a), mrzí mě to." Na to málokdy děcka reagují zle a vztekle a když, jsou to fakt parchanti. Ale někdy rodiče přijdou a je slyšet, že s výsměšným úšklebkem na obličeji říkají: "hahaha, všecko jsem zbaštil a ty nemáš nic, haha, celé odpoledne jsi chodil po ulici a já ti to prostě sežral." Připadám si slušně vychovaný, ale asi ani v tomto dospělém věku bych se neudržel a minimálně se rozbrečel. :D Když na to naroubuji tu dětskou frustraci, že se jindy za rok ke sladkostem těžko dostanou, že se opravdu snažili a stálo je to nějakou míru námahy a je to jako lusknutím prstu pryč, nelze se jejich reakcím divit. Ani těm sprostším ne. Teda alespoň z mého pohledu.

80

Odpovědět

Tvl mat dobre decko je fakt vyhra v loterii

111

Odpovědět

hmmm.... přestávám se divit tomu střílení ve školách...

55

Odpovědět

Smradi *** J-Lo 2.0 ****** celkove davam 4,5 :D

04

Odpovědět

Doporučuji použít lepší překlad pro "šelfiš". ;)

25

Odpovědět

Toto video mi do hlavy naroubovalo dvě myšlenky. 1 - US Smradi. 2- J. Lawrence je krásná. Obojí jsem už věděl.

416

Odpovědět

Lawrence není kdovíjak krásná teda.

1021

Odpovědět

+ass.ass.inTak víš jak - úhel pohledu, prdeláči. Já vidím krásu, ty zas tak ne.

124

Odpovědět

+OpethSpíš ji vidím u jiných hereček :)

10

Odpovědět

+ass.ass.inZuzana Bydžovská?

00

Odpovědět

+OpethTa ačkoliv není třeba hezká, má docela hereckej talent a dobře hraje.

10

Odpovědět

+ass.ass.inTak to už není na téma vnímání krásy u ženy a jo, herečka je to dobrá. Přesto se na ní dívat nemusim :-)

00

Odpovědět

+OpethNo ptal ses na ZB, tak jsem odpověděl :D

00