Celebrity čtou urážlivé tweety #1Jimmy Kimmel Live!

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 32
95 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:1 420
Počet zobrazení:25 189

Na Twitteru se dá komentovat prakticky cokoliv a kdokoliv. Ale jak se asi musí cítit celebrity, které si o sobě přečtou někdy i pěkně urážlivé věci? Jimmy Kimmel se jich na to zeptal a zde máte pár ukázek takových tweetů a následných reakcí.

Přepis titulků

Celebritám se na internetu dostává spousty urážek. Především na Twitteru, protože tam máte přímé spojení. Někteří lidé jsou ve své podstatě krutí. Někteří píší slavným lidem kruté věci, aniž by si uvědomili, že jsou to také lidé. Dnes vám chci dát možnost se nad tím zamyslet. Když pošlete někomu urážlivý tweet, nedochází vám, že to může tu osobu vážně ranit. Posledních pár měsíců jsme chtěli po několika celebritách, aby přečetly opravdové tweety, které jim byly adresovány.

A zde jsou. Pro vaše pobavení a snad i zamyšlení. Urážlivé tweety Kdyby účes Mikea Piazzy vzplál a někdo ho uhasil litinovou pánví, tak vznikne Danny McBride. V novém seriálu hraje James Van Der Beek Jamese Van Der Beeka. Lidi, zbalte si batoh a boty, tohle je konec světa, jsem si tím jistý. Raději bych si usekl ruku a pak se s ní oš*kal, než abych sledoval film o Katy Perry.

Co s tím světem kur*a je? To bych chtěla vidět. Zooey Deschanel je přeceňovaná. Já myslím, že jsem spíš nedoceněná. Víte, že kdybyste stáhli Larryho Kinga z kůže a tu pak nažehlili, mohli byste vyrobit dost kabátů pro všechny chudé děti v Americe. Ať jde David Spade do pr*ele. Tenhle se s tím nepáře.

Kristen Stewart jsem měl radši, když byla ještě kluk. Matt Leblanc vypadá hrozně staře. Co se stalo? Jdi s tím do pr*ele. Kdybyste Snooki vlezli do vaginy, bylo by to jako plavat v Pacifiku. Od té doby, co se Matis Yahu holí, vypadá jako starý tlustý Justin Bieber. Dík. Bože, dej nám zpět 2Paca a my ti dáme Justina Biebera.

Mě to nerozhodí. Je mi u pr*ele, co o mně říká nějaká nula. Překlad: Mithril www.videacesky.cz

Komentáře (55)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Chci věřit, že reakcí slečny Bieber a pana Stewart byla sebevražda a proto nám následný záznam neukázali.

59

Odpovědět

jdou mi tady titulky nějak napřed... :)

722

Odpovědět

Zoe Deschanel je úžasná :*

202

Odpovědět

Zooey*

51

Odpovědět

Máte posunuté titulky. Jdou dřív.

1361

Odpovědět

larry king :D

222

Odpovědět

Škoda, že spousta reakcí je předpřipravených komediálních výstupů, ale pobavilo. Ostatní díly taky nejsou špatný. Až na ty nahraný "funny" reakce...

33

Odpovědět

Ja to beriem tak, že existujú dva typy ľudí. Prvý sú tí, ktorý na sebe pracujú a ich meno, tvár či tvorba je v rôznych médiach či rebríčkoch, príp. sa niekam dostanú, robia to čo ich bavý a sú zabezpečený. No a druhý typ ľudí sú tí, ktorí sedia za PC alebo TV na gauči a len komentujú a hodnotia kto čo urobil, čo mal oblečené alebo kto sa s kým vyspal. Neviem ako v iných krajinách, ale tu na slovensku, čím väčšia zbytočnosť, tým viac to ľudí zaujíma. Viď. relácie ako farma alebo búrlivé víno :) :) A navyše, hrdinstvom dnešnej dobe je ťuknúť na sociálnu sieť a urážať ostatných, pretože sa tým dobre masíruje ego a môžu sa pochváliť kamarátom.:) Už sa nad tým ani nepozastavujem, skôr mi je týchto ľudí, ktorý namiesto vlastného života žijú komentovaním ostatných ľúto.:)

113

Odpovědět

Věc názoru. Mám rad humor, ale tohle bych někomu nikdy nedokázal napsat. Bezcharakterní....

506

Odpovědět

S Bieberom mali pravdu a Matisyahua som prvýkrát ani nespoznal... No Zooey si to nezaslúžila.

9011

Odpovědět

Bieber, Kristen Steward a Katie Perry tam sedí, jelikož stejně nic neumí. -.-

4872

Odpovědět

prelozte i ten dalsi dil :D

291

Odpovědět

Chudák Zooey :D Ale to co napsali Biebrovi bylo vtipný uznejte :D

9415

Odpovědět

nejen vtipny

1086

Odpovědět

Will Farell je aj tak najlepší :-D

276

Odpovědět


Odpovědět

+marecek5jn, ale je to nejrealističtější ztvárnění čtení twittteru :D Twitter je lepší než časopis :D

211

Odpovědět

Kristen a Katy :D :D

285

Odpovědět

Katy a Zooey tyhle dvě mě prostě nikdy neomrzí.

318

Další