Celebrity čtou urážlivé tweety #2Jimmy Kimmel Live!

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 32
94 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:1 049
Počet zobrazení:23 775

Hollywoodské celebrity mají spoustu obdivovatelů, ale také existuje dost lidí, kteří si o nich myslí své a nebojí se to sdělit světu prostřednictvím sociálních sítí. Podívejte se, co se o sobě celebrity dozvěděly.

Přepis titulků

URÁŽLIVÉ TWEETY "On si vážně někdo myslí, že je Julia Roberts sexy!? Její obří pusa vypadá, jako by na jeden zátah zhltla celého slona." Děkuji, kemotherapy7. Přeji ti jen to nejlepší. "Don Cheadle vypadá jako týpek, se kterým bych se nekamarádil. Nikdy a za žádných okolností. Je ku*evsky trapnej.

Fakticky." "Ashtona Kutchera by měl co nejdřív srazit autobus." "Nesnáším Courtney Cox. Ku*evsky ji nesnáším. Je to blbá pinda." To je milé. "Budu se zase opakovat... Ať jde Andy Garcia do pr*ele."

"Mindy Kaling není vtipná ani atraktivní. Její hlas tahá za uši a tak vůbec stojí za prd. Proč má svůj vlastní seriál?" Tohle je podle mě víc než 140 znaků. "David Blaine vypadá, jako by ho jeho vlastní hlas uspával." "Don Rickles vypadá jako Yoda." "Ethan Hawke vypadá jako chlap, co neměl být filmová hvězda, ale tak nějak proklouzl a pak už to bylo každýmu volný."

"Matthew McConaughey je přizdis*áč." Přizdis*áč. Co to, ku*va, je přizdis*áč? "Jdi do pr*ele, June Squibb." Ty jdi do pr*ele, bene1283. "Doufám, že Jeremymu Pivenovi upadne pé*o. Na veřejnosti." "Kit Harrington je dost otřesný Jon Sníh.

Vypadá jako pořádná čubka s debilním výrazem. #špatnýcasting." "Emma Stone vypadá, jako by smrděla po kočičích chcankách." Tak jo. "Gary Oldman stojí za prd a ty jeho přízvuky jsou otravný jak sviň." Jo. "Sophia Vergara zní, jako by měla v puse pé*o. Nesnáším její hlas."

Co je špatného na tom mít pé*o v puse? Překlad: sp00ne www.videacesky.cz

Komentáře (61)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Titulky už nejsou dřív, teď jsou později :D

00

Odpovědět

Díky za upozornění. Nevím, proč to pořád posouvají / stříhají :D Opraveno.

00

Odpovědět

Stále jsou posunuté titulky.

310

Odpovědět

Stálo by za zkoušku tam nahnat Standu Grosse, Nečase a další. Pro tu trochu sebereflexe.

30

Odpovědět

Máte posunuté titulky. Jdou dřív.

200

Odpovědět

Opraveno.

23

Odpovědět

+scr00chyJe zaujimave, ze teraz u starsich videi idu titulky out of sync. Napr. http://www.videacesky.cz/skece/celebrity-ctou-urazlive-tweety

Mozno je chyba v prehravaci.

20

Odpovědět

Mě ty starší urážlivé tweety, co jsem viděl, moc nebavily, ale tohle se maximálně povedlo! :)

160

Odpovědět

Nejvtipnější Kimmelova videa jsou bez Kimmela. :D

2461

Odpovědět

Moc nechápu tu poloviční cenzuru v USA... Proč se "hvězdičkujou" slova Sh*t , F*ck, ale třeba taková Bitch je klidně bez cenzury? :D

Děkuji za vysvětlení, pokud se teda někdo najde..

110

Odpovědět

Některá sprostá slova jsou holt považované za sprostší a některá za míň vulgární :) Podobně jako třeba u nás sakra je ještě jakoby neutrální, ale "k***a" už je považováno za sprosté.

161

Odpovědět

+NinjerTeda nikdy mi sakra nepřišlo jako něco vulgárního, nebo nadávka, nebo vůbec něco co by se nemělo ve slušné konverzaci používat.

30

Odpovědět

+polarni.satanmyslim ze to ma neco spolecneho s krestanstvim a pro ne je to zakazane..

10

Odpovědět

Protože například slovo bitch nemá samotný význam v nadávce, ale řekne se tak anglicky i čuba/fena. Což je ten původní význam, který byl posléze přejatý jako vulgární označení (ergo u nás je to podobné, kdy se za nadávku považuje čubka, zatímco čuba je prostě fenka).

10

Odpovědět

Mám dotaz na překladatele a nechci tím nijak dehonestovat to, že překlady dělá. Chci se zeptat, proč např. u Sophii Vergara není v titulcích: "Co je špatného na tom mít pé*o v mojí puse?" když to říká? A všiml jsem si takových míst více, kde by šlo udělat přesnější překlad.

152

Odpovědět

Hezky a dostatečně na to odpověděl Ninjer tady: http://www.videacesky.cz/kratke-filmy-online-zdarma/batman-budoucnosti#comments

Prakticky
: Subjektivní názor překladatele. Nic ses tím dělat nedá, protože nějak to přeložit musí. A vždy budou mít lidé na každou větu rozdílný názor.

50

Odpovědět

Protože mi to přijde zbytečně doslovne a kostrbate. Přece taky nerikas: "Co to mas ve svoji ruce? a nedostaneš odpověd: "V moji ruce mám xxxxx"

1111

Odpovědět

+sp00neAž na to, že: "Co je špatného na tom mít pé*o v puse?"
a
"Co je špatného na tom mít pé*o v mojí puse?"
jsou věty s různým významem.

408

Odpovědět

+sp00neHrdlodus: Dobře, ale tak pochopili jsme to v tom videu a zas tak hrozné to není, detailisto :D Jsou i horší věci :D

41

Odpovědět

Gary Oldman, ode mě oba palce nahoru :D

1702

Odpovědět

Doufám že Sophia neměla na mysli to Pivenovo upadlý.

740

Odpovědět

Ethan Hawke nesnáším. Úplně mi zkazil můj oblíbený film Bílý Tesák. Teda knížku mám strašně rád a film taky, ale ten herec je hrozný. V tom filmu má totiž stále otevřenou hubu. Na to se fakt nedá dívat, strašně mě to irituje.

36

Odpovědět

s tým obsadením Johna Snowa to je podľa mňa ale pravda - ak ste čítali knižky, tak musíte uznať, že to nie je právenajlepšie obsadenie seriálu

2252

Odpovědět

A to proč konkrétně? Knížky jsem četla všechny a popravdě mě nenapadá nic, co by mi na seriálovým Jonovi nesedělo.

323

Odpovědět

Zkus si mít na tváři víc jak jeden výraz, když je kolem taková kosa.-
Ne, vtípky stranou, upřímně zezačátku mi taky do té role moc neseděl, takže ti rozumím. Ale někde během těch 4 sérií jsem ale změnila názor a myslím, že to obsazení je nakonec docela v pohodě.

180

Odpovědět

7 dil a tady jen 2 ? proc?

1893

Odpovědět

Okay, tak po pravdě, tohle mě sejmulo :-D Nejvíc mě dostali David Blaine a Ethan Hawke, a to ani jednoho z nich neznám :-D Nejlepší jsou ty 'vynalézavé' urážky, protože na někoho nadávat umí kdekdo ^^

351

Odpovědět

Odkdy je vypadat jako Yoda urážka? :D

3321

Další