Popáté jsem svým dětem snědl halloweenské sladkostiJimmy Kimmel Live!

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 32
79 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:339
Počet zobrazení:13 171

Jimmy Kimmel ani letos nenechá ubohým dětem radost z vykoledovaných dobrot a s pomocí krutých rodičů rozpláče nejedno pachole. Opět se však najdou i výjimky, které reagují jinak, než bychom čekali.

Přepis titulků

Přišel čas na nejoblíbenější a nejočekávanější tradici v naší show, každoroční halloweenskou výzvu. Během posledních 4 let prosíme rodiče, aby předstírali, že dětem snědli sladkosti, a pak nahráli jejich reakci na YouTube. Účastníků máme pořád dost. Každý rok si myslím, že o tom už děcka budou vědět, protože videa viděla, nebo už na to budou moc stará... ale pokaždé máme novou várku. Budeme to moct dělat tak dlouho, dokud budou lidé mít sex. Letos padl rekord v počtu videí.

Hodně přes tisícovku, byla fuška je všechny projít, ale zvládli jsme to a vybrali ty nejlepší z nejlepších. Takže tady máte svou tradiční sváteční zábavu: "Hej, Jimmy Kimmele, snědl jsem svým dětem halloweenské sladkosti." O co jde? Včera v noci, když jste spali... - Co? - S tátou jsme vám snědli všechny vaše sladkosti. Vážně?

Naše bonbóny? Zlá máma s tátou, nesnáším vás! I mého gumového krocana? Děláš si srandu...? - Ne. - Děláš si srandu? Děláš si srandu? Děláš si srandu, tati?! Dostala jsem hlad a všechno jsem snědla. Počkej.

Minule jsi to říkala taky, ale nakonec to byl vtip. - Tentokrát není. - Jdu to zkontrolovat. A jestli tam nic nebude, jsi v pěkným průšvihu, mladá dámo! - Moje sladkosti jsou pryč! - Kam zmizely? Máma s tátou je snědli. Snědla jsem je. - Všechno jsem snědla. - Máma ti snědla bonbóny? Snědla... Promiň. Příští rok si třeba vykoleduješ víc. Táta a já jsme snědli všechny sladkosti.

Snědlas i všecko čokoládový? - Nechtěla jsem tě budit... - Sušenky taky? Snědli jsme všechno, s tátou. Kde máš sladkosti? Ale to bylo moje! Chtěla jsem ochutnat Skittles! Ale já jsem je chtěl sníst! Tati, tys mi je snědl?! Ne!

Tys snědl moje sladkosti?! Teda tatí! Jsou tu jen obaly, ty slepičí prdelko! Všechno jsem snědl. Hele, ještě jich pár zbylo. Snědl jsem ti všechny bonbóny. Tys mi snědla všechny sladkosti? - Všechno jsem snědl. - Né! To je ošklivý!

- To je tak ošklivý! - Ano, to je. - Ale byly dobrý. - Hodně, hodně se na tebe zlobím! Budeš se na mě asi zlobit. Proč? Protože jsem ti snědla všechny bonbóny. V noci jsem to všechno snědla. Omlouvám se. Omlouvám se, prominete mi to?

- Mamí... - Promineš mi to? Jo... Smějete se, protože si myslíte, že je to fór. Ale opravdu vám snědl všechny sladkosti do posledního kousku. - Jó, jasně... - Za to může Jimmy Kimmel a... - Ani náhodou, smůla, pane Kimmele. - Ale je to vtipný. Sorry, ale nás nenachytáte. Máma ti snědla všechny sladkosti z Halloweenu.

- To neva. - Vážně? - Jo. - Takže se na mě nezlobíš? - Ne. - Mám tě ráda. V noci, když jsi spal... jsme ti snědli všechny halloweenské bonbóny. Když jsi byl ve škole, dostala jsem hlad a snědla ti všechny sladkosti. - Jak? - Jak jako? Prostě snědla. Už tě nechci nikdy vidět.

Mazej do práce... Překlad: hAnko www.videacesky.cz

Komentáře (22)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

A popáté: Milé děti, skončíte jako otroci čínských věřitelů, protože vaši rodiče prostě neumí vydělat více peněz, a tak si je půjčují. Převážně od Číny, nebo evropských bankéřů.

Tohle byla jen taková příprava, co vás v životě čeká.

330

Odpovědět

dost najivní představa :D Problém je v tom že je uplně jedno kolik kdo komu dluží když nakonec USA zvedne prostředníček a nic jim nevrátí xD stejně jako se to stalo na islandu, což zapříčinilo krach jejich bank = krach všeho co tam vůbec bylo

22

Odpovědět

+kokosJasně a ty prodeje pod čínskou vlajku (Lenovo, Volvo,...) jsou jen virtuální realitu, že?

00

Odpovědět

Lets f**k with empire!

01

Odpovědět

oproti minulým dílům tu bylo málo těch kteří to vzali v klidu, ti byli dycky nejlepší

271

Odpovědět

Pár mi jich připadá nahraných, ale jinak dobré :)

282

Odpovědět

Hrané, až to pekné nie je.
Ex briti možno na to skočia, ale na mňa moc umelé poväčšinou.

612

Odpovědět

ale vtipné :D

15

Odpovědět

Prišlo mi že väčšina z tích deti to už mala s rodičmi nacvičené.

193

Odpovědět

Začínám mít pocit, že to rodiče s těma dětma 15x zkoušej, aby měli u Jimmyho malou celebritku.

582

Odpovědět

Trošku opožděně, např. na iDnesu už to měli přeložené 4.11 :-)
http://revue.idnes.cz/jimmy-kimmel-hallloween-deti-vtipek-sladkosti-fq2-/zajimavosti.aspx?c=A151104_101808_zajimavosti_zar

411

Odpovědět

To jsou ale pěkně protivný děcka :/ :D

43

Odpovědět

Zabila bych ty dva kluky, co se po rodičích oženou. Děcka, co odpadávají, jsou roztomilý a ty, co řvou, jsou normální. :) Pamatuju jak ségra dělala scény, když byla malá a něco jsem jí nedala nebo sebrala. A myslím že ani my jsme jako prckové nebyli jiní. :D

443

Odpovědět

Kurva, co to má na pysku? Další celebrita, co podporuje Movember?

235

Odpovědět

1) on má plnovous, kdežto movember je o kníru
2) každý přece nemusí být hladce oholen
3) ???
4) profit

307

Odpovědět

+biskinDomnívám se, že "underpants gnomes" měli jen 3 fáze ve svém profitovém plánu... :D

80

Odpovědět

+biskin1) vyber si meme
2) špatně ho použij
3) ???
4) profit

82

Odpovědět

+biskinstane se :))

00

Odpovědět

Opakovaný vtip přestává.... To si dělaj srandu, to vážně mají tak málo nápadů, že zas vyrukovali s touhle nahranou bejkárnou??

2232

Odpovědět

Hádám, že další video od Kimmela: ,,Jimmy kimmel-detektiv lži,, Jimmy jdi s tím už někam, to je jak ,,blablabla react to bliblable,, Originalita, inovace a zábava, jak celej den čumět z okna a vsázet se s hlasy v hlavě o niklák, jestli nezaprší...

1218

Odpovědět

Ten poslední to musel mít naučený, že se tak usmíval :D Jinak "Go get a job" znamená spíš "Najdi si práci" než "mazej do práce"...

406

Odpovědět

Už zase?

2614