Detektiv lži #3Jimmy Kimmel Live!

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 32
95 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:1 090
Počet zobrazení:30 931

Detektiv lži znovu útočí a pokusí se dostat z nevinných dětí pravdu a víc než to. Tentokrát má Jimmy na návštěvě osmiletého Ethana, o kterém dostal Jimmy předem nějaké informace, ale jak sami uvidíte, tak Ethan je oříšek i pro zkušeného moderátora.

Přepis titulků

Před pár týdny jsem začal děti testovat na falešném detektoru lži. Já a Guillermo, který je převlečený za vílu Pravděnku, jsme připojili děti na detektor lži a lidem se to líbilo, tak jsme to zopakovali. Teď uvidíme Ethana. Jeho rodiče mi předem dali nějaké informace a já je použil, abych z Ethana dostal pravdu a snad i něco navíc. JIMMY KIMMEL DETEKTIV LŽI Položím ti otázky a ty mi musíš říct naprostou pravdu, dobře?

Dobře. - Jsi toho schopný? - Ano. Dobře, skvěle. Začneme se jménem. - Jak se jmenuješ? - Ethan. - Ethan, dobře. Do jaké chodíš třídy? - Do druhé. Kolik je ti let?

- Osm. - Osm let. - Máš přítelkyni? - Ne. - Zeptám se znovu. Máš přítelkyni? - Ne! - Jak se tvá přítelkyně jmenuje? - Nikdo. Jak se jmenuje? Nám to říct můžeš. Jsme kamarádi. - Tady jsme samí chlapi. - Já žádnou nemám! My to mámě neřekneme.

Řekni nám to. Ne! Ten kluk je blázen. Dobře, tak se přesuneme k dalšímu tématu. Měl jsi někdy ve škole průšvih? - Ano. - Kvůli čemu? Dobře. Šel jsem na nevhodnou stránku na internetu, protože můj kamarád... - Webovou stránku?

- Jo. Říkal, že tam jsou hry. Že tam je co? - Stránka s hrama! - Stránka s hrama, dobře. Ale nebyla. Páni a co to bylo? Jo, co to bylo? Nevhodná... Nevh... Byly tam nahé slečny? Jo.

Proboha. Líbila se ti ta stránka? Ne. To si musíte dělat srandu. Možná trochu? Ne! Nelíbila se mi! Můžeme se přesunout k jinému tématu? Jinému tématu? Vraťme se k přítelkyním. - Líbí se ti nějaké holky ve škole?

- Ne. Jak to ten přístroj pozná? Prostě to ví. Pozná, když lžeš, protože to tvoje tělo dá najevo. Chtěla tě nějaká holka políbit? Ne. - Trochu? - Ne! Páni. Tebe je těžké rozlousknout.

Kokos se rozlouskne, já ne. Kokos se rozlouskne? Tos byl ve vězení? Odkud jsi přišel? Možná bych vám měl pokládat otázky já. - Ty se mě chceš na něco ptát? - Jo! Moc rád ti na ně odpovím. Tak jo, ptej se mě na co chceš. Máte přítelkyni?

Ano, mám přítelkyni. Stejně jako ty. Já ji nemám. Jak to může poznat, když nemám ten klobouk? Dokáže to vycítit až odsud. Byl jste někdy ve vězení? Ne! Tohle jste udělal! Byl jste ve vězení, protože jste se vydával za policistu a někoho střelil!

Ne, nevydával! Zeptej se mě na tvoje přítelkyně. - Jakou má barvu vlasů? - Já to věděl! A barví si vlasy. - Já věděl, že si barví vlasy. - Ona si vlasy neb... Počkat, ona nemá vlasy? Ty máš plešatou přítelkyni! - Ne! - Ale máš! Ne.

Odnes ho, Pravděnko. A už do této místnosti nikdy netahej své lži, rozuměls? - Trochu. - Já tě dostanu! Překlad: Rizyk www.videacesky.cz

Komentáře (21)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

"Já tě dostanu!" Bzzzz :DDDDD

430

Odpovědět

Ten kluk je fakt hustej! Pěkně ho setřel :D Těch předchozích mi bylo líto, ale tendle byl dobrej! :D

500

Odpovědět

Ten kluk asi viděl předchozí díly. :D

400

Odpovědět

Ten kluk ho tak stíral, až si člověk řekne, sli to neni trošičku víc nahraný:)) Ale sranda to byla, né, že ne:D

343

Odpovědět

Tady je nějak žluto :)

270

Odpovědět

:D Musuim se nadechnout :D

240

Odpovědět

this time with style

240

Odpovědět

Už to tu řekl snad každej, ale já si to nenechám vzít. Ta kokosová hláška byla SUPER DRSNÁ! :D Utřel ho výborně, tuhle hlášku budu očekávat v expendables 3 :D

361

Odpovědět

Naprosto dokonalé, válím se tady smíchy po zemi :D :D :D. To s tím kokosem můžou použít v nějakým mafiánským filmu :D :D :D.

301

Odpovědět

tak tohle se povedlo :D :D

231

Odpovědět

Nejlepší video z těch třech. Ethan je dost chytrý a hlavně si stojí za svým. Nenechá se oblbnout "detektorem lži" =D

281

Odpovědět

Ty předchozí videa byli takový.....roztomilý, to je to slovo, ale tenhle klučina mě neskutečně pobavil, další to bude mít v porovnání s ním hodně těžký :D

252

Odpovědět

Z toho kluka něco bude :D

273

Odpovědět

velmi mudry chlapec a neda sa manipulovat. A hlaska s kokosom by kludne zapadla medzi schwarzenegerove najlepsie

302

Odpovědět

Ten malej ho pěkně setřel s tim kokosem :D

283

Další