Detektiv lži #1Jimmy Kimmel Live!

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 32
95 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:1 865
Počet zobrazení:20 170

Jimmy Kimmel se rozhodl otestovat děti tím, že je podrobí falešnému detektoru lži a bude jim pokládat různé otázky. Pokaždé, když odpoví špatně, rozezní se bzučák. V tomto prvním videu se u Jimmyho a Guillerma, který si zahraje vílu Pravděnku, posadí Blake. Jak obstojí, uvidíte sami.

Přepis titulků

Podle mě je férovost a upřímnost ve sportu to nejdůležitější. A tak jsem chtěl tuto lekci naučit další generaci profesionálních atletů - děti, tím, že jsem je napojil na falešný detektor lži a utahoval si z nich. A takhle to dopadlo. JIMMY KIMMEL DETEKTIV LŽI Ahoj, jak se máš? - Dobře. - Díky, že jsi přišel. Já jsem strážník Jimmy a tohle je Pravděnka.

Pravděnka tě napojí na přístroj. - Víš, co to je detektor lži? - Ne. Detektor lži pozná, jestli lžeš nebo říkáš pravdu. Takže musíš vždycky říkat pravdu, jasné? - Jasné. - Tak jo. Teď ti dáme tohle na hlavu a můžeme začít. - Má na hlavě víc gelu než ty. - Jo. - Geluješ si vlasy?

- Jo. Dobře. Tak jo... Začneme se jménem. Jak se jmenuješ? Blake. Dobře. Kolik ti je, Blakeu? Sedm let. - Sedm let. Která třída? - První třída. Máš rád školu?

Jo. - Máš rád školu? - Ne. - Proč ji nemáš rád? - Nejde mi přírodověda. - Nejde ti? - Ne. - Nebaví tě? - Ne. - Je to nuda? - Jo. Jaké předměty máš rád? - Matiku.

- Máš rád matiku? - Jo. - Dobře. Kolik je osm plus osm? Šestnáct. Čtrnáct. Čůral jsi někdy v bazénu? Ne. Trošku? Zeptám se Pravděnky.

Pravděnko, čůrala jsi někdy do bazénu? Ano. A ty? Jo. Jo. Myslím, že jsme si to zkusili všichni. Je to sranda. Je to super. Občas stojím na okraji a čůrám do bazénu.

Je to velká sranda. Máš radši svoji matku nebo štěně? - Mou matku. - Tvou matku? Proč? Protože se o mě stará. - A štěňata ne? - Ne. - Štěňata se starají jen o sebe. - Jo. - Štěňata jsou sobecká. - Jo. Nesnášíš štěňata?

Ne. Nesnášíš štěnata? Jo. Myslíš, že tě můžu s tím přístrojem přinutit říct cokoliv? Ne. Jo. Kdo je chytřejší? Máma nebo táta? - Táta.

- Proč je táta chytřejší? Zná lépe dějiny. Zná dějiny? - Dělá máma někdy hlouposti? - Ne. - Dělá máma hlouposti? - Jo. Dělá. Jaké hlouposti dělá? - Říká sprostá slova. - Říká sprostá slova? - Hodně sprostá slova? - Jo. - Říkáš ty někdy sprostá slova?

- Ne. - Občas? - Sem tam. Sem tam. Jaká jsou tvá oblíbená sprostá slova? ****** a tak. To mám taky moc rád. Asi to budeme muset odpískat. Díky, Blakeu. Překlad: Rizyk www.videacesky.cz

Komentáře (39)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Super video . Myslim si ze rikal .What the f**k is that? Co to k***a je?

283

Odpovědět

tyjó, dík za lekci angličtiny! :D

2617

Odpovědět

myslím, že spíš říkal "go f**k yourself"..

90

Odpovědět

dobře ho podusili,ale dost jsem se při tom zasmál :D :D

330

Odpovědět

Super video, od Kimmela a Guillerma sa ani nič iné čakať nedá..Tiež mám pár svojich obľúbených nadávok. A úprimne... Kto sa nevymočil v bazéne(na kúpalisku)?..(:

283

Odpovědět

Řekl: "Fuck and stuff."

268

Odpovědět

Na pouhý f**k je to pípnutí moc dlouhý.

221

Odpovědět

go f**k yourself presnejšie :-)

283

Odpovědět

+marecek5Je to možný, ale to by tam podle mě nechali to "go", imo říkal "fucking 'n' stuff".

240

Odpovědět

Řekl f**k yourself nebo fucking?

201

Odpovědět

Mazec no :D

191

Odpovědět

Tolik oblíbených komentářu jsem zatím nikde neviděl

206

Odpovědět

jo no vypadá to tu jak zlatý stránky :D

223

Odpovědět

Az mi toho kluciny bylo lito =) Jak na nej zacal s curanim do bazenu :D

292

Odpovědět

Chudák dítě. Ale rozesmálo mě to dost :D

272

Odpovědět

Tyjo to je týpek :D

193

Odpovědět

***** a tak. :D to me sundalo :D

214

Odpovědět

To je osel ten Kimmel :D

262

Odpovědět

Miluju jak se Blake vždycky podívá na vílu Pravděnku a potom řekne potichoučku "...yes..."
:D :D
Tak je to trošku blbý takhle z něho vymáhat odpovědi, ale zas tak závažný odpovědi to nebyly... :)

293

Odpovědět

Tak jakože zasmál jsem se a hodně... ale je mi úplně nehorázně líto toho kloučka... mi úplně připadá, že má v některých momentech úplně na krajíčku...

287

Odpovědět

To je tak hnusný vůči těm dětem. 10/10

3411

Další