Detektiv lži #2Jimmy Kimmel Live!

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 32
86 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:694
Počet zobrazení:8 915

Jimmy Kimmel se rozhodl zpovídat děti na falešném detektoru lži. První díl tohoto pokusu jste tady už mohli vidět a tak vám přináším pokračování. Tentokrát s Aaronem, který je buď trochu mimo, v polospánku nebo žije v oblacích.

Přepis titulků

Spousta dětí chce být basketbalisty v NBA až vyrostou, ale po pravdě se to většině nepodaří. Je důležité být k dětem upřímný, ale ještě důležitější je, aby ony byly upřímné k nám. A proto se pouští do práce Jimmy Kimmel, detektiv lži. JIMMY KIMMEL DETEKTIV LŽI Ahoj, jak se máš? Rád tě poznávám.

To je Pravděnka. Támhle si sedni. - Jak se máš? - Dobře. - Bavil ses dneska? - Jo. Já jsem strážník Jimmy. Rád tě poznávám, už jsi někdy potkal strážníka? Jo. Už jsi někdy byl na detektoru lži?

Byl. Dobře, tak to zvládneš levou zadní. Takže Pravděnka ti na prsty nasadí takové věci. Napojí tě. Pak ti nasadíme takovou helmu. Už jsi měl někdy helmu? Jako Iron Man, co? Budu ti pokládat otázky - a ty mi musíš jen říct pravdu, dobře? - Jo. - Víš, co to je pravda?

- Jo. Výborně. Jak se jmenuješ? - Aaron. - Aaron? - Kolik ti je? - Čtyři. - Chodíš do školy? - Jo. Dobře. Máš rád školu? Jo. Máš přítelkyni? - Jo.

- Jak se jmenuje? - Mia. - Mia? Kolik jí je? - Taky čtyři. - Taky jí jsou čtyři? - Dal jsi jí už pusu? - Jo. Dal. Pusu na rty? Dobře. Myslíš si, že si Miu vezmeš? Myslíš. Je Mia opice? - Je to holka. - Holka. Lidská holka? Dobře.

Byl jsi někdy ve vesmíru? Zeptám se znova. Byl jsi někdy ve vesmíru? Jo. Přístroj říká, že ne. Kdy jsi byl ve vesmíru? - Na pět dní. - Na pět dní? A kde jsi byl? Na Měsíci? - Jo. - Bavil ses na Měsíci? - Jo.

- Cos tam dělal? - Hrál jsem si. - To je zajímavé. Zajímavé. - Poletíš zase brzy na Měsíc? - Jo. Dobře. - Máš doma nějaká zvířátka? - Jo, mám. - Co máš? - Ovečku a hrocha. Ty máš ovečku a hrocha? Úplně to tady šílí.

- Je to pravý hroch? - Jo. - Je to vycpaný hroch? - Je jenom jako. Imaginární hroch. Dobře. - Dloubeš se v nose? - Ne. Jo, dloubu. - Občas, viď? - Jo. - A snědl jsi to pak někdy? - Ne. - Jo, snědl.

- Snědl. Dobře. Mockrát ti děkuju, Aarone, že jsi přišel. Pravděnka tě teď odpojí a sundá ti helmu. - Uvidíme se na Měsíci, dobře? - Jo. Překlad: Rizyk www.videacesky.cz

Komentáře (11)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Časování titulků nesedí.

71

Odpovědět

Slabšie ako predošlé, ale dobré.
Dík za video.

207

Odpovědět

Ale za vesmirem si stoji :D

371

Odpovědět

Bylo to hezký :) ale Detektiv lži 1 byl lepší :D

195

Odpovědět

Byl roztomilej :) až mi ho bylo líto :-D

207

Odpovědět

Takovej roztomile nevinej kukuč. Až je mi ho líto, chudáka :D

205

Odpovědět

Vybrali příliš malýho, s tím starším to bylo lepší :/

227

Odpovědět

Nic moc teda, ten minulý se mi líbil víc.

1814

Odpovědět

Je to dobrý, ale taky se mi líbil víc ten minulý, hlavně kvůli tomu jak to Jimmy na konci nezvládnul :D

202

Odpovědět

+Terajá se mu ani nedivím, že to nezvládnul taky mě rozsekal ten hroch :D

1851

Odpovědět

+TeraNo hlavně tenhle kluk je dvakrát mladší než ten minulý, nemá zakotvené pojmy realita/fantazie, takže se na něm nedá budovat takový mindfuck. Jestli chápete, co tím myslím.

291