Justified

Thumbnail play icon
59 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:59
Počet zobrazení:2 349

Máte-li rádi seriály, je na čase zbystřit. Televizní stanice FX, stojící za veleúspěšnými seriály typu The Shield (mimochodem od března na NOVĚ), Sons of Anarchy, Plastická chirurgie s.r.o ... přináší nový seriál, v jehož hlavní roli se objeví Timothy Olyphant. Režii mají na svědomí lidé zodpovědní za LOST, Dextera, Pohotovost... O scénář se starají lidé podepsaní pod seriály jako je LIFE, The Pacific, Bratrstvo neohrožených, atd. No nezní to lákavě?

Přepis titulků

Zástupce šerifaRaylen Givens. Chladný jako kámen,když jde o střelbu. Máš 30 vteřin. To hodláš zastřelitneozbrojeného člověka? 20 vteřin. - Co chceš dělat?- 10 vteřin. Víš o tom, že už lidina potkání nestřílíme? On si začal.

RAYLEN GIVENSMÁ SVOU MINULOST... Podívej se na sebe.Vypadáš jako muž zákona. ...KTEROU BY RÁD HODIL ZA HLAVU.- Už jsi byl za Danny? Ne, ještě ne. Raylene, nikdy jsem na tebenepřestala myslet. Nejsi sama. V HARLANU, V KENTUCKY, OVŠEM NASTAL PROBLÉM... Přišel, jako by se nechumeliloa vyhodil do vzduchu auto.

Zatímco byli poldové zaneprázdnění,vykradl banku. ...KTERÝ JE TŘEBA VYŘEŠIT. Víte, co to je?Já to taky nevěděl. To je řemínek, který se dávávzadu na raketomety. JIŽ TOTO JARO... - Co se tu děje?- Jen se tak poflakujeme... ...SE ZÁKON VRACÍ DOMŮ. Nikdy jsem si o sobě nemyslel,že bych byl nějak nahněvaný...

Upřímně, jsi ten nejnahněvanější muž,kterého jsem kdy poznala. A ONI SI NA NĚJ POČKAJÍ Jen nevíme, jestli tě chtějí zastřelit,nebo vyhodit do vzduchu. Pane Crowe, zadržte na moment,něco bych vám rád vysvětlil. Chci, abyste pochopil, že já nikdy netasímbez úmyslu zabít. Mířím flintou přímo na tebe. Stihnete ale přebít,než do vás udělám díru?

NOVÝ SERIÁL Z PRODUKCETV STANICE "FX" JUSTIFIEDOd března pouze na FX - S kým to potáhneš?- Chceš to vědět, zaplať. Překlad: xxENDxxwww.videacesky.cz

Komentáře (0)

Zrušit a napsat nový komentář