Rozhovor s producentem Justified

Thumbnail play icon
51 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:52
Počet zobrazení:2 321

Již toto úterý (16.3.) má na televizní stanici FX svou premiéru očekávaný seriál Justified, který jsme vám už představili v traileru. Teď přišlo na řadu video, ve kterém vám producent seriálu, Graham Yost, poví něco ze zákulisí.

Přepis titulků

Překlad: xxENDxxwww.videacesky.cz Netasím svou zbraň,aniž bych ji nepoužil k zabití. K tomu je stvořená, ne?K zabíjení... a k tomu ji používám. Chci, abyste o tom přemýšlel,než bude pozdě. Justified se zakládá na příběhu jedné postavy. Rilen Givens,zástupce šerifa. Rilen je chlápek z Kentucky.

Když se s ním seznámíme, v Kentucky není,ale musí se tam vrátit, aby pomohl s vyšetřováním jednoho chlápkaa taky je vlastně donucen okolnostmi, protože hned v úvodu zastřelí chlápkav Miami. Takže jde tak trochuo příběh o návratu domů... Musí se vrátit a čelit takněkterým stínům ze své minulosti. Je to pro Rilena dost osobní příběh a my se snažíme, aby to nebylpouze seriál o jedné postavě. Jednou z věcí, kterou na Leonardovi zbožňuju,i když to bude znít ohraně.

Jsem obrovskej fanda a pravdou je, že jsem jeho knížky začal čístuž začátkem 80. let. A od té doby jsem přečetlv podstatě všechno, co kdy napsal. Mám rád jeho cítění... a to, že má rád upovídané postavy. To se jen tak nevidí. A to dělá ty knihy zajímavými. To, trocha humoruskloubená s násilím...

a opravdu zajímavou akcí.Nespokojí se s něčím jednoduchým, vždycky se objeví nějaký zvrat. Takže naší prací bylo, zpracovat a udržet to přesně tak,v týdenních intervalech. Povězte mi o tom střílení. Bylo odůvodněné. Máte co dočínění s tím,že se sem vracím? Je to tu malé,Rilene.

Mám co dočinění i s tím,když změníme kafe, co pijem. Miluju Rilena Givense,je to hrdina. FX má spoustu anti-hrdinů, teď poprvé mají možnostukázat opravdového hrdinu. A máme obrovské štěstí, že je tu s námiTim Olyphant, aby hrál Rilena Givense. Hned jsme věděli,že mu klobouk padne, protože ho nosiluž v Deadwoodu. Je to opravdu zábavný a chytrý chlápek,kterému nechybí osobní kouzlo.

A taky zvládne temnější polohy, když je potřeba.Jeho rozsah je výborný. A to je přesně jedna z těch věcí, že když pak vidíte pilotní díl sestříhaný dohromady,uvědomíte si, páni, on je opravdu Rilen Givens. A opravdu to zvládnul. - Reakce, které zatím máme, jsou dost dobré.- Dal jsem mu možnost opustit Miami a utnout to. Co kdybych ti udělal stejnou nabídku? Nadhodili jsme Justified kabelovkám,a strhl se o něj dost velký zájem.

Přišlo nám, že FX je pro nějto pravé místo. Jsem přesvědčen, že na kabelovce se dá předvést mnoho.Ale spoustu z toho, co běželo jen na kabelu už bylo přetáhnuto do normální televize. Přišli, a nabídli tvůrcům víc prostředků,nechají je dělat věci, které jsou komplexnějšía nepřístupnější. U FX se moc nestarají o to,aby se to nějak protahovalo, aby se tam každý týden stal jiný případ,i když to tam lze dělat taky...

Zajímá je, když je příběh celistvý,a prostě plyne dál... a taky je zajímáaranžmá scén. Je tam toho spousta navíc,protože v knihách se prostě jen mluví. ale i to je zábava. Doufejme, že to co děláme my taky, a tak necháme lidi prostě mluvit,v 3-4 minuty dlouhé scéně a když se to udělá dobře, budete omámeni.

Komentáře (5)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Sakra já se těším :)

180

Odpovědět

štýlově to vypadá jako Walker texas ranger bez otravnyho cernocha, trapnejch indianskejch kecu, dementni blondyny... a to vsechno pro lidi, co maj iq vyssi nez 5 :)

180

Odpovědět

Myslel jsem štýlově trochu...

180

Odpovědět

spíš nástupce Nip/Tuck (skončil po 7. řadě, přenechal Justified vysílací slot) a parťák k SOA, protože SOA pořád jedou, a vlastně se furt rozjížděj...

180

Odpovědět

Že by nástupce "Sons of Anarchy"? Celkem se na to těším.

180