Timothy Olyphant a jeho plážový outfitCONAN

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 142
79 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:182
Počet zobrazení:9 322

Herec Timothy Olyphant patří (aspoň dle komentářů na YouTube) podobně jako Bill Burr k těm nejlepším hostům, kteří Conanovu show navštěvují. Rozhovory s ním jsou obvykle mimořádně uvolněné a s Conanem si skvěle rozumí a vzájemně si nahrávají na vtípky. Proto jsme si pro vás dnes připravili jeden starší rozhovor, tak posuďte sami...

Přepis titulků

Jednomu z nás asi zapomněli něco říct. - Co to je? - Vy sem chodíte v tomhle? Jo, my sem chodíme v tomhle. V pozvánce stálo "oblečte se patřičně". Mohli jste mi poslat esemesku. - Ne, víš co? - "Jen abys věděl, já a Andy budem v kvádru." - Zabilo by vás to? - Tvá dlouhodobá paměť stojí za prd. - Nejsi tu poprvý.

Víš, že nosíme kvádra. - Měli jste je i minule? - Jo! - Máme je vždycky. Nosíme je už od roku 1993. - Vypadáš fakt dobře. - Díky moc. Když jsem tě v tom oblečení viděl vzadu v šatně, odešel jsem, abych nerušil, protože jsem si říkal, že se začneš každou chvíli převlíkat. Škoda žes to neřekl nahlas. Nebylo třeba. Spousta hostů je v zákulisí v tričku, když s nima jdu pokecat a ujistit se, že jsou střízlivý a v pohodě.

Ale ty... - U tebe si nejsme jistý ani jedním. - Jedno z těch dvou jsem. Přísahám. V pohodě. Beztak jsi nám přišel prodat trávu. Teď už je to jasný. - Koukám, že máš tenisový tričko. - Jo, ráno jsem si byl pinknout. - Máš rád tenis? - Jo, mám. Takhle ho hraješ? Příště to zkus s raketou, prej to není vůbec marný.

Ten byl dobrej. Fakt dobrej. Conan patří k těm lepším! A moc dobře ví, že ho mám rád. Protože my dva jsme kámoši. - A moc dobře ví... - Jo, proto sem chodíš v tomhle. Klidně se převlíknu. Beztak bude za chvíli reklama. Skočím dozadu, budu jak Taylor Swift na koncertě. Pokaždý přijdu v něčem jiným.

- To je dobrý. - Hele, jsi teď... Něco ti řeknu, a myslím to vážně. Mně je fuk, kolik dávaj v televizi talk show, o kom se nejvíc mluví, kdo je nejnovější... Hlavní je to, že na téhle stanici v tuhle hodinu nikoho lepšího nenajdete. To myslím vážně. Ty to víš. Vím, že to myslíš vážně.

Vím to. - Když jsi mluvil o tenise, nedávno jsi byl v New Yorku na US Open. - Ano. - Užil sis to? - Náramně. - Bylo to skvělý. - Nechceš si udělat ještě větší pohodlí? - No co! - Jestli na nás teď někdo přepnul, tak potěš. Andy, klidně si zdřímni na gauči. - Nemůžu. Fascinují mě jeho prsty na nohou. - Já vím. - Teď jsem z tebe nesvůj. - Já vím, já vím. Neschovávej je, ukaž je světu.

Na tamhleten ti něco hapalo. Fakt ho máš nějakej odřenej. A docela ošklivě. Nestyď se. - Přesně toho jsem se bál. - Tady! Tady! Dívejte. - To je on. - Zaberte ho. Ať vidíte, jaký pořad tu točíme. Opatrně.

Bože můj! Ta odřenina mě přitahovala. Nechal jsem se unést. Není divu, když jsem sportovec. Má je každej sportovec. Ať jsem to já nebo Pelé. Máme hodně podobný nohy. Viděls fotku jeho nohou? Má je hodně podobný. Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz

Komentáře (3)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

hmmm.. ten chlap pôsobí, že má viac kurvičiek, ako Charlie Sheen a Jon Lovitz dohromady

174

Odpovědět

zde je zmiňované foto Pelého nohou, příště to dejte do popisku..

https://i.imgur.com/cnhxVAg.jpg

134

Odpovědět

To jsou gumaky na Peleho nohy.

120