Conan v Berlíně #2: Autobahn a tradiční bavorské tanceCONAN

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 142
93 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:386
Počet zobrazení:22 488

Je tu druhá část speciální epizody Conan v Berlíně. Conan si tentokrát nejdříve zahraje na Rychle a zběsile a vytáhne to na německé super dálnici ve stylovém BMW na 230 km/h. Následně se půjde přiučit základy bavorského tance, které ho naučí Franz, Simon a jejich podezřelý otec

Přepis titulků

Každý sní o nebezpečně rychlé jízdě po německé autobahn. Tady je. Přímo za námi. A já tu stojím s rallye jezdcem jménem Lars. - Ahoj. - Ahoj. Navíc tu máme tohle nádherné fáro BMW i8. Nohama napřed! Pomůžu ti! - Dobrý.

- Už jo. To je ono, to je ono. Larsi, tohle asi není zrovna auto, ve kterém bys vozil děti do školy. Spíš je to auto, ve kterém bys vozil do školy svou třetí manželku. Nabíráš někdy stopaře, Larsi? - Prosím? - Stopaře. Lidi, co se chtějí zadarmo svézt. Jo, už chápu. Víš, co děláme se stopařema v USA?

Vraždíme je. - Dávala ta písnička smysl? - Ne. Ale byla... Hej, ruce na volant! Koukej dát ruce na volant! Teď už můžeme zrychlit. Můžeme jet, co to dá, viď? Šlápni na to, Larsi. Jo! 174, 185.

193. - Hezky vrní, co? - Jo. To je neskutečný. 210. 215. Právě jsem měl orgasmus. Ty taky? - Ne. - Fakt ne? - Ne. - Já myslel, že vy Němci máte tak efektivní orgasmy, že nejsou slyšet. Teď budu řídit já. Jak se na to těšíš?

V pohodě? Hlavně klid. To nějak zvládnem. Conane, tohle je autobahn. A na autobahnu se jezdí rychle. Předjíždí nás kamiony! Jsme na autobahnu a mě si dávaj i kamiony! Řekni, kdy si mám přejet. Páni! 150. Jedeme 150 km/h. Vím, že to není nic moc, ale dneska je to tu samý auto.

Co bys na toho před náma zařval? ...blbče! - Můžeme na to. - Na plnej plyn! Dobrý den. - Co si dáš? Mléčný koktejl? - Jo. Jezdíme po autobahnu. - Přijde vám naše auto sexy? - Rozhodně. Jsem díky němu i já sexy?

- Hezký zbytek dne. - "Hezký zbytek dne." Je milá, ale má mě za debila. Jak rychle jedem? - Pozor na auta. - Jasně. - Začínáš být nesvůj, co? - Ano, docela dost. - Víš, čím to je? - Ne. - Tím, že jsi neměl k obědu tolik piv jako já. - 160. 180.

190. - 200. - Jedem dvoustovkou! Bože můj. 220. 230! Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz

Komentáře (32)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Výborné, ale odporúčam kliknúť si na odkaz s 360° videom, ktorý sa objaví pred koncom videa (alebo si kliknúť na malé i v pravom, hornom rohu) :)

02

Odpovědět

10/10 za název videa a úvodní fotku

01

Odpovědět

Dostat sem Conana na velikonoce. To by stálo za to.

461

Odpovědět

Já jsem se teda zase nasmála :-D Moc nechápu, jak někdo může tak objektivně tvrdit, že toto nemůže být legendární. Nevím, to je snad strašně subjektivní, někomu to tak přijde, někomu ne. Přijde mi úplně zbytečný tohle řešit. Jinak mi Conan připadá pořád stejný, nevidím rozdíl mezi tímto a např. obědem s panenkou. Spíš si myslím, že jsou jim lidi už občas přejezení. Ale tak i toto každý vidí jinak:) Jinak děkuju za překlad :-)

82

Odpovědět

Tak proč to řešíš když je to zbytečný řešit?

27

Odpovědět

+AutoTím, že říkám, že je to zbytečné řešit, to řeším? :-D Dobře no, vím pro příště ;-)

51

Odpovědět

Meli tohohle mrda zavrit za ten utok. By se lidem ulevilo.

329

Odpovědět

Mám hroznej strach o Conana po tom co se včera stalo v Berlíně :'(

227

Odpovědět

+AutoProtože tenhle pořad se vysílá živě a ne týdny po návratu potom co projde postprodukcí...

320

Odpovědět

nejsem si jistý jestli bych chtěl aby nám tady Conan takhle zesměšnil polku :D

55

Odpovědět

Polka je dost směšná aji bez něj.

504

Odpovědět

Japonské turisty teď především zajímá, jak se tváří obyčejní čeští lidé při jídle.
... ne co bys chtěl. :)

70

Odpovědět

Mohu se na něco zeptat adminů? Proč tady nemůžu najít například tohle video:

https://web.archive.org/web/20130129174543/http://www.videacesky.cz/talk-show-rozhovory/ricky-gervais-falesne-u-conana

Stará videa se mažou? Nedávno zmizelo to s Yvonne u Craiga, teď jsem se náhodou chtěl podívat na toto a taky ho tady nemůžu najít. Nebo jsem jen lempl a neumím hledat?

40

Odpovědět

Je to tím, že vyhledávání na webu ignoruje videa, která jsou aktuálně nefunkční. Kdyby je totiž neignorovalo, spousta lidí, co nehledá tak konkrétně jako ty, by na dané video mohla na webu omylem narazit a pak by byli naštvaní, že video nejde přehrát. Zrovna tohle video s Rickym kdysi nebylo na Conanově ofiko YouTube kanálu a streamovalo se sem přímo z webu teamcoco.com, kde ho bohužel vymazali, tudíž už nefrčí.

53

Odpovědět

+BugHer0Aha, tak díky za info...:-) Takže když se stane video nefunkčním, tak se už nedá ani vyhledat? Nebo jak to funguje?

30

Odpovědět

+sverdaJo jo, momentálně přesně tak. Chápu, že to občas nemusí být ideální, ale i kdybys to video dohledal, prostě by ses na něj nemohl podívat. Dokud se tu nezavede nějaký komplexnější systém nahlašování nefunkčních videí, tak to asi tak zůstane. Navíc ani ten systém by nic extra neřešil, protože my videa, které přestanou fungovat, nikam nepřehráváme, aby fungovala a respektujeme přání jejich autorů nebo nahlášení toho, že jsou třeba v rozporu se zásadami YouTube.

91

Odpovědět

+BugHer0Nic proti tomu nemám, jestli to tak vyznělo...:-) Díky za informace...:-)

30

Odpovědět

+sverdaNevyznělo. Jen radši vysvětluju, proč to tak momentálně je. Není zač.

110

Odpovědět

Namýšlení Němci ...... dobře jim tak,že je Conan nešetřil :D

229

Odpovědět

Ten starček s fúzikami je proste najlepší xD

281

Odpovědět

Nechápu tady ten hype okolo Conana, všechna videa snad nad 90, přijde vám tohle legendární video?
Upřímně býval mnohem lepší, teď už mně přijde, jakoby ho to samotnýho nebavilo a jen ze sebe dělá šaška.
Jen se podívejte na podobná starší videa (pozorování ptáků, dobový baseball...), kde se i on sám směje a celkově je příjemnej. Poslední dobou je furt jen takovej namyšlenej, vám se to asi líbí, ale mně už to tolik nesedí a klidně mě ukamenujte...:-)

2721

Odpovědět

Nepřijde mi, že se Conan nějak změnil, prostě některé víc sedne, některé ne. Mně toto video oproti minulému přišlo naprosto skvělé, naopak mě zas třeba nebavily díly s Cubem a Hartem a to mají jedny z nejlepších hodnocení.

74

Odpovědět

Každýmu se líbí něco. Mně taky od Conana nesedne zdaleka vše a dost často připomínám a uvádím na pravou míru, že Conan v USA vysílá 4x týdně (pondělí až čtvrtek) každý den 45minutovou epizodu, takže k nám na web se dostane výběr asi 3 % toho "best of the best" materiálu, který vyberem a podle kterého lidi Conana soudí a považují málem za Boha. Každá talk show obsahuje i spoustu odpadu a slabších skečů. Posledně jsme se bavili s překladatelema osobně o tom, že ani v případě Grahama Nortona není zdaleka každá epizoda po celou dobu tak zábavná, jak to může od nás z webu vypadat. :-)

Nicméně nevím, co na "hypu" nechápeš. Prostě se lidem ten náš výběr líbí a patří podle nich k tomu nejzábavnějšímu zde na webu. Proto má každé Conanovo video takřka 10 000 zhlédnutí a dosahuje hodnocení nad 90 %. Nic víc v tom není. Samozřejmě se taky dost lidem nelíbí nebo jim nesedne jeho humor a ti obvykle sledují jiné komiky nebo se talk show jako takovým úplně vyhýbají.

Já třeba nechápu lidi, co napíšou pod video negativní kritiku (která je v pořádku), ale zakončí ji větou: "A teď všichni do mě!" nebo "A teď mě klidně ukamenujte." Jaký smysl má tohle píchání do vosího hnízda? :-D Sto lidí, sto chutí a každý má právo na svůj názor, ne? Proč si o ty nesnášenlivé reakce říkat? Pokud tě Conan už nebaví, nesleduj ho a máš to vyřešený. :-)

441

Odpovědět

+BugHer0Jen nechápu to hodnocení, nemá být hodnocení nad 90 pro legendární videa? Podle tohohle kritéria tady jsou legendární videa skoro každý den...:-)

A ta poslední věta není píchání do vosího hnízda, ale naopak to, že vím, co mě čeká, že píšu názor menšiny, ale i tak na něj mám právo, ne? Ani bych neřekl, že je to vysloveně negativní kritika.
Sám píšeš sto lidí, sto chutí a když řeknu svůj názor, tak se ptáš, proč ho píšu...:-) Trochu si protiřečíš.

213

Odpovědět

+sverdaJen si myslím, že když napíšeš názor, není třeba těmihle dodatky podněcovat lidi k tomu, aby se do tebe pustili. Myslím, že k nám na web chodí (kromě pár prvoplánových trollů) celkem inteligentní publikum, které ti svůj názor, pokud s tvým nesouhlasí, rádi vpálí i bez výzvy k tomu, aby tak učinili.

62

Odpovědět

+BugHer0Nevidím v tom problém, ani nijakou výzvu, upřímně nevím, proč tě to tak zaujalo...:-) Ale hlavně, už nemá smysl to dál rozvíjet a zasírat diskuzi...:-)

08

Odpovědět

+sverdaDiskuzi zasíráš dost i tak. Klasická debata o tom "nechápu jak se tohle někomu může líbit" vs. "nechápu proč na to čumíš když se ti to nelíbí". To seš vážně tak retardovanej, že ti nedojde jak pitomě vypadáš?

64

Odpovědět

+BugHer0sverda moc čte novinky, takže si myslí, že tyhle parazitní p******y patří do příspěvku aji když se baví s někým jiným než s vlastencem z vysočiny s naměřeným IQ 64. Tady jsou obecně trochu chytřejší lidi a ti by ho za tyhle parazitní p******y jako "teď mě třeba ukamenujte" nejradši ukamenovali.

23

Odpovědět

Souhlasím s tebou ve věci kvality. Dřív jsem slzel smíchy u téměř každého videa tady, každému jsem Conana rád pouštěl, když přišlo při "čajových" dýcháncích na youtube. Poslední dobou v řádech měsíců mi příjde už spíše trapný jak přehrává, a divím se, za co furt ty ovace pod videi. Říkám si, že je to třeba mnou, že už jsem ho přejedený.. ale občas mě vyvede nějaké video z omylu (jako třeba s K.Hartem v tělocvičně... i když spíše Kevinova zásluha), kdy si řeknu, že ještě nejsem tak přesycený, že je to jen ním, a slzím smíchy jako v nynějším případě druhého videa.

30

Odpovědět

+Kafka TamuraMně teda to dnešní druhý video taky odrovnalo. :-D A to rytí do výchovy tatínka a tak beru čistě jako humor. Nevypadal, že by si to bral osobně a správně to Conanovi vracel, takže podle mě naprosto v pořádku. :-) Určitě si po skončení natáčení v klidu vše vyříkali a zasmáli se.

52

Odpovědět

On má asi niečo proti nemcom, neviem zdá sa mi až moc hnusný vkuse

613

Odpovědět

Super, ale těším se na příště, jak bude Conan v Sadomaso Salonku, už jsem se na to díval a to jsem fakt brečel smíchy :D

231