Conanovy vánoční zpomalené záběry

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 142
94 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:828
Počet zobrazení:10 198

A jedeme dál. Ani jeden z největších oblíbenců tohoto webu tady nesmí na Vánoce chybět. Tentokrát uvidíte, jak si Conan zařádil ve vánočním duchu se zpomalenou kamerou. A to není pro dnešek vše...

Přepis titulků

Překlad: Brousitch www.videacesky.cz Jsou tady vánoční svátky, což nám přišlo jako dobrá výmluva, abychom znovu použili super zpomalenou kameru, která by nám pomohla oslavit tuto mimořádnou část roku. Takže jsme to udělali, podívejte se. "Sváteční baseball" "Bomba v perníkové chaloupce" "Cukrátkové karate" "Sušenky s mlékem" "Andyho vaječňákový Flashdance" To vypadalo nádherně.

Vůbec jsem ale nečekal, že se mi vaječňák dostane do obou nosních dírek. To bylo nepříjemné. Koukněte. Úplně poznáte, že říká: "Jen pokračujte." Celý tělo bylo nasáklý vaječňákem. Měl jsem sice zavřený oči, ale bylo mi jasný, že to bude stát za to.

To se pozná. Mimochodem, ne všechny naše zpomalené záběry šly takhle po másle. Abychom vám to názorně ukázali, pustíme vám jednu nepovedenou scénu. Původní záměr byl, že mě pod větvičkou jmelí políbí pes. Měl mě oblizovat po celé tváři, což mělo být roztomilé a zábavné. Bohužel... sehnali psa, který vážil 90 kilo a byl hyperaktivní...

Bylo to drsný, koukněte sami. Nevím, jestli jste si všimli, ale dal mi pěstí celkem tvrdě a úplně mě to omráčilo. Je to nejsilnější pes, jakého jsem kdy potkal. Dal mi pěstí, začal na mě lézt a než mi to došlo, tak si to se mnou rozdával. A když... Děkuji. A zrovna když to začalo bejt fajn, přišla cvičitelka. Chtěl přeskočit líbání a jít rovnou na věc.

Překlad: Brousitch www.videacesky.cz

Komentáře (27)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Ten pes mi připomněl Sherlock Holmes: A Game of Shadows, jak se tam rve s Moriartym. Takyy zpomalené záběry, no a Conan... http://i.chzbgr.com/completestore/2012/1/3/8856b1e4-f0c5-463e-9749-407b22847abc.jpg :-)

190

Odpovědět

Odpovědět

Tááková škoda chaloupky :D já bych ji sežrala na posezení :d

203

Odpovědět

Než se dostanu k samotnému komentování videa, tedy k vlastnímu jádru věci, tak bych Vám všem chtěl osvětlit, proč jsem zde již tak dlouho nepřispíval. Bylo to především z důvodu mého vytížení, ale teď v tento příhodný čas jsem si ve svém rozpoložení mysli řekl, že by nebylo špatné udělat takový menší comeback (ano vím, teď jsem porušil své pravidlo ohledně používání anglických výrazů, ale myslím, že pro vyjádření toho, co chci řici je tento výraz potřeba, řekněme, že to je jen malá vyjímka potvrzující pravidlo, nebo pokud bych to chtěl říci nadneseněji, ve vánočním duchu, tak bych řekl, že jde takříkajíc o jeden vanilkový rohlíček, který sám o sobě Vánoce nedělá). Server videacesky mám velice rád a proto mi je velkou ctí zde psát a komentovat videa právě v tento krásný, magický den.

Nyní již k samotnému komentování videa. Jelikož je toto video založeno na několika zpomalených záběrech, tak než prozradím svou celkovou známku, tak bych velmi rád okomentoval každý zpomalený záběr (dále jen ZZ, abych nepsal moc sáhodlouze) zvlášť. Jdeme na to:

1. ZZ (Vánoční baseball) Tento záběr, respektive dva záběry, kde vidíme odpalování baseballovou pálkou pro baseball netradičních věcí, v tomto případě tedy vánočních předmětů - cukrovinku a tuším, že vánoční baňku (opravte mne, jestli se mýlím, ale mám dojem, že jde o ní), je velice efektiní a zajímalo by mne na kolikátý pokus se pan Conan trefil. Za efektivitu i vytříbenost ve vybrání těchto předmětů dávám jednoznačně nejvyšší známku, tedy známku 10.

2. ZZ (Bomba v domečku v perníkové chaloupce) Zde jsem měl trochu strach, aby se panu Conanovi něco zlého nepřihodilo, z počátku to vypadalo celkem nebezpečně. Doufám, že zde bylo potřeba jen jedné perníkové chaloupky, a zvládlo se vše na první záběr, neboť pokud by jich bylo potřeba více, tak by mi to líto, neboť tyto perníčky mám velmi rád (a to hned několika svými smysly). Opět se zde nedá nic vytknout, výsledný efekt je velice ohromující a originální nápad s perníkovou chaloupkou si jistě také zaslouží nejvyšší hodnocení. Tudíž i zde dávám známku 10.

3. ZZ (Cukrátkové karate) Tak tedy nelze říci, nic jiného než to, že jde o velice povedenou parodii na různé bojové sporty (především z východní Asie), kde však většinou používají dřevěných desek. Ty však zdaleka nejsou takovým vánočním symbolem, jako v tomto videu použité rekvizity. Velmi nápadité. Nemohu dát opět jinou než nejvyšší známku.

4. ZZ (Sušenky s mlékem) Tak pan Conan má rád zřejmě kromě netradičního baseballu i netradiční tenis. Ve stínu prvního videa však zde vidím určitou rezervu v originalitě, proto zde bude hodnocení o stupínek menší, tedy 9.

5. ZZ (Andyho vaječňákový Flashdance) Geniální, to co jsem čtvrtému ZZ lehce vytýkal, tenhle dokonale přebíjí. Bravůrní a naprosto nečekané, řekl bych, že rozhodně nejlepší ZZ, u tohodle jsem se obzvláště pobavil. Tedy jiné hodnocení než 10 na desítkové stupnici nemohu dát.

6. ZZ (Líbání pod jmelím) Tento záběr i když se nepovedl bych řadil, hned po poředchozím, jako druhý nejlepší, velice vtipné, jak se někdy zcela autenticky dokáží naši domácí mazličci zachovat. Asi nebude velkým překvapením, když i zde dám známku 10.

A toť vlastně vše. Ještě je však potřeba vyzdvihnout i další aspekty toho to velice destruktivně - vtipného videa. Příjemná hudba, která doprovázela ZZ tohoto velmi humorného videa a tak mu ještě ráz vtipnosti o něco zvedla. A samozřejmě nelze opomenout i skvělé komentáře pánů Conana a Andyho.

Jinak samozřejmě ničení věci nemám rád, ale když se tomuhle nasadí takový vtipný kabát se ZZ, tak to nemá skutečně chybu. Proto s radostí dávám nejvyšší známku, tedy 10 a doufám, že v překládání takto dobrých videí budete pokračovat.

S přáním krásného prožití svátků Vánočních a šťastného nového roku 2013, Alfaomegan.

2368

Odpovědět

TL&DR

199

Odpovědět

+MoeVaší zkratce nerozím. Nejsem moc velkým příznivcem velkého množství zkratek. Proto budu rád, když mne do významu této zkratky zasvětíte. Děkuji.

S přáním krásného Štědrého dne, Alfaomegan.

2015

Odpovědět

+MoeA to je prosím dnešní mládež.

216

Odpovědět

+MoeAlfaomegan: TL;DR = too long; didn't read, v překladu "Příliš dlouhé, to číst nebudu" ;)

191

Odpovědět

+MoeTak, tak. Přesně jak říká chylex. Být to o něco kratší, tak si to možná i přečtu.

180

Odpovědět

Teeeda.. :D Ze začátku jsem si myslel, že je to jen odněkud zkopírovaný SPAM, ale on je to vlastně opravdu psaný, sáhodlouhý komentář.. Je to pro mě velké překvapení, nic podobného jsem na VČ už dlouho neviděl. Ale děkuji za přání a za tuto kuriozitu, musíte být buď člověk s velkou kreativitou a schopností psát neuvěřitelně rychle a nebo se ukrutně nudíte, toť můj pohled na váš komentář.. :D ;-)

220

Odpovědět

+MostAwesomeThingNe, spam je skutečně něco jiného. Nemyslím, že by můj komentář byl příliš dlouhý, spíše bych řekl, že mnoho zdešjích komentářů je příliš krátkých, ale to už je na posouzení každého z nás. Jsem však velmi rád zdrojem vašeho překvapení a co se týče Vašich odhadů, tak si troufám lehce neskromně říci, že bych mohl spadat do kombinace obou. Nemáte vůbec zač, doufám, že si dnešní den stejně jako já pěkně užijete.

S přáním krásného Štědrého dne, Alfaomegan.

2018

Odpovědět

To je chlouba národa .. naděje vlasti ..

198

Odpovědět

+CoolAlienPeter9758Tak teď si skutečně netroufám říci, zda je Váš komentář ironický a nebo není. V prvním případě s Váma nesouhlasím, v opačném případě Vám děkuji.
Nicméně to není jediná věc za kteoru bych Vám chtěl poděkovat, především bych Vám totiž chtěl poděkovat za to, že jste mi svým komentářem a nickem vykouzlil úsměv na tváři, neboť jsem si díky Vám vzpoměl na svou oblíbenou knihu a stejnojmený seriál z dětských let.

I Vám přeji krásné prožití Štědrého dne, Alfaomegan.

1810

Odpovědět

+CoolAlienPeter9758Všechno vidím .. všechno slyším ..

180

Odpovědět

Poradil bych ti stručnost a objektivitu.. Jestli máš dítě, to musí být radost, poslouchat každé napomenutí či radu s takovým výkladem.

190

Odpovědět

Taková škoda vaječňáku :D

181

Odpovědět

fakt, dokonalé vánoce - díky moc

181

Odpovědět

Dnes mi vskutku děláte radost :D :D :D

181

Odpovědět

connan snad poprve u mě za 10 :D

1813

Odpovědět

Flashdance :D Kam se hrabe originál

191

Odpovědět

Ještě, že to ten pes nedokončil. Co by z toho nakonec vzešlo :-D

182

Odpovědět

Conan Dog'Brien? :D

182

Odpovědět

Moc jsem jí teda do obličeje neviděl..ale přišla mi velmi hezká ta cvičitelka :D

182

Odpovědět

Protože neukázali ty bradavice na čele :D

188

Odpovědět


Odpovědět

Super video :D jen tak dál :) tohle na vánoce fakt potěší :)

180

Odpovědět

Bez Conana O Briena by to nebyly vánoce :D

185