Ricky Gervais a TwitterCONAN

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 142
87 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:159
Počet zobrazení:12 000

Známý britský komik Ricky Gervais se v jednom ze starších rozhovorů u Conana rozpovídal o tom, čím se baví na Twitteru. Řeč přišla i na Adolfa Hitlera a Gwyneth Paltrow...

Přepis titulků

Bál ses, jak tě ostatní celebrity na Zlatých glóbech přijmou, a tak jsi ráno napsal tweet, abys všechny náležitě uklidnil, viď? - Cože? - Nahrál jsi fotku. "Neboj se, Hollywoode, moderovat bude tenhle klučina." Snažíš se je uklidnit roztomilou fotkou z dětství. - Já vím. - A jsi k sežrání. Jo, ale to je asi každý dítě, ne? I Hitler byl v tomhle věku určitě zlatíčko.

Všichni mu říkali: "Adolfku, ty jsi ale miláček." A pak se to zvrtlo. Skvělej popis Hitlerovy kariéry. "A pak se to zvrtlo." To by měl být podtitul jeho zfilmované biografie. Měli bysme ho natočit. Jeho matka by říkala: "Tady sedí Adolfek na nočníku." "Tady maluje. Tady ho nepřijali na uměleckou školu." "A tady si vystřeluje mozek z palice."

- Dost jsi toho přeskočil. - Jo, samozřejmě. Byl by to dost krátkej film. "Přijde mi, že tu něco chybí!" Jo, konspirace! Pojďme ignorovat fakta. Nedávno jsi nahrál tweet, ve kterém jsi pošťuchoval Andyho Richtera. - Můžem ho ukázat? - Jo. Šlo o tuhle fotku.

@ConanOBrien proč je @AndyRichter na téhle fotce tak nakrknutej? Já z toho... Takhle se na mě Andy tváří, když natáčíme. Andy, udělej ten pohled, co děláš při natáčení. - Hodně dobrý. - Parádní! Vidíš? Každý dítě je roztomilý. Jen bych na to rád poukázal. Dáme si pauzu.

Za chvíli bude Ricky Gervais zase zpátky.

Komentáře (5)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Jakékoli video s Rickym ideálně něco z nového stand up humanity.

50

Odpovědět

Ten Conan u mně nějak padá. Prej je to komik, ale nebýt v tomhle videu Ricky, tak se tomu asi moc lidí nezasměje..

161

Odpovědět

Kdybyste nevěděli co s časem, určitě bych snesl další video s Rickym, klidně archivní :D je bombastickej

411

Odpovědět

Druhé video, 1:15, you're worth 80 million (ne billion)

60

Odpovědět

Opraveno, díky.

20