Špatné pořadí písmen na drejdluCONAN

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 142
89 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:205
Počet zobrazení:10 017

Dlouho jsme tu neměli video z pravidelného segmentu s názvem Fanouškovské korekce, ve kterém se diváci snaží najít chyby v Conanově pořadu. Dnes se těšte na pozorného fanouška z Izrale, který se pokusí Conana nachytat na švestkách v otázce židovské káči zvané dreidel. Jak to dopadne? Asi tušíte...

Přepis titulků

FANOUŠKOVSKÉ KOREKCE Tak jo, jdeme na to. Toto je segment, ve kterém se diváci snaží najít chyby v našem pořadu. Proč? Protože je o to sami žádáme. Vyzýváme je, aby se pokusili nějakou tu chybu najít. Máme za sebou už miliony snaživců, ale žádného vítěze. - Protože nechybujeme. - Nikdy. Dnes tu máme jednoho fanouška z Izraele, který prý objevil chybu.

Jmenuje se Guy Kessler. Chyby jsme se údajně dopustili, když jsme z Andyho stolku udělali židovský drejdl. Ahoj, Conane a Andy, myslím, že jsem právě našel chybu. Dopustili jste se jí, když byl Andy v kostýmu drejdlu. Roztoč to, Andy! Jelikož jsem izraelský žid, moc dobře znám správné pořadí písmen na drejdlu. Hned názorně ukážu. Toto je správné pořadí: Nun, pak Gimel, pak He a nakonec Šin, což znamená: "Stal se tam velký zázrak."

Špatné pořadí... je to tvoje. Nun, Šin, Gimel, He, což znamená: "Stal se zázrak tam velký." To je pěkná blbost. Snaha se cení, ale... dostal jsem tě.

Kdo je důvěryhodnější? Nějakej Izraelec, nebo Conan O'Brien? Přesně! Ne, chápu. Myslíte si, že má pravdu. Tvrdí, že jsem popletl pořadí slov původního rčení. Je mi líto, Guyi, ale jsi vedle jak ta jedle. Ta hebrejská písmena byla ve správném pořadí. Původní hebrejské rčení se totiž skutečně překládá jako: "Stal se zázrak tam velký."

Zní to divně, ale je to tak. Nevěříte? Tak se podívejte na tento mimořádně vzácný, 1 500 let starý video záznam, který byl vykopán... Ticho! Hodně vzácný! Ten záznam byl vykopán ze dna Mrtvého jezera. Mistře, proč jsou písmena na drejdlu právě v tomto pořadí? Nun, Šin, Gimel, He ta písmena jsou.

"Stal se zázrak tam velký." Mistře, proč nemluví všichni židé stejně jako vy? Poznamenán krutým dětstvím já jsem. Obřízka neproběhla dle plánu, běda. Ale točte, děti, točte. - To bychom měli! - Hotovo a uděláno. Hotovo a uděláno. Výzva nadále pokračuje.

Pokud jste našli chybu, nahlaste ji na: teamcoco.com/hahaifoundanerror a my to rádi vyřešíme. Uvidíme, jestli uděláte z mistra hlupáka. Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz

Komentáře (17)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Líbilo video se mi toto.

121

Odpovědět

Ty dobrý Jedi nejspíš budeš.

12

Odpovědět

Nemá Conan nějaké nové video s K. Hartem?

50

Odpovědět

QUITE!!! :D

31

Odpovědět

* quiet

13

Odpovědět

+jjknenechal si mě to dopsat. Protože kdyby jo, tak bych napsal: QUITE NICE VIDEO!!!

40

Odpovědět

Hned jsem věděl, že to bude mít něco společného s ***spoiler***. :D

44

Odpovědět

"Židovská káča" je vážně nešťastný výraz, běžně se používá zažítý termín z jidiš - drejdl.

48

Odpovědět

Všude ve videu i popisku "drejdl" používám. Osobně jsem to zažité neměl, tak jsem do názvu videa chtěl dát výraz "káča", ale asi máš pravdu. Změněno. ;-)

92

Odpovědět

ja třeba slyším "drejdl" prvně :D

513

Odpovědět


Odpovědět

bejblejd pro židy :D

590

Odpovědět

+AlennJá slyším prvně "bejblejd"...:D Asi už jsem starej..:)

17

Odpovědět

+sverdys3, 2, 1 a ROZTOČTE TO. BEYBLADE!!! Až bože, na tom jsem vyrůstal. Na tom a ještě pokémonech, digimonech a Xeně :D

140

Odpovědět

+Feykrohej tipuju vek 28-34? trefil jsem se tak z hecu od oka? :)

10

Odpovědět

+Alenn:D za mě si vyhrál jeden internet dneska

20

Odpovědět

+AlennBejdlejdr :-D

10