Středoškoláci nemají nárok na studentské půjčkyCONAN

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 142
85 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:170
Počet zobrazení:10 446

Po delší době tu máme další povedené video z Conanova pravidelného segmentu s názvem Fanouškovské korekce. Conan se tentokrát pokusí vyvrátit nahlášenu chybu týkající se studentských půjček pro středoškoláky. A jak je jeho zvykem, nezapomene si udělat legraci z diváka, který chybu nahlásil...

Přepis titulků

FANOUŠKOVSKÉ KOREKCE Hned vám to vysvětlím. Toto je segment, ve kterém se diváci snaží najít v našem pořadu chyby. Proč? Protože to po nich chceme! Ať nás načapou a najdou nějakou chybičku. Doslova je o to prosíme. Máme za sebou už miliony snaživců... ale žádného vítěze.

Ani jednoho. Dneska tomu třeba bude konec. Divák s krycím jménem FilibusterLAcounty si totiž myslí... že našel chybu. Prý jsem se jí dopustil během segmentu o tipech, jak ušetřit na maturitní ples. Conane, našel jsem chybu. Středoškolákům začne co nevidět plesová sezóna. Ale naše ekonomika na tom bohužel teď není moc dobře. Studenti nemají moc peněz, musí si brát studentské půjčky...

Středoškolským studentům se studentské půjčky nenabízí. Mám tě! Nejdřív musím říct, že mě moc mrzí, že tě unesli. Víš aspoň typ a barvu auta, v jehož kufru se momentálně nacházíš? Musí to být nervydrásající zážitek, a navíc ti zřejmě pomalu dochází kyslík. Ale bohužel tě nepotěším. Musím ti totiž říct, že jsi vedle jak ta jedle. Pleteš se.

Studentské půjčky pro středoškoláky existují a televizní stanice CNN jim nedávno věnovala celou reportáž. Tady je. Dnes se podíváme na zoubek skandálu, který přivedl více než 400 středoškoláků na mizinu. Podrobnosti vám řekne Tamara Walsh. Stalo se to v roce 2003. Stovky důvěřivých teenagerů z této střední školy byly napáleny podvodníkem Dougem Wilsonem.

Na střední chce bejt každej hrozně cool. Tehdy hrozně frčely kšiltovky Von Dutch. Wilson tyto kšiltovky prodával za polovinu doporučené prodejní ceny. Zkrátka nabídka, která působila až neuvěřitelně výhodně. Protože byla. Pár dní poté, co jsem si kšiltovku koupila, jsem si všimla, že mám modrou hlavu. Několikrát jsem se důkladně sprchovala, ale nepustilo to.

Šlo o padělky, které barvily hlavy studentů namodro. Stalo se mi to pár dnů před maturákem. Hrozný trapas. Shodou okolností byla ve městě jediná klinika nabízející odbarvení hlavy. Patřila Dr. Donu Wilsonovi. Odbarvení stálo 30 tisíc dolarů a nehradila ho pojišťovna. Našel jsem jednu firmu, která by mi tu částku půjčila.

Její zástupce mi nabídl půjčku s vysokým úrokem. A jak se dotyčný jmenoval? Hádáte správně! Dan Wilson. Rodiče najali právníka, který se na podobné případy specializoval. Ale soudce nakonec případ smetl ze stolu. Tu půjčku splácím ještě dneska. Páni! Půjčky pro středoškoláky. To je vážně síla. Už za chvíli: Úchyláci, co bydlí potmě.

Co asi skrývají? Páni! Ty bláho! Tady to máš. - Tapper nikdy nelže. - Je skvělej. Jake Tapper je skvělej. Vždycky mluví pravdu. Sami jste to viděli, výzva pokračuje. Pokud si myslíte, že jste v našem pořadu našli chybu, nahlaste ji na: teamcoco.com/hahaifoundanerror a my to tady rádi vyřešíme.

Schválně jestli uděláte z mistra hlupáka. Po pauze přijde Norm Macdonald. Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz

Komentáře (20)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Takovýhle blbinky jsou podle mě mnohem lepší než třeba Onion TV :)

00

Odpovědět

čekala jsem něco ve smyslu, že středoškolákům půjčují jejich rodiče :D

72

Odpovědět

Já moc nechápu toho jeho přicmrndávače ze sedačky... To tam je jako vždycky?

629

Odpovědět

Vzhledem k tomu, že mu to patří, tak nevim proč by tam bejt neměl. :)

30

Odpovědět

Z tohodle videa vedl na YouTube odkaz sem:
https://youtu.be/lYUTJPEvfJM?t=127
Dat buuurn! :D

20

Odpovědět

30 tisíc dolarů za odbarvení hlavy? Tady je vidět to americké zdravotnictví oni tam snad nemaji pojištění ne? už sem v mnoha seriálech apod. viděl jak si musí platit výdaje za zdravotnictví, například seriál Breaking bed

132

Odpovědět

Zničená postel? :D

101

Odpovědět

+JackobsAno v překladu. Je to seriál docela populární doporučuji shlédnout. Je to o učiteli (kvůli tomuto seriálu jsem se stal učitelem) který vaří drogy aby mohl vyléčit svojí rakovinu.

34

Odpovědět

+MorceJeště řekni, že učíš angličtinu a nerozdejchám to...:-) Ten seriál je určitě breaking bAd, žádný postele tam neničej...:-) A že nepoznáš ironii je taky smutný..:-)

18

Odpovědět

+sverdaPopravdě snad ne ani češtinu.

23

Odpovědět

+JackobsTiež nejako neexceluješ v angličtine. Breaking je priebehový čas, aby bola tá posteľ už zlomená/zničená, muselo by to byť "broken."

80

Odpovědět

+Jerrek+Jerrek Není to ani průběhový čas, je to prostě a jednoduše přídavné jméno ;)

12

Odpovědět

Protože tady ti toho platí zdravotnictví jak prase :/

35

Odpovědět

+:(nějakej ten poplateček pár desetikorun mě nezabíje narozdíl od toho že v USA 30 tísíc dolarů za odbarvení hlavy tak jako chápu asi na to maji nějaký speciální věci a je taky v usa větší plat ale stejně

62

Odpovědět

+MorceTy kriple, co by ti asi v realným životě obarvilo hlavu tak, že bys s tím musel do nemocnice :D

17

Odpovědět

+Autoněco z čeho se dělaj žvejkačky třeba, to pak nejde dolu

30

Odpovědět

+:(Můžeš být ještě rád za zdravotnický systém, který tu je.. By mě zajímalo, co tak důležitého ti pojišťovna nehradí.

51

Odpovědět

+:(Tady asi někdo nikdy neviděl výplatní pásku aby věděl kdo to platí :D

60

Odpovědět

To snad ne, ne? :D

42

Odpovědět

Už jsi absolvoval kurz trollení pro důchodce a začátečníky, který jsem ti doporučil pod jiným videem, kde jsi předvedl podprůměrný výkon hodný desetiletého chlapce poprvé na internetu v prohlížeči Explorer? Vidím tam mírné zlepšení, rukopis průměrného školitele na školních počítačích, který radí důchodcům a podprůměrným trollům, jak napsat zavináč, leč stále máš závažné nedostatky.

Text máš v pořádku, ale musíš do něj zakomponovat jednu natolik absurdní blbost (ovšem vypadající "realisticky"), že nadsázku pochopí trochu inteligentnější člověk, ten blbý je nepochopí nikdy, takže o toho se starat nemusíš. Zkrátka si alespoň 20 % diskutérů musí říct: "Ne, to není úplný kretén, to je nadsázka!". Pokud není troll alespoň částí diskutérů prokouknut, pak jeho působení v diskuzi zcela postrádá smysl, pokud tedy nechce celou diskuzi nasrat, ale vlastní nadsázkou pobavit. O co ses ty zde pokusil.

A ještě jeden postřeh. Pokud máš reakci (například u Olivera) pod každým diskutérem a jeho názorem, nejsi kvalita, ale kvantita. A co dělá každý špičkový troll? Zcela pohrdá kvantitou!

Sleduji tě. Do konce roku z tebe toho průměrného trolla uděláme, ať se ti to líbí nebo ne!

293