Zneškodněný Jordan a nepřítomný hudební hostCONAN

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 142
76 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:174
Počet zobrazení:12 046

Dnes tu pro vás mámn po delší době opět nahédnutí do zákulisí Conanova pořadu. Těšit se můžete na dvě videa z natáčení, která se do výsledných epizod vůbec nedostala. V prvním videu uvidíte Jordana Schlanskyho, který bude mít pár připomínek k replice Hvězdy smrti, a ve druhém se dozvíte, jak se Conan popasuje s absencí hlavního hudebního hosta.

Přepis titulků

SUPER LASER Do kin míří film Star Wars: Síla se probouzí. - Všichni se na něj už těšíme. - Já ne. Ale pokračuj. U této příležitosti jsem náš umělý měsíc vyměnil za Hvězdu smrti. - Dívejte. - Fakt boží. Je to jen na týden. Visí tam asi dvě hodiny, ale náš producent Jordan Schlansky má nějaké připomínky.

Takže si je poslechneme. Jordane! - Bůůů, prudič. - Čau, Jordane. - Debil jde. - Čau, Jordane. - Kdo by s ním chtěl žít... Aspoň se dneska nebude celej den kopat do zadku. Jordane, ta Hvězda smrti nám dala pěkně zabrat, ale tobě se prý nepozdává, je to tak? Snaha se cení, ale nejde o nejvěrohodnější model. A co přesně se ti na ní nelíbí?

Už na první pohled má špatnou velikost. Udělali jste ji stejně velkou jako měsíc, který visel na stejném místě, což je nesmysl. Když vypálí ze své primární zbraně, tedy super laseru, extrémně těsná oběžná dráha zapřičiní, že k výstřelu vůbec nedojde, což by byla taktická chyba. - Zkrátka nesmysl. - Takže by měla být menší? Druhou nepřesností je chybějící střední prstenec v severní hemisféře konkávního talíře.

Třetí výtka se týká šíře... - Moc rychlý. - Proč utekl ještě před střihem? Nevadí. Jen tak tak ses zachránil. Jsi v bezpečí. To je holt Hvězda smrti. Jakmile stojíš tváří v tvář laseru... - Můžu něco doporučit? - Zabte ho dřív. - Že jo? - Rozhodně. - Zabte ho dřív. Já to říkal vždycky.

Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz

Komentáře (11)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Od doby, co bylo uveřejněno video Conana s úprchlíkama, tak si všímám, že průměrné hodnocení u Conanových videí šlo prudce dolů. :-D

154

Odpovědět

Stejně jako u Olivera.

94

Odpovědět

Je potřeba potrestat všechny vlastizrádce jednou hvězdičkou! :)

43

Odpovědět

La historia se centra en Shinichi Kudo, un famoso joven detective que es encogido a un niño después de ser envenenado por unos hombres vestidos de n***o !!! VÍVA LA MECHIKO ! VIVA LA PRESIDENTE TRUMPO ! LOS ADMINOS = BANDITOS PUTA !

411

Odpovědět

Pokud je tohle zákulisí (a ač i tak připravené), tak máme asi odpověď na odvěkou otázku - je Jordan skutečně takový roboticky sociopat?

No není až tak moc, protože se tady směje (?!?WAAT?!?) ale i tak je ten typ weirdo, co mám rád. Jako já. :D

251

Odpovědět

Je zvláštní, kolik lidí si myslí, že se lidé s Aspergerem nedokáží smát. :)

00

Odpovědět

Ono se to směje!

360

Odpovědět

كونان جيدة

73

Odpovědět

ليس هذه المرة، وليس حقا

63

Odpovědět

Musulmán es una palabra árabe que significa «el que se somete (a Dios)». Musulmán es la persona cuyo credo religioso es el islam. La palabra árabe muslim, femenino muslima, significa «el sometido o entregado a la voluntad de Dios». Así, todo aquel que ha aceptado la sumisión a Dios, puede ser llamado musulmán sin temor a equivocarse. Por eso profetas anteriores a Muhammad, como Abraham, Moisés y Jesús así como la Virgen María y otros, son considerados musulmanes por haber aceptado la sumisión a la Voluntad Divina.

53

Odpovědět

+Chuan del ToroSuper vybouchnul mi komp díky moc...

150