Číslo čtyři se představuje

Thumbnail play icon
67 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:240
Počet zobrazení:4 006
Akční sci-fi Jsem číslo čtyři je nejnovějším počinem režíséra D. J. Carusa (Disturbia a Oko dravce) a v českých kinech startuje již dnes - 7. dubna. V hlavních rolích se představí Alex Pettyfer, Timothy Olyphant a Dianna Agron. Jak film z ukázek zatím působí na vás? Půjde o další napodobeninu a útok na teenagery ve stylu Stmívání, nebo by film mohl překvapit?

Přepis titulků

Jdeme na to! Akce! JSEM ČÍSLO ČTYŘI Na Zemi bylo sesláno devět dětí a ty se mezi námi skrývaly. Na začátku filmu vidíme úmrtí třetího z nich. Jsou tady. A půjdou po tobě. - Jdou popořadě. - Kolikátý jsem já? Sedmý? - Na téhle planetě jsem, abych tě ochránil.

- Pátý? Jsem číslo čtyři. Jsem na řadě. Henry a John zakotví v Paradise v Ohiu. Akce! I když tuší, že je odlišný, chce se začlenit. Sarah je samotářka, ale v Johnovi vidí příležitost začít od nuly. Hned od začátku to mezi nimi jiskří a postupně se to vyvíjí.

Už jsem navštívil hodně míst, ale tady se mi líbí nejvíc. Každému z devíti byla přídělena jistá schopnost, ale jaká to je, musí zjistit postupem času. Své schopnosti objevuje skrze city, které prožívá se Sarah. Sarah! Je tam romantická linka a je tam i akce. Nedovolím, aby ti někdo ublížil.

Jsem ráda, že jsem toho součástí. JSEM ČÍSLO ČTYŘI

Komentáře (47)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Už to vým. Byla to knižní serie série "Lorien Legacies series" od Jamese Freye a Jobieho Hughese. A filmová studia Touchstone a Dreamworks zakoupila práva k celé knižní sérii. Prý se to drželo sedm týdnů v žebříčku The New York Times jako bestseller v kategorii dětský román.

180

Odpovědět

Četl jsem že je to podle nějaké knižní serie ale nezjistil jsem kdo je autor oné serie.

180

Odpovědět

Dianna Agron je dobrá herečka, takže jestli se na to podívám, tak jen kvůli jejímu výkonu. Moc mi to připomíná Twilight smotanej dohromady s dalšíma "akčňákama", kde mají vybraní jedinci určité schopnosti. Nevim nevim, moc originální, dechberoucí a zařážející mi to nepříjde. Radši něco jinýho....

180

Odpovědět

filmi magove to mi tento film prectavuje a to se mi libi a hlavne navazujici pokracovani - to by bylo vyborne

181

Odpovědět

Nemuzu si pomoct ale lehce mi to pripomina serial Rosewell
http://www.csfd.cz/film/70130-roswell/

190

Odpovědět

Nějak mě to moc nezaujalo. Asi proto že to je stará klasika Honba za timhle a támhletím, velká bitka a nakonec happy end a všichni sou štastní až do smrti nebo do druhého dílu kde já doufám už je všechny někdo ZABIJE!! a už to nebude mít pokračování!!! jo a siuhlasím s Anonymem :)

190

Odpovědět

To Keoki:

Mě to zase připomělo knihy od Anthony Horowitz "Síla pětice". Způsob vyprávění příběhu, schopnosti, otevřený závěr. Samozřejmě pouzé můj názor a může to být jen náhoda, přeci jen originalitou to neprýští.

Jinak film to není špatný, přirovnání k Stmívání mi přijde scestné.

180

Odpovědět

Pistacie: Nechcu jako vyloženě říct, že je to celé jeden Naruto. To ne. Určitě je tam stoprocentně plno jiných prvků... A nevím, třeba to může být dobrý film, i když podle komentů to tak moc nevypadá... Jenom mě prostě u té prvotní myšlenky hned napadl Naruto...

180

Odpovědět

at delam co delam titulky tam porad nejsou

180

Odpovědět

Scifi mám rád ale toto vypadá na trapárnu pro děti

180

Odpovědět

Už jen to že jsou zde v hlavních rolích blondáci mě odrazuje od dobrého snímku...Když vidím jak tam na mě hází jendu romantickou scénu za druhou do "akčního" filmu tak to taky není nejlepší ale pořád se to dá přežít...tedy dokud člověk neuvidí scénu kdyta krásná blondýnka padá a on jí na poslední chvíli zachrání....nevím ale taky vám to připomíná twilight tak jako mě, bože můj at se naučí točit dobré filmy z tědlech rádoby akčních filmů se mi začíná dělat šoufl...

190

Odpovědět

ne příliš originální a nemá to konec, navíc nemají dopředu další zajištěný, a podle toho jak se to bude líbit bych řek že o dalším uvažovat nebudou, ale jinak docela v klidu

180

Odpovědět

to: marsboro
Nevim jestli je tam muzika stejna, ale urcite je podobny ty z traileru na avatar :-)

180

Odpovědět

ah:/ zase další film s vyjimečnými schopnostmi.. už mi je z toho na blití:)

180

Odpovědět

*démony

180

Další