Klubový experiment Heinekenu

Thumbnail play icon
78 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:444
Počet zobrazení:6 783

Pivo Heineken pokračuje ve své řadě zajímavých reklam, tentokrát se rozhodlo vyzkoušet, jak může hudba v klubu ovlivnit prodej alkoholu.

Přepis titulků

DJ dokáže ovlivnit chování lidí. Ovlivní to, jestli se budeš bavit nebo ne. Pokud jsi nudný DJ, tak lidé potřebují jiné věci, aby se bavili. DVĚ NOCI STEJNÝ KLUB STEJNÝ POČET LIDÍ STEJNÝ POZOROVACÍ ČAS JEN JEDEN ROZDÍL DJ PRVNÍ NOC PŮLNOC 2 RÁNO VYDÁNO DRINKŮ 1078 DRUHÁ NOC PŮLNOC 2 RÁNO 1.

NOC VS 2. NOC Myslím si, že experiment vyšel. Když je dobrá hudba, tak jdou lidi tancovat. A čím více tancují, tím méně pijí. VÍCE TANCUJTE, MÉNĚ PIJTE. Překlad: Mithril www.videacesky.cz

Komentáře (41)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Takže to znamená, že až budu vlastnit klub, tak si rozhodně nemám pořádat akci na které by byl Armin fon Buran , protože bych akorát prodělal ? Díky Heinekene !

00

Odpovědět

Možná první noc prostě přišlo víc alkoholiků a druhou noc frčeli lidi na LSD.
To bude něco jako videa s trikama na skejtu, prostě to zkusili 20x a pak se najednou podařilo, že toho lidi vychlastali míň když tam byl burák :D

76

Odpovědět

tohle by neměli vidět vlastníci/správci klubů, protože nevydělávají tím, co tam hrajou, ale kolik toho ti lidi utratí (a ten chlast prostě vévodí...)

110

Odpovědět

Sice na jednu stranu souhlasím, ale na druhou stranu vlastníci klubů riskují, že přestanou chodit lidi. Takže otázka, co je lepší?

30

Odpovědět

Přestože tohle není můj šálek hudby, rozdíl jsem poznal okamžitě. To, že nesnášíte klubovou hudbu, neznamená, že to hudba není nebo že v tom není rozdíl. K zamyšlení: Pamatuji si na experiment, kdy světově známý houslista hrál na ulici jako obyčejný pouliční umělec. Skoro nikdo se u něj nezastavil. Ještě ten večer měl vyprodaný koncert v koncertním sále (Disneyho sál, Opera v Sydney?). Že by v klasické hudbě taky nebyly rozdíly?

141

Odpovědět

Tady doplním to,že ten houslista,kterého myslíš byl Joshua Bell.

60

Odpovědět

Protože hudba je tvořena především hlavou. Kytary, bicí nebo programy pro tvorbu el. hudby jsou jen nástroje k převedení myšlenky ve skutečnost.

40

Odpovědět

jít na diskotéku a pít tam PIVO, ses p****l ne, 40 procent minimum

1258

Odpovědět

Každej není zabiják

180

Odpovědět

Heineken a pivo? Ses p****l, ne? Asi jako bujón a vývar...

160

Odpovědět

Ještě než se tu objeví víc komentářů na téma "elektronická hudba není hudba", chtěl bych vám říct: Ano, nelíbí se vám elektro, ano, posloucháte něco jiného, ano, jste lepší, ano, jste nadlidé, už jste to řekli každému, všichni to o vás vědí, netřeba opakovat! ;)

10925

Odpovědět

tak už aspon vim, že za to nemůžu já, když utratim na diskárně většinu svejch peněz :D

494

Odpovědět

Nějak jsem nikdy nepochopil co lidi táhne na místo kde není slyšet vlastního slova a je tam narváno že projít z jedné strany na druhou je tak na 15minut....

9135

Odpovědět

Ještě že tě nikdo nenutí na diskotéky chodit, žejo :)
Ty nechápeš, že tyhle lidi baví se "vyřádit" a oni zas nechápu, že tebe baví sedět doma na p****i a ostentativně komentovat co tě nezajímá. Ještě že svět neni jednobarevnej

3912

Odpovědět

+eXeNechapu proc clovek co nechodi na diskoteky je pode tebe asocialni debil. Raci zajdu do hospy/baru s kamosama (a opravdu ne vsechny hospody jsou zasifleny pajzl ,kam chodej stary dedci), nez jako kreten bejt v mistostni, kde je vetsina lidi debilnich, kde skacou jak opice na ty nejvetsi sracky ,smrdej potem a chlast je tam 3x drazsi nez v hospode. A pokud si tam chodite "nabalit" nejaky kundys. Tak jsem presvedcenej, ze v 99 ze 100 pripadu, se akorat rano probudite doma s prazdnou penezenkou a bolehlavem.

2232

Odpovědět

+eXeHyperbola ti zjevně nic neřiká. A navíc sem nikde nemluvil o debilech, to si asi až ty :)
Já dokonce překvapivě nechodim nejen na piškotéky, ale ani do těch hospod, když už chceš řešit mě. Takže jak je to s balenim "kundys" bohužel nevim

112

Odpovědět

Extáze ;-)

30

Odpovědět

Koukám, že je to tu zas samej hudební znalec :D Jinak nechápu, proč dělá Heineken reklamu na to, aby lidi míň chlastali.

881

Odpovědět

Ink na toto téma předložil zajimavou hypotézu o něco níže.

20

Odpovědět

+PepekTak natáhnou na Armina víc lidí... ale ti lidi stejně nebudou chlastat jejich pivo, protože sami říkají, aby ho nepili. Nechcou náhodou přestat vařit pivo a dělat jenom do hudby? :D

20

Odpovědět

I na našich reklamách na alkohol je "pijte zodpovědně", proto

31

Odpovědět

jestlize zasponzorujes velkej koncert na kterej ti prijde 10k lidi a kazdej vypije 2 piva, a nebo malej koncert kam prijde 2k lidi kde kazdej vypije 5 piv.... Jinak samozrejme kdyby jsi mel bar u ktereho je omezeny maximalni pocet lidi a mel tam kazdy den plno, bylo by pro tebe lepsi hrat spatnou hudbu.

11

Odpovědět

jedinej rozdíl je v tom že první večer tam byl zajezd z ČR

1043

Odpovědět

Hudba je oba dva dny stejná. Podle mě první den točili Plzeň.

1417

Odpovědět

Čo aj iné sa dá v clube robiť?, buď tancuješ alebo keď sa nebavíš, chľastáš, viac tam toho neni, úplne logická pointa videa.

252

Odpovědět

Hrozná muzika a hrozné pivo, co víc chtít?!

4829

Odpovědět

Smrt ? :D

132

Odpovědět

Kde jsou ty časy, kdy tenhle člověk byl ještě normální a ne jeden z nejvíce komerčních DJ/producentů současnosti. Já teda nevím, jestli to překladatel tohoto videa dobře pochopil, ale jde v zásadě o "teaser" na Arminův nový track s názvem Save My Night, který hraje v momentě, kdy zvedne ruce (1:46) a na Heineken jako takový, který sponzoruje taneční párty po celém světe, například v Praze až do letošního ročníku sponzoroval jednu z největších a nejprestižnějších in-door pary v Evropě Transmission. Pivo prodává také myslím v Sassazu. Podle tohohle tipuji, že bude Heineken vydělávat přes Armina a Armin přes Heineken, přeci jen bude mít tento člověk v tomto roce plný pytel akcí, jeho Only tour a New Horizonts.
No, já teda radši na ty méně známé, nekomerční autory. Toho člověka jsem měl rád, ale co předvádí ted... od jeho alba Intense to šlo z kopce.. a ano, znáte, This is What is Feels Like v remixu od W and W hráli v rádiu snad pořád...

207

Odpovědět

Asi mam něco s ušima, ale řek bych, že to co hrálo v těch 1:46, znělo úplně stejně jako ten zbytek...

4523

Odpovědět

Čekal jsem, že se tu ozve, co se na diskotékách hraje za srajdy, ale že to bude takhle rychlé... :-D
Jinak, posledně jsem na diskotéce vydržel 3 minuty a šel do háje, nemohl jsem to tam vydržet. To jen tak pro objektivitu mého komentáře.

642

Další