Pohovor u Heinekena

Thumbnail play icon
95 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:1 020
Počet zobrazení:15 183

Znáte to. Ty samé otázky, ty samé připravené odpovědi. Většina pracovních pohovorů jede ve stejných kolejích. Kdo by neznal tu nejstupidnější otázku: "Jaká je vaše nejslabší stránka." (Zažito na vlastní kůži, jen mi bylo trapný říct jednu z oněch provařených možností - jsem puntičkář. Po druhé jsem řekl rovnou, že žádnou nemám, ale práci jsem nedostal, tak nevím :) ). U Heinekenu na to šli jinak a ještě z toho vykřesali pěkný virál.

Přepis titulků

- Jaký jste jako manažer? - Zapálený. - Zapálený. - Zapálený. - Vaše největší slabina? - Tvrdohlavost. - Tvrdohlavost. Dejte mi jediný důvod, proč bych vás měl přijmout? - Sport je moje vášeň. - Vášnivě miluju fotbal. Mám ráda fotbal. VŠECHNY POHOVORY JSOU STEJNÉ STANDARDNÍ OTÁZKY, PŘIPRAVENÉ ODPOVĚDI - Když hledáte práci...

- Musíte na pohovor. Když dobře vypadáte, tak se tak i cítíte. JAK NAJÍT TOHO PRAVÉHO NA STÁŽ MEZI 1734 UCHAZEČI? HEINEKEN uvádí KANDIDÁT PRVNÍ POHOVOR, NA KTERÝ SE NEMŮŽETE PŘIPRAVIT TEST 1 ZAHÁJENÍ - Zdravím. - Zdravím. - Vincent Manela. Dobrá, Vinci.

Líbilo se vám, jak jsme šli spolu za ruku? - Cítil jsem se příjemně, ano. - Zajímavé. - Ozveme se vám. - Díky za váš čas. - Dobře. - Díky. - Nashledanou. - Mějte se. TEST 2 PRVNÍ POMOC - Pane, jste si jistý... - Jsem v pořádku. Za chvilku dostanu vodu.

Dobře, když říkáte ne. Neomdlívejte. Pokud jde o peníze, kolik byste si představovala? - Tohle se mi naposled stalo při disku. - Na diskotéce? TEST 3 ODCHOD Vášnivý a zapálený, nebo chladný a vypočítavý? - Řekl bych chladný a vypočítavý. - Špatně. Vášnivý a zapálený.

Nakazím lidi svým nadšením. - Taky jsem se teď nakazil? - Ne. Musíme pryč. Simone? Pane Rossi. Honem, musíme jít. Chybí nám člověk. Můžete nám pomoct, prosím? Tady nám chybí člověk, pane. - Dobrá! - Honem! Skákej! ZAMĚSTNANCI MARKETINGU HEINEKENU ZVOLILI TŘI NEJLEPŠÍ POHOVORY KANDIDÁT S NEJVÍCE HLASY BYL PŘIVEDEN NA POSLEDNÍ TEST GUYI LUCHTINGU ZÍSKAL JSI TU PRÁCI GUY TEĎ PRACUJE PRO HEINEKEN A SVÉ NADŠENÍ STÁLE PŘENÁŠÍ NA OSTATNÍ LIDI překlad: Ajvngou www.videacesky.cz

Komentáře (33)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Jako bývalý zaměstnanec Heineken Česká rep. Vám můžu dosvědčit , že tyto krásné reklamy opravdu nemají nic společného s tím jak firma funguje, tedy alespoň ne u nás v česku. Jen pro představu na pozici jsem byl vybrán z několik set uchazečů a asi po 10h tristního assesment centra (to mě mělo varovat jak moc jim záleží na tom jak se jejich lidé cítí) pak přišla tvrdá realita. Další varovná kontrolka , kterou jsem nechtěl vidět je obrovská fluktuace zaměstnanců. Nevěřte korporacím mají peníze protože nás obyčejné lidi podvádějí a my jim ty jejich nablýskané , líbivé lži žereme...

454

Odpovědět

hezké :d

190

Odpovědět

Ale lidi, nezerte to tak. Je to jen reklama, vic v tom neni treba hledat. Nekdo vam natoci promyslenou reklamu a tady to lidi hned berou, jako realny pohovor...ooo, jak lehko lze s lidma manipulovat :)

Ale ano, reklama prijemnejsi, nez na praci prasek, to jo :)

293

Odpovědět

Tak krásné reklamy (třeba tahle: http://www.youtube.com/watch?v=yIutgtzwhAc a na ni navazující http://www.youtube.com/watch?v=gjAZ5esOBZw) a tak hnusné pivo... Ach jo.

1910

Odpovědět

Myslím že klasický pohovor se mnou není tak jednotvárný, možná proto mám zatím stoprocentní úspěšnost přijetí( dva pohovory dvě práce). Kdyby tu byl někdo hledající managera tak mě kontaktujte, takovou práci jsem ještě nedělal a věřím že na to mám.

1984

Odpovědět

to myslis vazne toto?

261

Odpovědět

+ephoennixAno myslím, pomalu nabírám dojem, že mohu dělat jakoukoliv práci a vždy ji vypiluji k dokonalosti. Za čtyři roky jsem krom své práce zkoušel kde co. Mám kamarádku která s postu učitelky na základní škole chodila na pohovory do managmentu, byla asi na padesáti a vždy ji odmítli, jako hlavní přednost uváděla zkušenosti z MLM. Pak ji jednou přijali když jim řekla že bude dělat tři měsíce zadarmo, ale že na to má a dokáže to. Teď bere peníze o kterých se většině lidí nesnilo a byla navrhnuta na managera roku.

1848

Odpovědět

Asi Vám moc nedochází, že člověk přesvědčený o své dokonalosti nemá s funkcí manažera moc společného. Teď nemyslím ty manažery ze základní školy, co dostali kancelář v přízemí pojišťovny, pár klientů z řad babiček a myslí si, že něco dokázali, ale opravdového vůdce určité skupiny lidí, která jde nejen za ziskem, ale i za kvalitou. Tím, co jste napsal, jste demotivoval víc lidí, než kdy asi budete schopný motivovat, takže tento pohovor by moc nevyšel. Pohovor o komentáře na videačesky jste hrubě nezvládl, další prosím.

322

Odpovědět

Tak takto má vyzerať pohovor...

196

Odpovědět

Kryptonit pro uchazeče o práci je jejich facebook.

233

Odpovědět

Co když uchazeč není debil a umí si nastavit soukromí? :D

280

Odpovědět

Podruhý co mě při spotu od Heinekenu naskočila husí kůže. Jejich reklamy jsou nejlepší !
Nejsem žádný pivař, vypiji tak 2 piva za měsíc, ale když už, tak jedině Heineken.

1953

Odpovědět

... ale když už, tak jedině Heineken.

Tak to opravdu žádný pivař nejsi :D

3320

Odpovědět

Já teda nic horšího než Heineken nepil. Jsem si dal jednou na akci a ten kelímek jsem věnoval právě procházejícímu člověku. Třeba tomu pivu křivdím, ale nemám důvod zkoušet jiná piva, když mám oblíbené z Poličky; malý pivovar, který nedělá na kvantitu ale na kvalitu, žádné chemie, poctivě vařené, nepasterované a levnější, než ty blafy v supermarketech nebo ve většině hospod.

2127

Odpovědět

+InkMě z piv chutná právě jen Heineken či Karlsberg, z českých možná tak Pilsner. A jak říkám pouze vyjímečně.

2219

Odpovědět

+InkJenže ono je rozdíl dát si Heineken lahvovej nebo točenej v Čechách, a nebo v Holandsku. K nám jde Heineken z Polska, maximálně tak třetinky jsou z Holandska. Ale až si dáš točenej například přímo v Amsterdamu, tak ti garantuju, že změníš názor.

192

Odpovědět

+InkStekelen:
Jo to já nevím odkud to bylo. Jen se to pivu moc nepodobalo xD A stalo se mi to dvakrát když nad tím teď přemýšlím, na dvou jiných akcích asi rok po sobě..

182

Odpovědět

+InkStekelen: Čepovaný pivo jsem snad nikdy neměl ´:D. V barech kde chodím dostanu vždy jen třetinku. Tam půllitrový lahváče nemaj.

185

Odpovědět

+Inkrooney: Ale rozumíme si, ne;) ..právě, že někdy ty třetinky jsou z Holandska a někdy taky ne, záleží na tom podniku no...ale jak říkám, je paráda dát si Heineken v Amsterdamu, ať už třeba přímo v pivovaru, nebo někde v baru, to je něco uplně jinýho pak:)

182

Odpovědět

+InkStekelen: JO jo určitě ´:). Však ono upřímně já bych ten rozdíl snad ani nepoznal. Co se týče podniku, tak jmenovat nebudu, ale třetinka právě onoho Heinekenu výjde na 95,-

182

Odpovědět

+Inktak já třeba ráda Chodovar :) ale je pravda, že u něj je to taky hodně o vkusu, protože na 100% prostě nezachutrná všem

190

Odpovědět

marketing pekny (vlastne ako vzdy) ale osobna skusenost na pohovore v Heineken Slovensko par rokov dozadu bola menej zabavna :D

221

Odpovědět

*t-mobile

1817

Odpovědět

By mě zajímalo kam Heineken na tyhle nápady chodí. A stejně si myslim že heineken a T-mobil mají nejlepší reklamy na světě.

1815

Odpovědět

Paráda ! Myslím, že Guy má svoju vysnívanú prácu. Veď kto by už nechcel pracovať v Heineken a s takýmito ľuďmi ? ^_^

1813

Odpovědět

Já bych teda v Heinekenu dělat nechtěl... Chemie není můj oblíbený obor a navíc, jsem viděl, jakej režim panuje v Krušovicích (vlastněno Heinekenem). A to, že zlikvidovali plno regionálních pivovarů, jen aby získali značku a podíl na trhu - no škoda mluvit.

232

Odpovědět

Kdyby byl takovy zamestnavatel kazdy...:)

199

Odpovědět

Tak nemá půlka lidí co jíst, protože jsou i méně extrovertní povahy, které nemají potřebu vystavovat se kvůli práci na stadionu a šaškovat. Ale pro ty ostatní je to samozřejmě příjemná změna a málokdo má tak nápaditý marketing jako oni.

191

Odpovědět

+JJe fakt, že na vedoucích pozicích nejsou tak lidé co něco umí jako spíše ti co umí vykecat lidem díru do hlavy

200

Odpovědět

Tak tohle je pecka! :) Mám rád když se věci dělají jinak a za tohle pochvala.
Jinak 3:07 asi nejlepší brigáda na světě :D (alespoň pro mě)

183

Odpovědět

Ještě se naučte vařit pivo a bude to super

2224

Odpovědět

co stracaju na kvalite piva, dohanaju marketingom :)

205

Odpovědět

+bobasotest

00