Nejtěžší práce na světě

Thumbnail play icon
74 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:1 524
Počet zobrazení:80 122

Co je ta nejtěžší práce na světě? Odpověď v tomto videu vás asi dost překvapí...

 

Přepis titulků

VYTVOŘILI JSME FALEŠNOU PRACOVNÍ POZICI - Malý moment. - Jistě. Zdravím. Dvě minuty. Díky. Zdravím vás. Omlouvám se. A INZEROVALI JI NA INTERNETU A V NOVINÁCH. PAK JSME USPOŘÁDALI POHOVORY. - Zdravím, těší mě.

- Nápodobně. - Už jste dělala takový pohovor? - Ne. Pro začátek vám řeknu něco o této pozici. Není to obyčejná práce. Je to asi ta vůbec nejdůležitější práce. Pozice má v současnosti označení "vedoucí provozu". Ale ve skutečnosti jde o mnohem víc. Náplň práce je značně obsáhlá. Prvním požadavkem je mobilita. Tato práce vyžaduje, abyste většinu času, nebo spíše pořád stál.

Neustále na nohou, neustále se ohýbat. Neustálé nasazení, vysoká výdrž. - Dobře. - To je dost. A na jak... na kolik hodin? 135 až neomezený počet hodin týdně. V podstatě 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Určitě je možnost se tu a tam na chvíli posadit, že ano? - Myslíte pauzu? - Ano. - Ne, pauzy nejsou přípustné. - Je to vůbec legální?

- Ale ano, jistě. Dobře, takže žádné obědy... Oběd si dát můžete, ale až po společníkovi. To mi připadá trochu přehnané. Ne, to je šílené. Tato pozice vyžaduje výborné vyjednávací schopnosti a jednání s lidmi. Hledáme někoho s diplomem z medicíny, ekonomiky a kulinářství. Musíte zastávat nejrůznější role a neustále se věnovat společníkovi. Někdy s ním musíte zůstat vzhůru celou noc.

Musíte umět pracovat v chaosu. Vlastního života se musíte vzdát. Žádná dovolená. O Díkůvzdání, Vánocích a svátcích bude vytížení ještě vyšší. Musíte být k dispozici... ...a dobře naladěná. To je téměř kruté. Zní to jako hodně zvrácený vtip. Má člověk vůbec čas spát? To rozhodně ne. - To je vyčerpávající. - Přesně tak. - 365 dní v roce?

- Ano. - To ne. To je nehumánní. To je úplně šílené. Spojení, která navážete, a dobrý pocit z pomoci společníkovi jsou k nezaplacení. Pojďme se bavit o platu. Výdělek je nulový. Co prosím? Ne. - Zadarmo to nemůže nikdo dělat. - Ale ano. - To ne! Co kdybych vám řekl, že tuto práci už někdo dělá? - Jsou to miliardy lidí.

- Kdo? Mámy. - No jo. - Jo! Mámy. - To je úžasné. - Že ano. VEDOUCÍ PROVOZU ALIAS "MÁMY" - Splňují všechny požadavky. - No páni. Panebože. Mámy jsou nejlepší!

Ano. Nikdo jim neplatí, jsou nám nonstop k dispozici... - Myslím na svoji mámu. - Na co konkrétně? Na všechny ty noci a tak. Děkuju ti za všechno. Vím, že to vypadá, že si toho nevážím, ale není to tak. Chci ti poděkovat, za všechno, co jsi pro mě udělala. Mám tě moc ráda. Bylas tu pro mě v dobrém i ve zlém. Moje máma je skvělá. Je prostě skvělá. LETOS BYSTE KE DNI MATEK MOHLI MÁMĚ VYROBIT PŘÁNÍ.

Překlad: Veru www.videacesky.cz

Komentáře (50)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Nejdřív jsem doufal, že to bude o zodpovědnosti sama za sebe... a ono je to za někoho jiného :) Líbilo by se mi podobné video, kdy by tou "pracovní pozicí" bylo být svým vědomím.

00

Odpovědět


Odpovědět

hodnocení videa je příliš nízké :)

202

Odpovědět

Takže oni v podstatě říkají, že je blbost dělat si dítě :D

812

Odpovědět

pokud podporuješ růst celosvětové populace tak to blbost není ale já aspon přemýšlím a vím že je nás tu hodně a nemyslím pouze na sebe takže z*******o spratka v životě nechci

00

Odpovědět

Pravda je, že ten kdo dal mateřské název dovolená, tak ji sám určitě neprožil. Ale jinak - zaplaceno dostáváme!! - dětským úsměvem, smíchem, úspěchem při prvních krůčcích, a později třeba diplomem na soutěži... Za tohle to stojí zato.

22210

Odpovědět

jak že mámy nikdo neplatí - a co chlapy co musí dělat stojku když přijdou domů nebo i ti dělají stojky na úřadech??? (výživné...)

90222

Odpovědět

No dobře, ale kolik těch peněz utratí mamky pro sebe? Za peníze, co chlap vydělá nakoupí jídlo, hračky, oblečky pro dítě (které samozřejmě pořád a pořád roste, takže oblečení a bot se nakoupí požehnaně).

3720

Odpovědět

Miroslave je opravdu vidět, že jste bezdětný muž. To co píšete je naprostý nesmysl. Pracovala jsem ve velmi náročném provozu, měla zodpovědnost, ale nikdy se to nedá srovnat s tím co dělám jako matka.
Ta odpovědnost a strach o moje děti se nedá srovnat s ničím co jsem kdy zažila. Možná až jednou budete mít vlastní děti tak pochopíte...

4213

Odpovědět

Strach je cesta k temné straně síly :D

263

Odpovědět

jezkovy voci to je kravina...jako bezdetny muz to tezko posoudim, ale kazda zena s alespon standardne narocnou praci potvrdi, ze materska dovolena je proti praci skutecne spis dovolena ... to jsem si nevymyslel, ale slysel od tech zen ...

2370

Odpovědět

Hm ja bych jim rekl.. no ale moj mama byla masova vrazdekyne a nikdy tu pro me nebyla.. ten by cumel :DD

613

Odpovědět

Udělala jsem jedinou chybu - přečetla jsem si komentáře (normálně to vzdávám, akorát mě lidi naserou). Video je fajn, i když je to taková ta klasika, ale je to cute. Komu se nelíbí, ať se nedívá nebo ať zahlasuje po svém, ale číst kecy, jak tady ten server navštěvovala jen (j)elita a jak jsou teď tendenční a chodí sem i průměrní lidé (FUJ!) :-D nebo se divím, že nejedete do Afriky pomáhat kopat diamanty, místo abyste na netu vedli pseudointelektuální komentáře, jak je to o ničem (které video o něčem je, když se to tak vezme). Nebo si pořiďte více než dvě děti - a jste-li muži, pošlete manželku na měsíc na dovolenou a zkuste si to místo ní. :-D http://www.videacesky.cz/ostatni-zabavna-videa/internetove-komentare ;-)

2511

Odpovědět

Proto nejsem máma. A ani nebudu! Díky za video, dám si na to pozor.

1124

Odpovědět

Co kdyby si tohle řekla před lety tvoje máma???

103

Odpovědět

škoda, že jsem objevil pointu tím, že jsem si přečetl název videa a tagy...

66

Odpovědět

Tak se na to video nejdřív podívej a až potom jdi do komentů... Tím si vyložené říkáš o spoiler...

153

Odpovědět

škoda že na youtube není film (mlátičky) Nelsona o jeho matce ;)

25

Odpovědět

Lidi toto video je parodie na cikanske matky.

2417

Odpovědět

Tak nějak sem se zasmál, ale z morálně etického hlediska bych měl dát palec dolů... ale čert to vem.

136

Odpovědět

hm škoda že tu není parodie na rasově stereotypního hlupáka, to by bylo něco pro tebe...

1216

Odpovědět

pusťte tohle video nějakýu horníkovi v diamantovým dole někde v Africe a vezme vás krumpáčem po hlavě :D
nesnášim tyhlety idiotský first world agitky...

794

Odpovědět

"Pane, postrašte mi synka", říká matka na Kuřím rynku horníkovi.
"Bu, bu, bu, ty zkurvysynu", vybafne horník.
"Co pak jsem nějaká k***a", opáčí se matka.
"A co pak jsem nějaké strašídlo", opáčí se horník.
:D

130
Další