Pracovní pohovor

Thumbnail play icon
94 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:3 301
Počet zobrazení:26 532

Díky této povedené reklamě na Pepsi Max zjistíte, jak uspět na libovolném pracovním pohovoru.

Přepis titulků

Překlad: BugHer0www.videacesky.cz Pan Goodman. Proč jste vhodným kandidátem na tuto pozici? - Nemlaťte mě! Prosím!- Já vás nemlátím. - Prosím, nedělejte to!- Já vám nic nedělám. Nechte mě na pokoji! Nevyhazujte mě! Další.

Tak co? Dostals to? Jo! NAMAXUJ TO!

Komentáře (55)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

To stojí za to někdy zkusit :DDD

110

Odpovědět

nevidím přehrávač

194

Odpovědět

Úžasný video :D Takový reklamy bejt u nás, mám je oblíbenější jak filmy :D

330

Odpovědět

vsechno co jsi vyjmenoval by se stalo i v realu :D

200

Odpovědět

Velkej tom - Díky že jsi nám ukázal chyby, ale pořád je to reklama...10/10

210

Odpovědět

plus ještě bych málem zapoměl dodat to, co tu bylo hodněkrát řečené a taky to může této reklamě trochu kazit renomé : pravděpodobně je to totiž jen převzato z určité části filmu Klub rváčů...co bylo dřív, to nevím, ale asi přece jen film a pak už zbývá jen třetí varianta, dle mě málo pravděpodobná - totiž že oba nápady vznikly nezávisle na sobě...ať už to je ale jak chce, klobouk dolů, myslím, že na pobavení už by to šlo udělat strašně těžko lépe... :-)

1827

Odpovědět

No co k tomu říct - myšlenka geniální a provedení má svoje kouzlo, které na poprvé člověka naprosto dostane...já osobně jsem se strašně smál, umím si představit, že i největšího suchara by to dostalo...nicméně ač se to u reklam musí brát s rezervou, neodpustím si kritiku pár detailů oproti situaci, že by se tak opravdu stalo: ten chlapec co připravoval půdu by měl asi trochu jinou situaci, nemohl by si před svou rolí v pohodě hrát s kravatou a pak dělat blázna - samo o sobě divné, následně málokdo by si ve svém podniku nechal házet na zem knihy atd., zařval by si na něj, aby přestal dělat divadlo a kápl božskou, pak ten padající obraz na druhé straně po ráně do zdi je taky celkem dost zavádějící a chybný a když opominu akvárko tak především by podvodníček těžko provedl věrohodný vlastní "výkop" ze dveří - to by neudělal ani Chuck Norris (ale asi jo :-D) a pak samozřejmě s tím souvisí výkon oprvadového zájemce, který se div nesměje svému budoucímu zaměstnavateli do očí - důkaz narafičení - asi by ho pan šéf vyrazil (nebo ne, je to jen můj názor - pochybuju totiž, že by si držel někoho takového ve své firmě...) už proto jsem nemohl dát těch 10*, ale když se zamyslíte nad tím, že dokonalost nikdy v takovýchto scénkách nikdy nevede k ještě lepšímu výsledku, krom té bezchybnosti, pak to je jedna z nejlepších, ne-li opravdu nejpovedenější reklama, co jsem kdy viděl bez rozlišení čemu patří...respekt a zasloužených 9*, kdyby šlo na desetiny, tak ještě o půl víc, ale 10 ne..

1975

Odpovědět

Klub rváčů?!

303

Odpovědět

jeden za všechny, všichni za jednoho :-)

240

Odpovědět

Ten tanec na konci... :D :D :D Mazec!

240

Odpovědět

to je kamaratstvo :D toto by som aj ja spravil pre kamosa :D

241

Odpovědět

xD gooooood

210

Odpovědět

:D Já chcípnu :D:D:D:D

191

Odpovědět

perfektní :-)

190

Odpovědět

suprove video :) :)

190

Další