Detektor lži

Thumbnail play icon
96 %
184. nejoblíbenějšíTvoje hodnocení
Počet hodnocení:3 895
Počet zobrazení:72 568

Myslíte si, že přijímací pohovor do nového zaměstnání je peklo? A co teprve, když po vás požadují zkoušku na detektoru lži!

Přepis titulků

Detektor lži Tak, pane Hansone, jak víte, všichni uchazeči musí projít detektorem lži, abychom je mohli zaměstnat. Pokud vám to nebude vadit, začneme několika kontrolními otázkami. Neměl bych na něj být napojený? Na starý typ ano. Ale nový Detektor lži 3000 je naprogramovaný tak, aby zapípal, když uslyší lež.

Zkuste říct nějakou očividnou lež. Tráva je modrá. Jsem vysoký černoch. Nikdy jsem neviděl Jersey Shore. - Je to bomba, koukám na každý díl. - Slyšel jsem chválu... Teď řekněte něco, co je pravda, ať můžeme nastavit přístroj. Mám 30centimetrový penis. To je zvláštní.

- Mělo to pípat. - Proč? - Protože není možné, abyste měl... - Mám 30centimetrový penis. Možná má 31 cenťáků. Ne? Tak 30. Vážně? Miku, už jsi mi poslal ty dokumenty? Jo, včera v noci. Dneska ráno.

Dobře... Ještě jsem je ani neviděl. Dobře, jsi jednička. Jsi nula. Budu pracovat u stolu. Budu hrát hry na telefonu. Poprosím o celé jméno. Dean Christopher Hanson. - Bydlíte na 1444 North Sea Avenue? - Ano. Byt číslo 3.

Jak s tím žijete? Když jsem se přistěhoval, bydlel jsem ve Westside. Ne... Stálo to asi 80 dolarů. Jak žijete se 30centimetrovým penisem? Jak je to vůbec možné? Dobře... Tenhle rozhovor mi začíná být nepříjemný. Omlouvám se.

Máte pravdu. Já jen že 30 centimetrů... To je jak býčí péro. - Víte, jak to myslím? - Proč... Proč se tak zajímáte o můj penis? - Vy jste gay? - Cože? Ne! Nikdo nemá radši kundičky než já! Ano, jsem jasný homosexuál.

Uděláte mi laskavost? Nikomu to neříkejte, protože to nikdo neví. Všichni to ví. - Takže to mám říct? - Ne! - Byl jste někdy vyhozen z práce? - Ne. Třikrát. - Okradl jste někdy zaměstnavatele? - Ne. No dobře... Sakra.

Kolik jste ukradl? 100 dolarů. 500 dolarů. Už ani nevím. 44 793 dolarů. To je spousta peněz. Měl jsem rakovinu. Koupil jsem si loď.

Pojmenoval jsem ji Rakovina. Můžu být upřímný? - Tenhle pohovor probíhá skvěle. - Vážně? Ne, je to nejhorší pohovor, kterého jsem se kdy účastnil. Normálně byste už letěl. Ale firemní politika mi nařizuje vám položit ještě jednu otázku. Dobře. - Vyspal byste se s mužem, abyste dostal práci?

- Ne. Vítejte mezi námi. Překlad: Mithril www.videacesky.cz

Komentáře (68)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Ahoj máte pěkné hry.

00

Odpovědět

Tak to je úžasný :D

61

Odpovědět

LOL to je geniální

260

Odpovědět

Pojmenoval jsem jí rakovina...:-)):-))

764

Odpovědět

dvojsmysl se ztratil ve špatném překladu, bylo to špíš myšleno že měl raka a že loď pojemnoval Rak, což i dává smysl že je pojmenovaná podle vodního zvířete.

00

Odpovědět

:D :D :D

411

Odpovědět

Paradni video, zaslouzilo by si zaradit do legendarnich, ne?

474

Odpovědět

nemělo by to být mezi legendárními?

220

Odpovědět

Jak by to mohla být kopie když tady je datum vydání 23.3.12 a to tvoje rádoby originální video má datum publikace 26.4.2012? :)

211

Odpovědět

tady sprostě okopírovaná práce nějakýho týpka a teď to vydává za svoje... Disslike please: http://www.youtube.com/watch?v=ruRv1YU99-I

2035

Odpovědět

dobrý ale jak to dostat na facobook

183

Odpovědět

taky dobrý

180

Odpovědět

dobré

181

Odpovědět

2 Many: Pípal by i v 2:45. Hned po větě: Tenhle pohovor probíhá skvěle... Jinak ale samozřejmě, i kdyby takový přístroj existoval, nepípal by v případě nevědomosti. (0:58). Ale díky tomu je ta scénka tak vtipná. ;)

199

Odpovědět

nobody loves pussy more then I do :DDD

192

Další