Počátek pracovních pohovorů

Thumbnail play icon
92 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:699
Počet zobrazení:14 572

Zdravím, jsem nový překladatel Jandis. Budu se snažit vyhovět všem Vašim požadavkům a chtěl bych se hodně specializovat na "vtipná" videa a hudbu. Doufám, že se Vám budou mé překlady líbit a omluvte případně mé chyby, kterých doufejme bude minimum. Každý ví, že získat práci není dvakrát jednoduché, zvlášť při příjmacích pohovorech. Lehké to nebylo ani v pravěku, o čemž se můžete přesvědčit v tomto videu. pozn. překladatele: Výraz Moon, který se zde objevil je přeložen schválně jako Měsíc s velkým "M", jelikož se v dobách dávno minulých určoval den podle Měsíce na obloze.

Přepis titulků

POČÁTEK PRACOVNÍCH POHOVORŮ Takže... Ty se chtít připojit ke kmenu? Co ty dělat? Já lovec. My mít hodně lovců. Já také sbírat. Ty lovec sběrač?

V této době člověk potřebovat mnoho dovedností. Takže ... Kde ty se vidět za padesát Měsíců? Lovení. Možná sbírání. Proč ty opustit minulý kmen? Oni malý kmen. Já připraven na něco většího.

Jak dlouho ty být v minulém kmenu? Deset Měsíců. Deset Měsíců? Já slyšet, ty odejít po dvou Měsících? Já slyšet, ty odejít a cestovat po pláních s přáteli. To pravda? Já znát náčelníka, on říct to. Já jen chtít poznat pláně.

Já už to teď neudělat. My být ve spojení. Ale... Mnoho lidí vidět. Ostuda. Další. Omluvit. Já pozdě.

Životopis se rozbít. Dnes dlouhý den, lidé. Překlad: Jandis www.videacesky.cz

Komentáře (24)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

hazeky udělané

222

Odpovědět

super

200

Odpovědět

Hall3006 Aštare? :D

192

Odpovědět

pracovní pohovor v pravěku nebyl nutný nebot neexistovali peníze a lidé žili na základně zdrojů které uměli využít - kdyby neexistovali peníze lidé by nepotřebovali práci vše by nahradili stroje - člověk by se osvobodil s novodobého otroctví nebot by zmizel nedostatek a tedy i zisk by nebyl nutný

2285

Odpovědět

Ty musíš být génius :D

280

Odpovědět

1) Takže stroj mě ostříhá, stroj mě bude učit ve škole, stroj bude řídit autobus? Dnes? ne za 50 let, ale dnes po celém světě? Asi těžko..
2) Co bude motivovat lidi k tomu aby něco dělali? Teď nemyslím, aby pekli rohlíky, ale aby něco vymejšleli, tvořili něco, co nás (svět, společnost) posune dál.
3) Dnes se chodí do školy proto, aby když člověk vyroste, tak si našel "dobrou práci", kvůli materiálním požitkům apod. Jak chcete zajistit, že materiální požitky budou spravedlivě a stejně rozděleny mezi lidi, ale hlavně proč by někdo chodil do školy, kdyby ji nepotřeboval --> nevzdělaná společnost, a ta jde do kopru...
4) kdyby nebyly peníze a někdo rozděloval ty materiální požitky, kdo by to byl? Vás by bavilo být na 100% stejný jako ostatní? Co s lidmi, kteří se budou vymykat? (nebyl tu už náhodou pokus o toto??)
---
Jako utopie je to hezký, bohužel stejně jako ostatní utopie, je to v praxi ve větším měřítku absolutně nerealizovatelné...
Neberte to zle, taky se mi nelibí dnešní konzumní společnost, vymletá masmédii, co nedokáže sama myslet. Ale tohle, to je proste nonsense, sorry..

233

Odpovědět

+ingi.petertakze je lehci kritizovat nez nedelat nic... (jo ja v vim2013)

02

Odpovědět

+ahhahahaaaA co teprve v roce 2020? :-)

10

Odpovědět

takze toto je fake?? :-O

280

Odpovědět

dá se to videjko někde stáhnout? :D

190

Odpovědět

Upřímně, já tohle znám ze střední, sice jen proto, že jsem měl obchodní korespondenci v angličtině a tam je tohle slovíčku terminus technicus, ale i tak :))) A stále více se to používá i normálně...otázka času, kdy budeš řikat jen "Sívíčko" :-D

180

Odpovědět

Ano, normálně se to používá a pracující/vysokoškoláci tohle podle mě znají...ovšem co střední/základní školy?;-)

190

Odpovědět

životopis sa rozbil :D to ma dostalo

190

Odpovědět

LOL, CV se rozbil

190

Odpovědět

Přepsáno na životopis.

190

Odpovědět

Za CV se omlouvám. Jandis tam měl životopis a já mu říkal, ať tam nechá CV, protože se to u nás normálně používá a je to krátký, takže se to líp čte. :-) Myslel jsem, že to bude každýmu jasný. Chyba.

190

Odpovědět

Aegnor já tam původně "životopis" měl, ale bylo mi řečeno, že CV je používaný i u nás (což je pravda) tak je lepší tam nechat CV :))) Možná to pak dopíšem do poznámky, musím se zeptat vedení :)

200

Odpovědět

Jandis: možná bych to CV radši přepsal jako životopis, ne jako CV;-) ne každý tuto zkratku ovládá

181

Odpovědět

OK už chápu ;)

180

Odpovědět

Ratherfly: Beru na vědomí, pokusím se ti vyhovět v nejbližších dnech :)

180

Další