Základy herectví

Thumbnail play icon
94 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:764
Počet zobrazení:13 253

A po Základech randění nám Rowan Atkinson (v roli ochotníka Bernarda Huppupa) ukáže, jak zahrát různé typy králů a spoustu dalších postav. Kurzem nás opět bude provázet Angus Deayton.

Přepis titulků

RŮŽOVÉ PUNČOCHY A SPOUSTA REKVIZIT Dobré ráno, posaďte se prosím. Jak už možná víte, doufali jsme,že s námi bude Jeremy Irons a bude hovořit o hereckém umění. Bohužel pan Irons musel svou účastzrušit kvůli neočekávanému udílení cen. Podařilo se nám všakzískat místního herce. pana Bernarda Huppupa,který naštěstí nebyl zaneprázdněn. Proto je mi potěšením panaHuppupa u nás přivítat.

Předvede nám svou vlastní lekcishakespearovského hraní s názvem "Herecké umění". Takže, "Herecké umění"v provedení Bernarda Huppupa. Centrální postavoualžbětínského světa je král. Na roli krále závisí celá zápletka,a proto existuje mnoho druhů králů. Dobrotivý král. Dobrotivý král s fyzickým defektem. Šílený král. Zlý král.

Zlý král plodící spiknutí. Šílený král plodící vejce. Důležitou roli hrají i poslové,které můžeme odlišit na mnoho typů. Posel nesoucí dobrou zprávu. Posel nesoucí špatnou zprávu. Posel přinášející bezvýznamnou zprávu. Posel nesoucí špatnou zprávu,o které si myslí, že je dobrá. Smrt přicházela v tomto krutémsvětě často a rychle.

Mohla přijít z rukounaprostého cizince. A mohla taky přijítrukou nejbližšího přítele. Oblíbený byl také jed aplikovanýdo vína nic netušící oběti. Nejdříve se podíváme naobyčejnou otravu jedem. A nyní na padoucha,pokoušejícího se použít jedu. Ale nakonec jsou tohle pouze prostředky,které bez zápletky nic neznamenají. Středem zápletky je hrdina,který je králem. Ten má bratra, dvojče...

který je padouch... s fyzickým defektem. Přichází válka ahrdina vede své muže do bitvy. U brány na hrdinu čeká jeho paní,aby se s ním rozloučila. Také padouchova milenka se chce rozloučit. Válka zuří po mnoho let. Nakonec přijíždí posel se špatnou zprávou,že hrdina je mrtev. Takže se padouch stává králem.

Ale zpráva byla chybná a hrdina se po roce vrací. V přestrojení. Obecenstvu odhaluje svou pravouidentitu pomocí nenápadného mrknutí. Avšak jeho bratr ho poznává a dojde k boji. Nakonec je padouch smrtelně zraněn... a umírá v souladu s postavou.

Hrdina tak získávásvůj právoplatný trůn a oslaví to tím, že se napije z poháru,který nachází vedle trůnu. Překlad: vlocka5555www.videacesky.cz

Komentáře (17)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

to je ďábel! :)

200

Odpovědět

Je fakt dobrej. :D

190

Odpovědět

já už to viděl asi dvacetkrát a stejně se pokaždý musim smát :D

240

Odpovědět

Nejlepší bylo všechno :D !

200

Odpovědět

Konec jsem čekal.

185

Odpovědět

hoďte sem další jestli někdo něco máte, Atkinson je prostě třída :-)

190

Odpovědět

Nejlepší bratr dvojče, který je padouch.... s fyzickým defektem :D

190

Odpovědět

nejlepší je posel co si myslí že nese dobrou zprávu :D boourááák :D

180

Odpovědět

super, ale mam to normálně nadabovaný i s asi dalšímy 10 scénkamy jen bohužel na VHS

180

Odpovědět

Z rukou naprostého cizince :D:D:D

190

Odpovědět

cely ten program R.Atkinsona - One man show ma viac ako 1,5 hodiny a obsahuje aj ovela lepsie scenky:) vrelo odpouucam, neda sa to porovnat v Mr. Beanom:)

190

Odpovědět

To nemelo chybu!!!!!! Skvele!!!!!!!!!! :D

180

Odpovědět

Nejlepsi komik!! co znam:D:D a ten sileny kral proste BOZI!!!:D:D:D:D:D

180

Odpovědět

supr :D

180

Odpovědět

Angus Deayton byl v KYTV.☺

180

Další