Rowan Atkinson - Úžasný Ježíš

Thumbnail play icon
92 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:692
Počet zobrazení:17 649

Další krátké představení britského komika Rowana Atkinsona, tentokrát jako kněze při kázání. Snad to nepohorší věřící.

Přepis titulků

A třetího dne se v Káně v Galileji konala svatba. A událo se, že všechno víno bylo vypito. I matka nevěsty pověděla Pánovi, že nezbylo již vína. A Ježíš řekl sluhům: "Naplňte šest číší vodou." A oni tak učinili. A když hostitel slavnosti okusil vodu z číší, stalo se z ní víno. A oni nevěděli, odkud se vzalo. Ale sluhové to věděli a bouřlivě zastleskali v kuchyni.

A řekli Pánovi: "Jak jsi to k čertu udělal?" A vyzvídali od něj: "Děláš taky dětské párty?" A Pán řekl: "Ne." Ale sluhové naléhali, říkajíc: "No tak, ukaž ještě něco!"

A tak předložil mrkev. A řekl: "Pohleďte, protože toto je mrkev." A všichni kolem věděli, že je to tak. Jelikož byla oranžová se zeleným vrškem. A položil přes mrkev velkou červenou látku. Pak ji sňal a hle, držel v ruce bílého králíka.

A všichni žasnuli a řekli: "Tento chlápek je fakt dobrej! Měl by si tím vydělávat." A přinesli před něj muže na lůžku, který trpěl ochrnutím. A zvolali na něj: "Maestro, tento muž trpí ochrnutím." A Pán odpověděl:" Kdybych měl strávit celý svůj život na lůžku, tak bych taky z toho ochrnutí trpěl." A byli naplněni radostí. A vykřikovali: "Tvé hlášky jsou tak dobré jako tvé triky.

Toť vskutku umění všestranného rodinného baviče." I přišla k němu žena zvaná Máří, která spatřila Pána a uvěřila. A Ježíš jí řekl: "Obleč si sukni a lehni si do této bedny." A poté vytáhnul pilu a jal ze řezati ji v půl. A ozývalo se mnoho nářků a skřípění zubů. Ale Ježíš řekl: "Ach, vy malověrní!" A rozrazil bednu dokořán a hle, Máří byla v jednom kuse. A dav naprosto zešílel.

A Ježíš s Máří se hluboce uklonili. A on jí řekl: " Od dnešního dne budeš známa jako Sharon, poněvadž je to dobré jméno pro asistentku." A lidé řekli: "Nic takového jsme ještě neviděli. Tohle je skvělé. Ty musíš být syn Boží." Zde končí kázání. Překlad: Zikato www.videacesky.cz

Komentáře (30)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Kdyby Tvůj mozek byl z čokolády, zaplnil by sotva jednu lentilku! Ty máš inteligenci německého ovčáka po transplantaci mozku!

01

Odpovědět

Náhoda? Nemyslím si...

00

Odpovědět

Ale z muslimaka si takovou p***l neudela! Kdyby tam byl misto Jezise Mohazmrd, tak uz je vyhlasenej jihad !

57

Odpovědět

Tak se na to dívám za ty roky už nepočítaně a vždycky mě to rozesměje. Podobně jako jeho "Přísný ředitel"...

21

Odpovědět

Abych řekl pravdu, vždycky jsem si to s křesťanským bohem a Ježíšem tak nějak představoval a fakt jsem nečekal že mi moje ateistický teorie potvrdí zrovna Mr. Bean na videačesky :D Přišlo mi vždycky divný říkat někomu syn boží kvůli pár trikům v knize, kterou si klidně někdo mohl vymyslet, nad kterýma by se dneska nikdo ani nepozastavil. Na druhou stranu jsem bibli nečetl a když to někomu přináší klid a mír v duši a nikomu kvůli svýmu vyznání neubližuje, je to jenom krásný a přeju vám to. Nakonec, nikdo neví co nás čeká po smrti. Třeba mají pravdu katolíci nebo buddhisti... Kdo ví.

81

Odpovědět

Biblia a veci okolo toho sú velmy skreslené.Hlavne pohladom cirkvi,by som si dovolil tvrdiť.
V Biblii sa nepíše,že ludia po smrti pôjdu do neba,alebo pekla.Píše sa,"Na konci sveta budú ludia súdený".
Nie na konci života,alebo po smrti.Biblia a aj kresťanstvo malo zásadný vplyv na našu civilizáciu.
A to,že teraz ludia opovrhujú Bohom a Bibliou a jej konceptom morálnosti,desatoro prikázaniam atď,
ide to speť dolu vodou s našou civilizáciou,ako bola Biblická Sodoma-Gomora.
Treba rozmíšlať ako človek 21.storočia a nie stále ako v stredoveku.Čo videli ludia v stredoveku,keď sa pozreli na oblohu(nebo) a čo vidíme my,s našimi vedomosťami a poznatkami...

37

Odpovědět

neviem či tam bolo niečo čo by nás veriacich mohlo nejak veľmi uraziť :D

251

Odpovědět

Ono být věřícím je vlastně urážka zdravého rozumu.

69

Odpovědět

+mykanecmykanec ty jsi ale perla inteligence! Takovej Albert Eistein a jeho teorie relativity času a prostoru je pro tebe taky jen nepovedená pohádka co? ¨to že je něco nad možnosti tvých třech zauzlovaných neuronů ještě neznamená, že to není. Ale chápu ... inteligenční nezatíženost je povznášející :-)

20

Odpovědět

+mykanecKdyby Tvůj mozek byl z čokolády, zaplnil by sotva jednu lentilku!

10

Odpovědět

Je to vystřiženo z Rowan Atkinson live (One man show)
Trvá to hodinu a je to absolutní nářez.
Vzniklo to před Mr.Beanem, proto obsahuje stejnou scénku s bonbonem v kostele.
Nejlepší (aspoň podle mě) je Guys after the game.
http://www.youtube.com/watch?v=iiKWgU8DChM

210

Odpovědět

http://www.youtube.com/watch?v=qffCXkhodks tohle by taky možná stálo za přeložení

180

Odpovědět

Video mi de vpoho, ale bez titulku, tak ze sem asi v pasti :D

181

Odpovědět

Zasekávání je vpohodě, není si nač stěžovat. A video zkrácené je oproti originální verzi. Ale to ničemu nevadí. Záleží jen na verzi jež si vybereš.

Digg up.

180

Odpovědět

K tomu zasekávání...
stávalo se mi to u firefoxu po přechodu na chrome ani jeden problém

180

Odpovědět

BugHer0: To byla spíš narážka na ty, kteří si pokaždé znovu stěžují na známý problém, přičemž vědí, že Vy už tak děláte maximum proto, aby to fungovalo co největší množině lidí – i když teď mi připadá, že ani tak nebylo mé tvrzení úplně košer :-|

181

Odpovědět

výborné

181

Odpovědět

miloso: Vím, že sis nestěžoval kvůli zasekávání, ale přece jen jsem pochopil tu část: "problémy se zaseknutím videa pár vteřin před koncem, jejichž popis se objevuje v komentářích pod každým druhým videem" jako rýpnutí ve smyslu: "To je pěkně na prd, když vám tu ty videa pořádně nefungujou." Jsme rád, že jsem to pochopil špatně, ale i tak bych rozhořčení chápal. Pro lidi, kterým to dělá, to musí být hodně otravné.

181

Odpovědět

Skvělé! A ten biblický jazyk a idiomy, to je paráda!

180

Další