Příšerný rozhovor

Thumbnail play icon
93 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:612
Počet zobrazení:11 404

Talk show Vás nudí? Myslím, že kdyby třeba Jimmy Kimmel nebo Ellen DeGeneres zpovídali své hosty tak, jak to dělá v následujícím skeči Rowan Atkinson, byla každá show i s nudným a nezajímavým hostem hned zábavnější. V roli včelaře uvidíte Johna Cleese (Hotýlek, Monty Pythonův létající cirkus).

Přepis titulků

Překlad: vlocka5555Korekce: BugHer0www.videacesky.cz Dobrý večer. Dnes večer se blíže podíváme na včelařství. A máme tu někoho, kdo nám o tom něco poví.Ve studiu je muž, který včelaří už přes 40 let. Pan Reginald Pronbaum.Dobrý večer, pane Pronbaume. Dobrý večer. Povězte nám,co vás na včelím světě tak zaujalo? No, už jako dítě jsem...

Promiňte, neměl jsem to snad říkat? Ale jistě, že měl.Toho si nevšímejte, prosím. Když udělám š,je to jen malá nervová porucha, kterou trpím. Až vás budu chtít umlčet, řeknu šuš. Pokračujte... Ano, už jako dítě jsem chodíval kolem... Omlouvám se. ...kolem polí a pozoroval jsem včely, jak poletují z květu na květ.

A zapisoval jsem si,které květiny navštívily. Bylo to špatně? Omlouvám se. Já řekl šuš? Myslel jsem š. Pokračujte.Je to velice zajímavé. Takže jsem začal chovat tato malá rozkošná...stvoření. Ano, příroda vytvořila vlastněmalé mistrovské dílo v životě... Omlouvám se.To je jen takový malý reflex.

Kvákám, když někdo vysloví slovo život. Vidíte? Dokonce i když to vyslovím já sám.Měl jsem vám to říct. Prosím pokračujte. Dobře. Včely, jak asi víte,můžeme rozdělit do různých kategorií. Existují královny a dělnice,jejichž délka života... Jejichž průměrná délka životaje pouze jeden rok. Ale dělnice mají o hodně delší... Mám přestat?

Ano, právě jste se chystal říct život. - Nechystal.- Tak to se moc omlouvám. Prosím, pokračujte. Takže jak jsem říkal, dělnice majímnohem delší život... Promiňte, promiňte. Jsem jen trochu rozrušený. Ale takhle prostě včelstvo funguje. Královna... zůstává v úlu... To proto, že jsem řekl úl?

Copak? Udělal jste ten zvuk,protože jsem řekl slovo úl? Ale ne, ne, ne. Tak proč jste ho tedy udělal? Jen jsem se připravoval. Připravoval? Připravoval jsem se na slovo,které řeknete za malou chvíli. Tak pokračujte.

Dělnice létají z květu na květ... a sbírají... pyl. Už to chápu.Pyl. Pyl. Pyl. Pyl. Co to sakra... To je ta nejpitomější věc,kterou jsem kdy slyšel za svůj život. Pokaždé když řeknu pyl, úl nebo život. Jak jste se vůbec mohl stát moderátorem?

Co se to zase děje? To proto, že jsem řekl moderátor? Moderátor, moderátor, moderátor. Můžu už prosím jít? Omlouvám se.

Komentáře (15)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Viac Atkinsona :D

10

Odpovědět

Geniální.. :D

250

Odpovědět

No to si děláš kozy, takhle jsem se nezasmál už několik let. :D :D :D

240

Odpovědět

Jaktoze tohle neznam? Z ceho to je?

200

Odpovědět

Já už viiiiiiiiiiiiim, koho mi připomíná Sheldon Cooper...přece MR.BEANA! :))

219

Odpovědět

perfektne to je :D on je jednoducho najlepsi komik na svete :)

220

Odpovědět

to frančesko. Nevim, kde si to slyšel, protože Rowan Atkinson studoval na Oxfordu a tam dělal v divadle sketche ještě s pár lidma. Seznámil se s Richardem Curtisem a spolu napsali sketch show Not the nine o clock news(Něco jako Monty python) a později Černou zmiji.... John Cleese ho vůbec nijak neproslavil..

200

Odpovědět

úžasný...mimojiné John Cleese byl ve skutečnosti jeho profesor...to Rowan Atkinson se stal hvězdou díky němu...

194

Odpovědět

Co na to říct ? Snad jen víc Rowana Atkinsona :)

210

Odpovědět

Nejlepší co sem kdy viděl.

Kepp your saying.

No lolec :-D

Pollen, pollen, pollen

200

Odpovědět

Výborný!! Fakt jsem se natlemila! :-))

200

Odpovědět


Odpovědět

Cleese mě hodně potěšil, a vůbec celá ta scénka je výborná :)

200

Odpovědět

Hodně dobré, Atkinson je borec xD

200

Odpovědět

=)

190

Další