Základy randění

Thumbnail play icon
93 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:829
Počet zobrazení:14 075

První rande s dívkou vašich snů, ale nevíte, jak byste se měli správně chovat? Rowan Atkinson Vám poradí. Skeč je ze záznamu divadelního představení Rowan Atkinson živě (Rowan Atkinson - One man show) z roku 1992. Dodatek: Nelekněte se, na začátku videa je konec předchozího skeče.

Přepis titulků

ZÁKLADY RANDĚNÍ Dobrý večer, vítám vás v divadle při Bostonské universitě na již druhé části našeho kurzu "Základy dvoření pro muže". Jsem velice potěšen počtem návštěvníků, kteří se dnes večer sešli, neboť 800 lidí je potěšující množství. Dnes večer se zaměříme na první schůzku, je zcela zřejmé, že je to velmi složitý problém. Prvním rozhodujícím krokem poté, co jste si již schůzku domluvili, je abyste nevypadali jak naprostý idiot, když dívka otevře dveře.

Nejlepší je předstírat, že vás zaujalo něco jiného. Ale jakmile dívku zaznamenáte, je důležité jí okamžitě říct, jak jí to sluší. Ale nepřežeňte to. Jestliže jste představován jejím rodičům, váš postoj bude to nejdůležitější. Můžete být nenucení. Můžete být také příliš horliví. Když se s rodiči loučíte, opět to nepřehánějte. Potom odveďte partnerku ke svému vozu...

...a nezapomeňte jí otevřít dveře. Pakliže jste ve voze, existují různé způsoby, jak řídit. Když budete řídit takhle... ...můžete ztratit její úctu k vám. Když řídíte takto... ...měli jste si raději vzít taxíka. Potom přijíždíte k restauraci. Vystoupíte z vozu... ...a dovedete dívku k vašemu stolu.

Potom ji osobně usadíte. A zavoláte servírku. Výběr vína je velice důležitý. Naprostá neznalost nepůsobí dobře. Když vám přinesou láhev, ochutnávání vína hraje důležitou roli. Nebuďte ovšem příliš profesionální. I při jídle je opět potřeba umírněnost. Nejezte příliš rychle. Ale nejezte ani příliš pomalu.

Dalším bodem je přijetí účtu. To je taky důležitý okamžik. Neměli byste se přestat ovládat. Takhle je to správně. Takhle je to špatně. Dívka se také může nabídnout, že zaplatí sama. V tom případě byste měli odmítnout. Alespoň na chvíli. Další zastávkou je luxusní diskotéka. Jakmile jste uvnitř, nesnažte se mluvit přes hlasitou hudbu. Vypadá to divně. Stůjte uvolněně a tvařte se sexy.

Takhle je to dobře. To je lepší. Tohle už začíná být matoucí. Vedle postoje je důležitá taneční technika. Většína lidí tancovat neumí a pohybují se příliš mnoho. Jiní se zase pohybují příliš málo. Někteří lidé tancují, jako kdyby měli něco v zadku. Jiní tancují, jako by jim ze zadku něco vylézalo.

Když všichni sedí, je lepší netancovat vůbec. Vždycky se hodí narážka na vaše sportovní zranění, a je to také dobrý důvod pro odchod z diskotéky. Pokud to úplně nezkazíte, asi za 20 minut poté byste měli být u vás doma. Musíte se uvolnit a umožnit vaší dívce, aby se cítila jako doma. Bude nejspíše právě tak nervózní jako vy. Není proto nutné vyvíjet nějaké speciální úsilí. Potom pusťte hudbu. Nemůžeme vám pomoci při výběru CD...

...ale za žádných okolností nepouštějte pohřební spirituály. Vyhněte se pokušení vychloubat se stereo zvukem. A nyní příchází chvíle, na kterou jste čekali. Svádění. To budeme probírat příští týden. Přesto nějaké přibližné rady: Toto je správné. A toto, určitě budete souhlasit, je přímo katastrofa. Překlad: vlocka5555 www.videacesky.cz

Komentáře (18)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Video opět funkční.

210

Odpovědět

The requested video is not allowed to be played in embedded players.

180

Odpovědět

nefunguje

190

Odpovědět

4:13 tam primo slysim to WHAT THE FU*K ?! :D

230

Odpovědět

On je proste talent :)

190

Odpovědět

jo proč ne!!

180

Odpovědět

Mohl by někdo celou tu show hodin na net pls

180

Odpovědět

To představení taky okupuje můj disk, ale až k téhle skeči jsem se při koukání nedostal. Takhle to můžu napravit on-line.☺

181

Odpovědět

Skvělý! To bych od Atkinsona vůbec nečekal.

180

Odpovědět

Ladinek: hned to určitě nebude, zkusím to na pátek nebo sobotu, musím se taky trochu učit ;)

180

Odpovědět

Legenda :D - btw jenom prekladejte ;) cim vic tim lip.... thx

180

Odpovědět

jj tak to semka dejte :)

180

Odpovědět

Bezvadné a zároveň poučné, doufám že tu bude více podobných videí :)

180

Odpovědět

Marc: já mám taky celou tuhle show, jestli se vám tohle líbí, klidně přeložím i další

210

Další