#8 - Minaj a 1DRekonstrukce YouTube komentářů

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 13
96 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:1 728
Počet zobrazení:23 484

Někteří z nás už možná ani nedoufali, ale je tu pokračování Rekonstrukcí YouTube komentářů. A je to skutečně návrat ve velkém stylu. Tentokrát se naší rekonstrukce zúčastní mnohem více lidí.

Přepis titulků

V ZÁŘÍ 2014 VEDLO NĚKOLIK LIDÍ KONVERZACI POD VIDEI NICKY MINAJ - ANACONDA A ONE DIRECTION - YOU & I TOTO JE REKONSTRUKCE JEJICH KONVERZACE. Já to prostě řeknu. Co se to s hudbou, kurva, stalo? One Direction, Taylor Swift, Justin Bieber, Nicki Minaj a jim podobní! Jsou to hnusní netalentovaní sráči, kteří si za tohle mrzačení hudby zaslouží zemřít.

Proboha... Teď jsi tu otevřel brány pekel, příteli. Tohle se ti teda opravdu povedlo. Nemusíš se nad pravdou takhle vztekat. Anoooo... Mám ráda Nicki Minaj a 1D jsou prakticky králové. Dokázali toho víc než ty.

Prostě si sedni na prdel. Vypadá to, že jsi z Harryho celá zvlhla a uklouzla. Brilantní! Souhlasím, jsou to sráči. A ty krávy z nich zvlhnou a koupí si jejich nahrávky. A jak vysvětlíš, že by krávy měly zvlhnout z Nicki Minaj? Nejspíš jsou to lesby. Celá ta skladba vlastně byla jen o tom, že když máš velký zadek, budou tě chtít chlapi s velkým pérem.

Pořád lepší romance než Stmívání! Vážně? Vážně? To jsi dnes na internetu poprvé? To jako vážně? Měla jsem tam dole spoustu anakond. Teď to tam mám jako hangár. Holky, mám pro vás o One Direction jednu novinku.

Všichni členové jsou... Buzny. Prosím, odejdi. Myslím si, že všichni členové One Direction jsou oškliví a neumějí zpívat. Že to říká nějaká špinavá děvka! Že to říká fake. Že to říká hloupá kráva. Že to říká panic.

Polib mi, krávo! OMG! Máme tady děvku! To od tebe bylo pěkně podlý, sestro. Jsi kráva a One Direction jsou velmi talentovaní. Už mám dost těhlech otravných kokotů. Už mám dost takových cour, jako jsi ty. One Direction mám ráda.

Já One Direction miluju. Teplouš. Proč teď všichni používají slovo teplouš jako urážku? Žijeme ve 21. století. Navíc jsem přišla poslouchat 1D, ne urážky. Zvykej si, blbko. Tohle bylo teplý. Teplýýýýýýýý!

Teplýýýýýýýýýýý! Všichni sklapněte a přestaňte tu vyvolávat nenávist! One Direction mě zachránili! Bez kluků bych už byl mrtvý! Jsou mi vším! Jsou celým mým vesmírem! Musím říct, že se nad tímto jen dost těžko masturbuje.

Překlad: Mithril www.videacesky.cz

Komentáře (43)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

No ten konec mě odrovnal tvl :D

260

Odpovědět

U týpka se "still a better love story than Twilight" jsem ležela pod stolem :D neskutečně dobře zahraný :D

771

Odpovědět

But...but they are fucking no-talented useless wannabe artists...

423

Odpovědět

Na VČ jsou parádní videa, ale takhle jsem se dlouho nenasmál.

362

Odpovědět

Přeložte prosím i zbylé díly, co chybí :)

971

Odpovědět

Já teda nesnáším písničky ve stylu život je na hovno a všechno je strašně smutný. A ještě k tomu aby to mělo sledovanost dají do ikony videa polonahou ženskou.

http://www.videacesky.cz/skece/bo-burnham-milostne-pisne tk názor na Justin B. a One D. :DD

110

Odpovědět

Odpovědět

Tihle důchodci jsou naprosto perfektní herci!

2080

Odpovědět

ono jim nic jiného nezbývá – každá role už může být poslední – hrají jako o život

8713

Odpovědět

Geniální.
Opravdu ve velkém stylu.
A ten poslední to fakt rozhrábl.  :-)

2141

Odpovědět

tohle prostě miluju:D

1151

Odpovědět

:D Tak to už tam snad někdo musel psát naschval z víc účtů... naprosto úžasný. Chtělo by to celovečerák.

1471

Odpovědět

Awesome, to jsem rád, že zas udělali nový - proč s tim sekli na tak dlouho?

352

Odpovědět

Tohle je snad nejlepší díl. :-D Takže se přiznám - poslouchám Taylor Swift. Řemeslně kvalitní popík s pro mě příjemným hlasem a bez zbytečných vulgarit. Jako hudební podkres k práci ideální a uklidňující. Navíc je vizuálně přitažlivá. :-) Tím chci říct, že mi přijde její zařazení k těm zbývajícím jako neadekvátní, ale čert vem YT komentáře. :D

4815

Odpovědět

Stačí, když si zjíštíš co v těch písničkch zpívá a pak se ti to znechutí, i přestože je melodie chytlavá.

246

Odpovědět

Ty texty jsou součást kvalitního řemesla, nebo je neposloucháte? :D

180

Odpovědět

+PomPokoO čem má zpívat 20 (dnes 24) letá slečna? :-) Jasně že o vztazích, ostatně o čem zpívali v jejím věku všechny dnes uznávaní interpreti a kapely? Spíš bych se divil, kdyby to bylo jinak. A v rámci žánru ty texty rozhodně nejsou špatné, naopak hlavně na poslední desce mě její až sebeironie baví (viz Blank Space)...

134

Odpovědět

Ok. Hádejte, co se právě dostalo do mého seznamu věcí, které před smrtí musím stihnout.
dostat se do Youtube comment reconstruction!

1231

Odpovědět

Sákra a já si říkal, jestli ten v čele stolu není Sean Connery.

112

Odpovědět

Super :-) ale chybí mi tu 8 a 9 díl :-)

370

Další