#1 - One DirectionRekonstrukce YouTube komentářů

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 13
95 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:1 485
Počet zobrazení:16 486

Jak to dopadne, když vezmete hádku pod YouTube videem o One Direction a přenesete ji do úplně jiných kulis? Výsledek je více než zajímavý.

 

Přepis titulků

4. října 2013 vedly "Sophie Danze" a "JilianmilujeBiebra" konverzaci pod videem One Direction: What Makes You Beatiful. Následuje rekonstrukce konverzace. Mám důkaz, že Harry je gay. Jsi zasraný lhář! Super, je to tu. Okamžité urážení. - Možná nebuď taková děvka.

- Já nejsem děvka. Jen jsem říkal pravdu. Harry je gay a já to vím. Jsi jen Direction hater! Máš fotku Harryho, ale opravdu ho nemiluješ. Ne jako pravý Directioner! Proč prostě nejdeš někam chcípnout? To myslíš vážně? Kdykoliv potkám Direction hatera, tak je to někdo, kdo je i Belieber, když si vybíral své jméno, a teď zjistil, kdo je v kurzu!

Sežer hovno! Sežeru hovno, ale až mi řekneš, jaký máš důkaz, že je Harry gay. Nemůžeš být Harryho fanda, mít fotku Harryho, a myslet si, že je gay.

Jsi jen hater. A očividně ani nejsi křesťan. Nemůžeš být Directioner s jménem jako "JilianmilujeBiebra". To myslíš vážně? Ani nemáš Harryho fotku. Běž do píči! Mám pro tebe novinku. Můžeš milovat Harryho i Justina. To není zločin, jasný?

Je jasné, že nemáš žádný důkaz, jinak bys ho už řekl. A nedělal bys děvku! Nemáš co říct? To proto, že jsi lhář. A taky píča prahnoucí po pozornosti, stejně jako všichni hateři! Mám na svém Twitteru obrázek, který dosvědčuje, že je Harry gay. Ale svůj Twitter ti nedám, protože jsi tak nechutný!

Opravdu? Jdi do píči! Já s tím končím. Jen proto, že nedokážeš přijmout, že tě nebude chtít, protože nemáš ptáka. Překlad: Mithril www.videacesky.cz

Komentáře (33)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Neví někdo, jak se jmenují ti herci?

20

Odpovědět

Hmm video už nefunguje. 10s a konec.

314

Odpovědět

Tohle mě po dlouhé době opravdu pobavilo :-)

362

Odpovědět

BTW. Ak skutočne prebiehala takáto "konverzácia" mal by niekto spraviť svetu láskavosť a tie organizmy spratať z povrchu zemského :D

+ VIAC DEAD PARROT

557

Odpovědět

Už jsem přeložil druhý díl těchto rekonstrukcí komentářů. Zveřejněný je už i třetí díl a další by měly následovat.

1011

Odpovědět

:D tak to bola pekná stupidita :D

818

Odpovědět

Zase to s těmi vulgarismy nepřehánějte. Whore ≠ pí*a.

1688

Odpovědět

kdo/co je/jsou one direction? bobra jsem už zaregistrovala, ale toto se mi zatím úspěšně vyhýbalo obloukem

5214

Odpovědět

One Direction = Bieber * 5

1137

Odpovědět

Buď ráda

205

Odpovědět

Občas by stály za rekonstrukci i komentáře tady na videačesky :D

1963

Odpovědět

fajn herci

943

Odpovědět

Mám důkaz, že kdokoli, kdo poslouchá biebera nebo one direction, je zdegenerované ovcoidní hovno.

19039

Odpovědět

Tahle hudba a její fanynky tu byly vždy. Ať už to byli Backstreet Boys, Lunetic nebo třeba Tokio Hotel...

2302

Odpovědět

+Mithrilvždy nie, až potom čo sa vynašli antikoncepčné tabletky, tie sú zodpovedné za to, že sa ženám páčia ženštilí, tie tabletky klamú mozog, že baba je tehotná a tým pádom, že si mozog myslí že baba je tehotná, nepúšta toľko estrogénu do tela, tým pádom taká baba nehladá frajera na sex ale mužskú verziu kamarátky

29106

Odpovědět

+Mithrilmichalko: tvoje představy o fungování hormonální antikoncepce jsou přinejmenším zcestné.

18011

Odpovědět

+Mithrilmichalko, to je dôvod ktorý ti uviedla frajerka pri rozchode? :D

1476

Odpovědět

+Mithrilale narozdiel od One Direction Backstreet Boys za niečo stáli

5121

Odpovědět

+MithrilOK... Teď k těm jmenovaným přidám něco, za co bych mohl být ukamenován, oběšen, či vykastrován, rozčtvrcen a zpopelněn, ale je to krutá pravda, když se nad tim zamyslíte....BEATLES

2015

Odpovědět

+MithrilDodám, že se nesnažím urazit Beatles, ale možná lehce obhájit One Erection...
Omlouvám se všem butturts, které jsem tímto názorem už někdy urazil, ale pohled na fanoušky (hlavně teda fanynkny) v dané době je úplně stejný.
¨
Ale pak jsou tu masy lidí, co každou proslavenou skupinu či interpreta musí hrozně nenávidět, jelikož je to hrozně cool and rebelious.

135

Odpovědět

+MithrilSouhlasím. Potenciál marketingu vytěžil jejich manažer Brian Epstein až na dno. Ale zjevně to stálo za to, když je stále lidi poslouchají. O současných interpetech taky rozhodne historie.

70

Odpovědět

+MithrilJasný. Já osobně nevěřim, že to VE VÝSLEDKU bude stejné. Protože doba je jiná. Ale v dané situaci je ta paralela znatelná.

50

Odpovědět

Jsi jenom hater, co si dokázal ty? One Direction :3

7102

Odpovědět

+TomasSedlacekOne Direction : 3 = 1/3 Direction
Ale nechápu, proč to zmiňuješ.

2122

Odpovědět

+TomasSedlacekkeď one direction = 1x a zderivuješ to tak ti vyjde tiež 1/3 čo je úžasné, ale tiež neviem prečo to zmieňuješ.

1024

Odpovědět

+TomasSedlacekMám takový dojem, že takhle derivace nefunguje :-D...
(x)' = 1

402

Odpovědět

Lidi zbavte se předsudků, ať už je to ohledně boy band či cokoliv jiného, uvidíte svět z jiné perspektivy a možná že by se vám i nějaká písnička od nich líbila. V 18 jsem taky nesnášel všechny takové interprety s jemným hláskem, protože je to ''gay''. Neposlouchám Biebera ani One direction, ale jestli se to někomu líbí budiž.
Ještě bych rád řekl něco k tomu komentu ohledně antikoncepce .... Nikdy to tak nebylo? Představ si x století zpátky kdy muži pěli písně v legínách pod okny svých milovaných, vždycky to tak bylo a bude, ženy prostě milují muže co dokáží mluvit/zpívat o svých emocích, lásce apod.

25

Odpovědět

Tohle bylo naprosto Megatonážní!!!! Jakože už jenom samotná myšlenka, natočit dialog podle přiblblých YT komentářů je naprosto famózní. :) (hezké výrazy jsem použil, že)

21912

Odpovědět

krásná slova, chybí ti tam už jen suprkalifradžilistikexpialidózní :D

1265

Odpovědět

Vskutku! :D

644

Odpovědět

Super! Chci další díl :D

1813

Odpovědět

Představova tohoto rozhovoru mezi pány Miroslavem Moravcem a Janem Přeučilem mi nahnala husí kůži. Asi dneska pro jistotu nepůjdu spát...

1125

Odpovědět

A ten třetí by byl Pavel Soukup.

212